Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

SVEIKOS, REIKIA PATARIMO blush2.gif ax.gif
is kuriu geriau siuliuku megzti suknute, ar is situ
http://www.siulai.eu...;category_id=26

ar geriau sitie
http://www.siulai.eu...;category_id=26

kaip ir viskas tas pats, tik lanoso siuo metu akcija, tai ir nezinau doh.gif
gal kuri esat abiejus siulus isbandzius ir galetumet patart, nes gyvai ciupinejau tik alize, o tu lanoso ner mano parduotuvelei.
ka patartumet rinktis?
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2011 02 09, 13:23)
Casoj lyg apie 70 lt?  ax.gif

Šiauliuose po 55Lt...
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2011 02 09, 12:38)
Sveikos. Kiek maždaug kainuoja spalvotų plonų lininių siūlų kg.?
Turiu lino babinose, turėjau planų šiokių tokių iš jo, bet jie pasikeitė, tai galvoju parduot. ax.gif

jei ploni,tai maciau bazej,linas parduotuveje,po 20 lt kg wink.gif bet is vieno ne kazka ir pamegsi...o gijose linas babinose lino namuose apie 40 lt uz kg,spalvotas wink.gif
Papildyta:
QUOTE(CACIS @ 2011 02 09, 13:25)
SVEIKOS, REIKIA PATARIMO blush2.gif  ax.gif
is kuriu geriau siuliuku megzti suknute, ar is situ
http://www.siulai.eu...;category_id=26

ar geriau sitie
http://www.siulai.eu...;category_id=26

kaip ir viskas tas pats, tik lanoso siuo metu akcija, tai ir nezinau doh.gif
gal kuri esat abiejus siulus isbandzius ir galetumet patart, nes gyvai ciupinejau tik alize, o tu lanoso ner mano parduotuvelei.
ka patartumet rinktis?

"kašmyras" rolleyes.gif
nemezgus nei vienų ax.gif
Atsakyti
Olaiva o kur yra lino namai?Cia Kaune ,kurioj vietoj?vasara ruosiuos atostogom iLietuva tai noriu visus gerus siulu pardavimo taskus zinoti ax.gif Aciu
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2011 02 09, 14:00)
Olaiva o kur yra lino namai?Cia Kaune ,kurioj vietoj?vasara ruosiuos atostogom iLietuva tai noriu visus gerus siulu pardavimo taskus zinoti ax.gif Aciu

Laisves alejoj,beveik pries muzikini teatra wink.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2011 02 09, 15:00)
vasara ruosiuos atostogom iLietuva tai noriu visus gerus siulu pardavimo taskus zinoti ax.gif Aciu

Paskutiniu metu daug su linu bendrauju, tai galiu pakomentuot, kad lininiai siūlai nėrimui man geriausi ne "Lino namuose", o bazėse 5-am sandėly. Labai kokybiškai susukti, iš 2-jų gijų ir vos vos storesni, nei "Lino namuose" (1kg - 40 Lt).
Bet čia kalbu apie nedažytus siūlus. Dažytų bazėse irgi yra - 4 sandėlys Rytinėj galerijoj. Ten tokie patys kaip "Lino namuose", tik pigesni.
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2011 02 09, 15:13)
Paskutiniu metu daug su linu bendrauju, tai galiu pakomentuot, kad lininiai siūlai nėrimui man geriausi ne "Lino namuose", o bazėse 5-am sandėly. Labai kokybiškai susukti, iš 2-jų gijų ir vos vos storesni, nei "Lino namuose" (1kg - 40 Lt).
Bet čia kalbu apie nedažytus siūlus. Dažytų bazėse irgi yra - 4 sandėlys Rytinėj galerijoj. Ten tokie patys kaip "Lino namuose", tik pigesni.

ne tokie patys,nemeluokit biggrin.gif kokybes ner ka lygint...
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2011 02 09, 13:54)
"kašmyras"  rolleyes.gif
nemezgus nei vienų ax.gif


nu raso 100 proc. vilna, kasmyras tai cia manau tik pavadinimas g.gif
tai ar cia gal prastas visai tas mano pasirinkimas suknutei?
gal dar kuri man gali patart kuriuos geriau rinktis?
ar vis tik geriau suknelei butu is 80 proc. vilnos ir 20 proc. akrilo?
bijau kad po skalbimo formos neprarastu ir neistystu, o va tie siulai kur anksciau buvau nurodzius, bent jau alize nekanda, kas man labai svarbu.
patarkit ka geriau rinktis a? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2011 02 09, 17:17)
ne tokie patys,nemeluokit biggrin.gif kokybes ner ka lygint...

Na va... O man patiko 4u.gif Dar ir dėl to, kad minkštesni, nei "Lino namų".
"Lino namuose" - Biržų produkcija, bazėse -Panevėžio.
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2011 02 08, 21:48)
Kas čia klausė apie kitus miestus - VLN esu mačiusi kažką iš jų tokioj mažoj parduotuvėlėj prie Petro ir Povilo bažnyčios, bet čia jau prieš metus ar daugiau, dabar nebeužsuku, nes ir taip namuose siūlų daugiau negu proto doh.gif


Gal galite konkrečiau, kurioj vietoj ta parduotuvėlė 4u.gif ?
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2011 02 09, 16:40)
Na va... O man patiko  4u.gif  Dar ir dėl to, kad minkštesni, nei "Lino namų".
"Lino namuose" - Biržų produkcija, bazėse -Panevėžio.

dar yra prie baziu ABC,bet ten mazuose kamuoliukuose,brangiai gaunasi.25 gr berods 3 lt g.gif bet spalvos jei reikia kokios,tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2011 02 08, 20:48)
jei teisingai supratau, sakė kad nebegamina šių siūlų? Žiauriai gaila būtų.. Gal už tai ir paleido papigiai, kad likučius išpardavinėja..



Man rodos, kad juso dar gamina g.gif Sprendžiu iš to, kad rudenį pasirodė visokių naujų rūšių, skirtingų storių, tvidiniai, melanžiniai...
Atsakyti