Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(naiste777 @ 2011 02 08, 10:56)
Tai jie kaip ir naminiai. Aš iš tokių kaip tik paltą baiginėju, liko visai nedaug kapišono. Kai baigsiu, pasirodysiu. Tik mano buvo ritėje susukti ir tvartuku truputį atsiduoda  smile.gif O šiaip, tai jie labai kojinėm tinka, vyriškiems megztiniams.

Bet as daugiau su vaseliu draugauju,ar nebus labai kietas gaminys nunerus is ju,pasirodykit kai baigsit idomu paziuret.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 02 07, 19:00)
Ne, Kaune prie Hyper Maximos kitokiais siūlais prekiauja, beje, kur kas brangesniais  ax.gif
Jūsų minėtų siūlų reiktų pavažiuoti iki Savanorių/Mituvos sankrižos, o dar geriau - užsisakyti iš siūlai.eu, ten pigiausia  4u.gif

Aciu labai, gal apsiziureti pirma reikes nuvaziuoti iki Savanoriu / Mituvos (gal rasiu kur jie ten isikure ax.gif ). Noriu minkstu siuliuku, bet kad neisskystu po nesiojimo. O gal Jus patarsit dar kokius siuliukus? Noriu megzti juoda suknele su rasteliu, tai dar reikes ryskiai raudonos ir zalios spalvos, idomu spalvu pasirinkimas bus is minetu ar dar kokiu tinkanciu siam mezginiui siulu blush2.gif
Papildyta:
Beje, ka tik zvalgiausi siulai.eu parduotuveje, tai pamaciau, kad minetieji siulai Merino de Lux ir super merino yra tik po 50 % merino ir 50 % akrilo... sad.gif tai man tas akrilas nelabai limpa...kazkaip noretusi naturalaus pluosto daugiau...na del nesiojimosi tai net nezinau. O kaip 100 % merino vilna nesiojasi? nesiburbuliuoja? ka dar galima rinktis suknelei, m? g.gif doh.gif
Papildyta:
na spalvu pasirinkimas siu minetu siulu matau yra, bet siuo metu siulai.eu merino de lux neturi, gal zinot kas kiek jie ten pildo asortimenta - na jei Jusu pagalba apsispresciau megzti su siais siulais ax.gif
Atsakyti
Beje, ka tik zvalgiausi siulai.eu parduotuveje, tai pamaciau, kad minetieji siulai Merino de Lux ir super merino yra tik po 50 % merino ir 50 % akrilo... sad.gif tai man tas akrilas nelabai limpa...kazkaip noretusi naturalaus pluosto daugiau...na del nesiojimosi tai net nezinau. O kaip 100 % merino vilna nesiojasi? nesiburbuliuoja? ka dar galima rinktis suknelei, m? g.gif doh.gif
[/quote]
O man labai patiko šitie siūlai. Kad brangūs tai tiesa, bet kokybė to verta. Siūlas minkštas, švelnus, spalvų pasirinkimas didelis. Galima skalbti net mašina. Man tam drąsos neužteko, bet po rankų skalbimo viskas OK.
http://www.mezginiup.../509/wollywasch
Atsakyti
[quote=Eledita,2011 02 08, 20:01]
[/quote]
O man labai patiko šitie siūlai. Kad brangūs tai tiesa, bet kokybė to verta. Siūlas minkštas, švelnus, spalvų pasirinkimas didelis. Galima skalbti net mašina. Man tam drąsos neužteko, bet po rankų skalbimo viskas OK.
http://www.mezginiup.../509/wollywasch
[/quote]

jo kaina tai tokia...... esu mezgus is 100 proc merino vilnos liemenes ir šalikus kelis. Man jie labai gerai nešiojas. būtent tos firmos siūlus ir mezgiau. ik manieji merino soft vadinas. Man tik vienintelis toks dalykas su jais truputį nervina, paskalbus jie patysta. Nes net nemoku pasakyt pats siūlas jis toks tamprus..... ir po skalbimo jis pasiduoda. bet užtai idealus gaunas lygus mezgimas ax.gif tai tiesiog nusimezgus pavyzdėlį reiktų išsiskalbt jį ir skaičiuotis tada. va manoji iš tokių siūlų:

user posted image

vistik geri siūlai kainuoja....... man tai patinka jų spalvos ir švelnumas. Negaliu pakęst besikandžiojančių siūlų. o čia 100 proc vilna, šilta ir nekalnda thumbup.gif
Papildyta:
va tas lygumas su jais gaunas koks:

user posted image

su kitais man taip nepavyksta. Nu žodžiu vienintelė blogybė šių siūlų tai kaina lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=Eledita,2011 02 08, 19:01]
Beje, ka tik zvalgiausi siulai.eu parduotuveje, tai pamaciau, kad minetieji siulai Merino de Lux ir super merino yra tik po 50 % merino ir 50 % akrilo... sad.gif tai man tas akrilas nelabai limpa...kazkaip noretusi naturalaus pluosto daugiau...na del nesiojimosi tai net nezinau. O kaip 100 % merino vilna nesiojasi? nesiburbuliuoja? ka dar galima rinktis suknelei, m? g.gif doh.gif
[/quote]
O man labai patiko šitie siūlai. Kad brangūs tai tiesa, bet kokybė to verta. Siūlas minkštas, švelnus, spalvų pasirinkimas didelis. Galima skalbti net mašina. Man tam drąsos neužteko, bet po rankų skalbimo viskas OK.
http://www.mezginiup.../509/wollywasch
[/quote]
dekui 4u.gif tik ka apziurejau juos, atrodo tikrai graziai, suknelei turbut butu brangoka. Jei matkute po 50 g, o S dydzio suknelei reikes turbut kokiu 600 g... unsure.gif
nors 100 % merino50 g kainuoja 11.90 lt...
Atsakyti
Taip, ta kaina tai.......... verysad.gif
Jei dar apie siūlus... Gal esat matę kurioje nors neto parduotuvėje Novitos siūlų, pvz tokių:
http://www.novita.fi...yhmanimi=Langat
Man jie taip pat patinka. Nėra tokie minkšti kaip aukščiau aptarti, bet kokybiški ir gerokai pigesni.
Atsakyti
[quote=Avijacija,2011 02 08, 19:21]
O man labai patiko šitie siūlai. Kad brangūs tai tiesa, bet kokybė to verta. Siūlas minkštas, švelnus, spalvų pasirinkimas didelis. Galima skalbti net mašina. Man tam drąsos neužteko, bet po rankų skalbimo viskas OK.
http://www.mezginiup.../509/wollywasch
[/quote]

jo kaina tai tokia...... esu mezgus is 100 proc merino vilnos liemenes ir šalikus kelis. Man jie labai gerai nešiojas. būtent tos firmos siūlus ir mezgiau. ik manieji merino soft vadinas. Man tik vienintelis toks dalykas su jais truputį nervina, paskalbus jie patysta. Nes net nemoku pasakyt pats siūlas jis toks tamprus..... ir po skalbimo jis pasiduoda. bet užtai idealus gaunas lygus mezgimas ax.gif tai tiesiog nusimezgus pavyzdėlį reiktų išsiskalbt jį ir skaičiuotis tada. va manoji iš tokių siūlų:

user posted image

vistik geri siūlai kainuoja....... man tai patinka jų spalvos ir švelnumas. Negaliu pakęst besikandžiojančių siūlų. o čia 100 proc vilna, šilta ir nekalnda thumbup.gif
Papildyta:
va tas lygumas su jais gaunas koks:

user posted image

su kitais man taip nepavyksta. Nu žodžiu vienintelė blogybė šių siūlų tai kaina lotuliukas.gif
[/quote]
ohoho koks grozis thumbup.gif 4u.gif na ar tikrai cia nuo siulu tas rastas toks lygus, tubut labai kruopsciai ir dailiai mezgate smile.gif 4u.gif turbut teisingai sakote - juk kokybe kainuoja...vis linkstu as prie merino soft...drauge riesinukes mezge is siu siulu, tai super nesiojasi, dziaugiasi, nors tai juk ne suknele ar liemene...o idomu kiek jums patyso ta liemene, ar visu dydziu ar tik i ilgi? 4u.gif

Papildyta:
beje, ziuriu, kad merino soft nera ryskiai zaliu siulu... sad.gif juoda raudona yra, kuriu man reikia, o zaliu - nea...idomu tik sioj svetainej nera ar visai ju nebuna sios rusies?
Atsakyti
sveikos, ieškau sagų internete kur būtų galima įdomesnių gauti unsure.gif gal žinot, matėt, pirkot ir pan. Kokį adresą gal parašytumėt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 02 07, 09:43)
Oi ne, nesusikalbėjom, aš ne apie Vernitą  schmoll.gif  (jo labai nemėgstu), o apie LAMA  4u.gif



o, žiū mano nuotraukos dirba sunglasses2.gif Aš taip ir nemezgiau vis iš jų, vis dar tobulinu modelį biggrin.gif turiu dar keletą iš jų nusipirkus, pirkau gan švelnius, išskalbus tikiuosi dar minkštės.. Kažkada kai buvau toj ABC parduotuvėlėj, jei teisingai supratau, sakė kad nebegamina šių siūlų? Žiauriai gaila būtų.. Gal už tai ir paleido papigiai, kad likučius išpardavinėja..

Kas čia klausė apie kitus miestus - VLN esu mačiusi kažką iš jų tokioj mažoj parduotuvėlėj prie Petro ir Povilo bažnyčios, bet čia jau prieš metus ar daugiau, dabar nebeužsuku, nes ir taip namuose siūlų daugiau negu proto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2011 02 08, 19:48)
namuose siūlų daugiau negu proto doh.gif

lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Eledita @ 2011 02 08, 19:32)
Taip, ta kaina tai.......... verysad.gif
Jei dar apie siūlus... Gal esat matę kurioje nors neto parduotuvėje Novitos siūlų, pvz tokių:
http://www.novita.fi...yhmanimi=Langat
Man jie taip pat patinka. Nėra tokie minkšti kaip aukščiau aptarti, bet kokybiški ir gerokai pigesni.

senokai pirkau, tačiau kaina berods atitinka anuos. Novitos 100gr netoli 20Lt kainuoja. Taip, kad tikrai nėra pigesni.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 08, 19:58)
senokai pirkau, tačiau kaina berods atitinka anuos. Novitos 100gr netoli 20Lt kainuoja. Taip, kad tikrai nėra pigesni.

Šiauliuose prieš Naujuosius 7 Veljestä kaina buvo 21Lt už pakutį. O jie supakuoti po 150gr. Taigi išeitų 140Lt kilogramas.
Atsakyti