Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Eledita @ 2011 02 08, 20:05)
Šiauliuose prieš Naujuosius 7 Veljestä kaina buvo 21Lt už pakutį. O jie supakuoti po 150gr. Taigi išeitų 140Lt kilogramas.

atsiprašau, pasitikrinau po 150gr. Kai pirkau, primečiau, kad vistiek tas ant to išeina. Pigiau vistiek niekaip nesigavo. Vadinasi kainavo daugiau nei 20Lt wink.gif
Čia prieš naujus Prismoj taip buvo. Gal dabar kokios ir nuolaidos siūlams yra.
Atsakyti
Sakykit ar angora susivelia labai g.gif pvz megztuka nusimezgus ar greit susipurpuluos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eledita @ 2011 02 08, 19:32)
Jei dar apie siūlus... Gal esat matę kurioje nors neto parduotuvėje Novitos siūlų, pvz tokių:
http://www.novita.fi...yhmanimi=Langat

Novitos siūlus tik Prismoj esu mačius.
Atsakyti
QUOTE(ar man tiketi @ 2011 02 09, 08:00)
Sakykit ar angora susivelia labai g.gif  pvz megztuka nusimezgus ar greit susipurpuluos g.gif

o kokia sudetis siulu?
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2011 02 09, 10:37)
o kokia sudetis siulu?


40proc. mocheros
60proc. akrilo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ar man tiketi @ 2011 02 09, 10:40)
40proc. mocheros
60proc. akrilo unsure.gif

oho,daug akrilo...pas mane 20 proc kitokio buvo,tai bumbuliavosi...o kai 60 proc,tai net neisivaizduoju...
Atsakyti
O is kokiu parekomenduotumet megzti kad nesiveltu unsure.gif noriu paprasto kasdienai nepagalvojus nusipirkau siulus nes patiko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ar man tiketi @ 2011 02 09, 10:54)
O is kokiu parekomenduotumet megzti kad nesiveltu unsure.gif  noriu paprasto kasdienai nepagalvojus nusipirkau siulus nes patiko blush2.gif

tai megink is situ,jei nusipirkai,negi desi siulus i archyva wink.gif jei labai bumbuliuosis,tai nupesiosi ir vel bus kaip naujas wink.gif
Atsakyti
O mocheriniai juk irgi susivelia ar ne g.gif ka reikia daryti kad nesiveltu tas pukas?
Atsakyti
QUOTE(ar man tiketi @ 2011 02 09, 12:37)
O mocheriniai juk irgi susivelia ar ne g.gif ka reikia daryti kad nesiveltu tas pukas?


Megzti iš nepūkuotų bigsmile.gif Nežinau, man niekas nesivelia iš moheros, bet niekad neperku siūlų nei maximoj, nei kitos panašiose. Stengiuosi pirkti kokybiškus, tada mažiau nusivykimų ir siurprizų laukia.. Dar vienas dalykas - jūsų nurodyti Angora siūlai tik vadinasi Angora, tikrosios angoros ten nė kvapo mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos. Kiek maždaug kainuoja spalvotų plonų lininių siūlų kg.?
Turiu lino babinose, turėjau planų šiokių tokių iš jo, bet jie pasikeitė, tai galvoju parduot. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2011 02 09, 13:38)
Sveikos. Kiek maždaug kainuoja spalvotų plonų lininių siūlų kg.?
Turiu lino babinose, turėjau planų šiokių tokių iš jo, bet jie pasikeitė, tai galvoju parduot. ax.gif



Casoj lyg apie 70 lt? ax.gif
Atsakyti