Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(desrele-lt @ 2011 02 07, 11:59)
Tame naujai atsidariume Zalgirio turguj ant kampo tame didesniam stoginiam pastate (parasiau kaip imanoma tiksliau  biggrin.gif ) yra net du siulu kioskeliai, pagal mane gana didelis siulu pasirinkimas ir kainos pernelyg nesikandzioja  drinks_cheers.gif



QUOTE(Džinė79 @ 2011 02 07, 12:32)
norėjau tą patį rašyti. kainos ir asortimentas man panašus į Midaros ax.gif

Aciu Jums!!! aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos, po desimt meteliu bandysiu ir vel nusimegzti sau grozi...buvau apleidusi mezgima ir siaip ne asė esu, kaip Jūs ax.gif taigi, perskaiciau visa temute ir kaip suprantu suknelei -tunikai labiausiai tiktu merino lux arba super merino? dar apie alizia kasmyro siulus kalbejot ... ar kaip jie ten blush2.gif norėčiau, kad nesibumbuliuotu ir neistystu suknute. O siu minetu siulu galima nusipirkti prie Kaune hyper maximos toje siulu parduotuveje? ir idomu kiek cia tu siulu reikes, siaip rubus nesioju 36 dyzio, tai neilgai suknutei minetu siulu kiek uzsipirkt? aciu uz patarimus is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Merlin @ 2011 02 07, 18:36)
Sveikos, po desimt meteliu bandysiu ir vel nusimegzti sau grozi...buvau apleidusi mezgima ir siaip ne asė esu, kaip Jūs  ax.gif  taigi, perskaiciau visa temute ir kaip suprantu suknelei  -tunikai labiausiai tiktu merino lux arba super merino? dar apie alizia kasmyro siulus kalbejot ... ar kaip jie ten  blush2.gif norėčiau, kad nesibumbuliuotu ir neistystu suknute. O siu minetu siulu galima nusipirkti prie Kaune hyper maximos toje siulu parduotuveje? ir idomu kiek cia tu siulu reikes, siaip rubus nesioju 36 dyzio, tai neilgai suknutei minetu siulu kiek uzsipirkt? aciu uz patarimus is anksto  4u.gif

Ne, Kaune prie Hyper Maximos kitokiais siūlais prekiauja, beje, kur kas brangesniais ax.gif
Jūsų minėtų siūlų reiktų pavažiuoti iki Savanorių/Mituvos sankrižos, o dar geriau - užsisakyti iš siūlai.eu, ten pigiausia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(desrele-lt @ 2011 02 07, 12:59)
Tame naujai atsidariume Zalgirio turguj ant kampo tame didesniam stoginiam pastate (parasiau kaip imanoma tiksliau  biggrin.gif ) yra net du siulu kioskeliai, pagal mane gana didelis siulu pasirinkimas ir kainos pernelyg nesikandzioja  drinks_cheers.gif


tik mazesniajam kainos mazdaug 2 lt didesnes, nei tame, kur arciau maisto skyriaus. Pvz kasmyras mazajame 12 lt, didesniajame-10
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 02 07, 21:00)
tik mazesniajam kainos mazdaug 2 lt didesnes, nei tame, kur arciau maisto skyriaus. Pvz kasmyras mazajame 12 lt, didesniajame-10



aš tik Yarn Art Merino De lux kainą prisiminiau. tai ir Midaroj, ir abiejuose šituose 8 Lt kainuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 02 07, 08:43)
Oi ne, nesusikalbėjom, aš ne apie Vernitą  schmoll.gif  (jo labai nemėgstu), o apie LAMA  4u.gif

user posted image
user posted image
Tiesą pasakius, nežinau. ABC tikrai yra, o ar yra dar kur nors kitur - neįsivaizduoju, aš tik ABC paskutiniu metu apsiperku (plius mama iš Klaipėdos teikia turkikus siūlus, nes ten žymiai pigiau, nei Kaune  biggrin.gif )


o kur tavo mama konkreciai klaipedoje siuliukus perka???????
nes Klaipedoje zinau tik "verpalai" parduotuve, o kur prekiauja kad ir tais super merino, midara ir pan. siulais, na tais turkiskais net nezinau, o kaip tik pritrukau vienu Lanoso firmos siulu ir nebegaunu ju nei Palangoj nei Kretingoj.
jei zinot, parasykit man kur Klaipedoje tokiais siulais prekiauja
Atsakyti
QUOTE(CACIS @ 2011 02 08, 00:49)
o kur tavo mama konkreciai klaipedoje siuliukus perka???????
nes Klaipedoje zinau tik "verpalai" parduotuve, o kur prekiauja kad ir tais super merino, midara ir pan. siulais, na tais turkiskais net nezinau, o kaip tik pritrukau vienu Lanoso firmos siulu ir nebegaunu ju nei Palangoj nei Kretingoj.
jei zinot, parasykit man kur Klaipedoje tokiais siulais prekiauja

Ji perka iš siūlai.eu, Klaipėdoje jie randasi Tilžės turguje, kainos tokios pat, kokios surašytos svetainėje smile.gif (perkant daugiau dar ir nuolaidą padaro ax.gif )

Dar yra vienas geras taškas - senajam turguj parduotuvė "Siūlai ir sėklos". Ten yra labai pigių siūlų, bijau sumeluoti, bet lyg ir lietuviškų Vernito, Lama... Ir turkiškų labai gerom kainom 4u.gif Taip pat senajam turguj yra kita siūlų parduotuvė, ten brongiau.

Ir dar vienas taškas - prie Medinavos kažkur netoli siūlų parduotuvytė, turkiški siūlai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

gal kuri turite 50proc medvilnes 50 akrilo siulu (ZUMRUT) violetines spalvos likuciu? Neriau dukrytei salika ir kepuryte ir tiek nedaug pritrukau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2011 02 07, 20:00)
tik mazesniajam kainos mazdaug 2 lt didesnes, nei tame, kur arciau maisto skyriaus. Pvz kasmyras mazajame 12 lt, didesniajame-10

As pirkau siuliuku ispardaviminiu tame kioskelyje, kur arciau maisto, o i kitu siulu kainas neuzmeciau akies, bet dabar zinosiu kur eiti pirmiausia drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas rytas,va susidomejau siuliukais is lietuviskos vilnos http://karsykla.6te.net/products.html ar kuri esat juos bandzius, pas mus juos ir atveza i parduotuvele,kazin ar verta is ju ka megzt-nert? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 02 08, 08:50)
Ji perka iš siūlai.eu, Klaipėdoje jie randasi Tilžės turguje, kainos tokios pat, kokios surašytos svetainėje  smile.gif  (perkant daugiau dar ir nuolaidą padaro ax.gif )

Dar yra vienas geras taškas - senajam turguj parduotuvė "Siūlai ir sėklos". Ten yra labai pigių siūlų, bijau sumeluoti, bet lyg ir lietuviškų Vernito, Lama... Ir turkiškų labai gerom kainom  4u.gif Taip pat senajam turguj yra kita siūlų parduotuvė, ten brongiau.

Ir dar vienas taškas - prie Medinavos kažkur netoli siūlų parduotuvytė, turkiški siūlai  4u.gif


oi kaip aciu uz sia info thumbup.gif , zinojau dar ir prie medinavos kur yra, bet visai buvau pamirsus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(marka100 @ 2011 02 08, 11:04)
Labas rytas,va susidomejau siuliukais is lietuviskos vilnos  <a href='http://karsykla.6te.net/products.html' target='_blank'>http://karsykla.6te.net/products.html</a>  ar kuri esat juos bandzius, pas mus juos ir atveza i parduotuvele,kazin ar verta is ju ka megzt-nert? g.gif


Tai jie kaip ir naminiai. Aš iš tokių kaip tik paltą baiginėju, liko visai nedaug kapišono. Kai baigsiu, pasirodysiu. Tik mano buvo ritėje susukti ir tvartuku truputį atsiduoda smile.gif O šiaip, tai jie labai kojinėm tinka, vyriškiems megztiniams.
Atsakyti