Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Džinė79 @ 2011 02 07, 09:08)
Olaiva, atrodo tikrai įdomiai. bet aš irgi prisidedu prie tų, kurios nesiryžtų avantiūrai  blush2.gif

kažkas klausė, kur Vilniuj būna tikrų vilnonių siūlų. vakar mačiau tame turguj ant Žalgirio kampo, su Midaros etikete. ir tikros šiukščios, ir maišytos švelnesnės vilnelės. tik kainos neapžiūrėjau doh.gif

Ten kazkoks atskiras kioskas su siulais yra??? Vakar pro sali vaziavom,bet pagalvojau,kad jau nekankinsiu vyro...
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 07, 10:28)
Naiste777 klausė apie kokius knatelius kalba Olaiva - aš įdėjau nuorodą... Ir netgi pacitavau, kokiu tikslu čia tą nuorodą keliu ax.gif

Nieko nesuprantu - kurioj vietoj nesusikalbėjom? g.gif

Grįžtelėjau kelis psl atgal ir supratau doh.gif Kai Olaiva rašė apie knatėlius, aš maniau, kad ji turi omeny Lamą, aš net paskui pakomentavau knatėlių metražą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2011 02 07, 09:08)
kažkas klausė, kur Vilniuj būna tikrų vilnonių siūlų. vakar mačiau tame turguj ant Žalgirio kampo, su Midaros etikete. ir tikros šiukščios, ir maišytos švelnesnės vilnelės. tik kainos neapžiūrėjau doh.gif


As sestadieni pacioj Midaroj maciau tu nat. vilnoniu siulu. 4u.gif tik kainos neuzmaciau, nes taip sukabinta buvo ant kampucio.
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 02 07, 08:11)
Aš nedrįsčiau velt megztuko... Bet jei jau sugalvojai tokį būdą jį didinti, tai kodėl nesusiuvus paprasčiausiai rankomis?  g.gif

ką didinti? g.gif
Atsakyti
Oi mergiotės, pasilinksminau lotuliukas.gif . Kelis psl permečiau - viena api batus, kita api ratus lotuliukas.gif , vienai mažinti, kitai didinti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mama-gita @ 2011 02 07, 11:40)
Oi mergiotės, pasilinksminau lotuliukas.gif . Kelis psl permečiau - viena api batus, kita api ratus lotuliukas.gif , vienai mažinti, kitai didinti lotuliukas.gif

kad jau tikrai juokinga biggrin.gif
Atsakyti
Įdomus reikalas su tais knateliais. Bet megztinio aš irgi nedrįsčiau velti. Gal kokią rankinę ar tapukus ir reiktų pabandyt g.gif
Atsakyti
Olaiva, smagu, kad isbandete knatelius ir pasidalinote info forume smile.gif Man labai grazus buvo mezginys pries plovima wub.gif Tokios dailios ir lygios akys thumbup.gif Galbut kam nors bus prie sirdies ir pagal dydi ir jau suveltas veltinukas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(naiste777 @ 2011 02 07, 11:47)
Įdomus reikalas su tais knateliais. Bet megztinio aš irgi nedrįsčiau velti. Gal kokią rankinę ar tapukus ir reiktų pabandyt  g.gif

Sutinku 100 proc. drinks_cheers.gif Uzsimaniau veltos rankines 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 02 07, 11:47)
Įdomus reikalas su tais knateliais. Bet megztinio aš irgi nedrįsčiau velti. Gal kokią rankinę ar tapukus ir reiktų pabandyt  g.gif

na liemenes is brangesniu siulu susivele yra puikiai.cia irgi puikiai susivele smile.gif dabar mirksta,brinksta iki M dydzio biggrin.gif bet siaip labai proporcingai susivelia,nera,kad viena rankove ilgesne,kitur koks kampas nutyses schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2011 02 07, 09:28)
Ten kazkoks atskiras kioskas su siulais yra??? Vakar pro sali vaziavom,bet pagalvojau,kad jau nekankinsiu vyro...

Tame naujai atsidariume Zalgirio turguj ant kampo tame didesniam stoginiam pastate (parasiau kaip imanoma tiksliau biggrin.gif ) yra net du siulu kioskeliai, pagal mane gana didelis siulu pasirinkimas ir kainos pernelyg nesikandzioja drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(desrele-lt @ 2011 02 07, 12:59)
Tame naujai atsidariume Zalgirio turguj ant kampo tame didesniam stoginiam pastate (parasiau kaip imanoma tiksliau  biggrin.gif ) yra net du siulu kioskeliai


norėjau tą patį rašyti. kainos ir asortimentas man panašus į Midaros ax.gif
Atsakyti
sveikos mezgėjėlės 4u.gif

gal žinot kur tokių siūlų gauti? ar yra jų LT? g.gif labai gražūs darbeliai gaunasi wub.gif
Atsakyti