Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

gal kas bandet Lanoso Enna siulus?

Ir ar tikrai neina siustis siulu is is www.siulai.eu

gal galima pasiskambint ir susitart? Arba e.pastu? blush2.gif
Atsakyti
Kodėl neina atsisiųst? Ne vieną kartą esu siuntusis ir atsiunčia be problemų. Susirašinėjau tik el. paštu 4u.gif


O suknelę galit ir iš Vernito šukuotinės pusvilnės megzti 4u.gif Jie pigesni, bet gerai nešiojas thumbup.gif Ir gal kiek storesni bus už Merino de Luxe. Tiesa, spalvų pasirinkimas irgi nedidelis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2011 01 03, 13:25)
dontstop aciu  4u.gif 
o kokiuose interneto pard dar yra tokiu siulu  ax.gif (bet, kad butu galima nusipirkt  biggrin.gif )

Jei klausimas man, tai nežinau unsure.gif Aš perku "gyvai", ne intenetu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(W@idaw @ 2011 01 03, 14:02)
Kodėl neina atsisiųst? Ne vieną kartą esu siuntusis ir atsiunčia be problemų. Susirašinėjau tik el. paštu  4u.gif
O suknelę galit ir iš Vernito šukuotinės pusvilnės megzti  4u.gif Jie pigesni, bet gerai nešiojas  thumbup.gif  Ir gal kiek storesni bus už Merino de Luxe. Tiesa, spalvų pasirinkimas irgi nedidelis  ax.gif

o per kiek laiko atsiuncia, ir kiek kainuoja atsiuntimas ir turbut i pasta atsiuncia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agne_vvr @ 2011 01 03, 18:17)
o per kiek laiko atsiuncia, ir kiek kainuoja atsiuntimas ir turbut i pasta atsiuncia  smile.gif

Aš galiu parašyt kaip man siuntė ax.gif
Siuntinys atkeliavo per parą laiko, atnešė į namus (registruotas), nors dėžė buvo nemaža. Siuntimas nieko nekainavo, nes užsakymas buvo didesnis, nei 100Lt.
Tiesa, prieš išsiuntimą pora dienų susirašinėjom e-paštu - derinom kokią spalvytę imu vietoj tos, kurios nebuvo. Viskas vyko sklandžiai, likau patenkinta smile.gif
Keista, kad dontstop taip nepavyko.. Beje, žadu vėl netrukus siųstis - galėsiu parašyt kaip šįkart seksis.
Atsakyti
Aš irgi pora dienų rašinėjausi, sutikrino visus siūliukus. Irgi už siuntimą nemokėjau, nes viršijau 100 Lt sumą 4u.gif Jei suma nesiekia 100 Lt, mokate pagal pašto tarifus, na pardavėja parašys sumą bendrą 4u.gif

Išsiuntė ketvirtadienį, o penktadienį jau pasiėmiau iš pašto thumbup.gif Buvo tik apsirikę iš pradžių ne tą numerį siūlų įdėję, bet laiku pastebėjo ir pranešė, kad išsiųs viena diena vėliau mirksiukas.gif
Įpakuota buvo į kartoninę dėžę, o viduj siūliukai buvo maišeliuose thumbup.gif
Šiaip labai noriai bendravo, nesuprantu kaip kitom nepasisekė. Nes nuo pat pirmo laiško išėjo viską suderinti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2011 01 03, 22:33)
Aš galiu parašyt kaip man siuntė  ax.gif
Siuntinys atkeliavo per parą laiko, atnešė į namus (registruotas), nors dėžė buvo nemaža. Siuntimas nieko nekainavo, nes užsakymas buvo didesnis, nei 100Lt.
Tiesa, prieš išsiuntimą pora dienų susirašinėjom e-paštu - derinom kokią spalvytę imu vietoj tos, kurios nebuvo. Viskas vyko sklandžiai, likau patenkinta  smile.gif
Keista, kad dontstop taip nepavyko..  Beje, žadu vėl netrukus siųstis - galėsiu parašyt kaip šįkart seksis.

Gal dėl to? Nes aš norėjau siūliukų tik už 21 lt. Gal net nesivargino atrašyti dėl tokios menkos sumos ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
na nezinau, man kolkas nieks neatrase schmoll.gif nors jau vakar po piet parasiau g.gif kolkas parasiau tik uzkslausa kaip ir kas ax.gif siuciat siuo adresu r.klymantas@gmail.com ar kur nurodyti tusti langai (kur reik irasyt savo varda el. pasta, ir tada teksta) nes as siun siunciau kur tusti langai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agne_vvr: 04 sausio 2011 - 18:36
siųskit iš savo el. pašto nusikopijavę tą adresą jų. Nepasitikiu aš tomis internetinių svetainių lentelėmis.

4u.gif
Atsakyti
As vakar uzklausiau is savo el. pasto, siandien jau viska suderinom ir saskaitele gavau... Tikiuosi, kad greitai issius ir dar sia savaite arba kitos savaites pradzioj gausiu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 04 sausio 2011 - 20:54
gal kas mate ir atsimena kiek kainuoja siūlai bambukas plius vilna? arba gal kurioj internetinej parduotuvėj matėt?

Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2011 01 05, 15:00)
gal kas mate ir atsimena kiek kainuoja siūlai bambukas plius vilna? arba gal kurioj internetinej parduotuvėj matėt?

bambukas su kašmyru yra čia
siulai
Atsakyti