Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(W@idaw @ 2011 02 06, 20:22)
lėlei megztuką  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif hah.gif laugh.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif

Dovanokit, kad lendu i jusu temute, noriu paklausti blush2.gif

Labai noriu, kad man numegstu stai toki bolero, bet bijau kad kas pernelyg neuzkeltu kainos blush2.gif (pinigeliu ir taip per daugiausiai neturiu) Kaip manot, kiek jis mazdaug kainuotu? aciu uz atsakyma 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2011 02 06, 20:51)

skalbiasi mano knatai,idomu,ka isimsiu lotuliukas.gif

na ir kaip rezultatas? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 02 06, 21:50)
na ir kaip rezultatas? bigsmile.gif

galiu parodyt kaip tekstura pasikeite po skalbimo.o dydid ne m,o s gavosi.i ilgi ir rankoviu ilgis vos vos truksta man biggrin.gif dabar ieskosiu kudos kokios,kuriai reiktu silto veiloko biggrin.gif

pries
user posted image
po
user posted image

gaila,kad masina tokio storo siulo neima,o tai prisimezgi gabalu,isskalbi,tada pagal reikiamas iskarpas iskerpi,susiuvi ir liux thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 06 vasario 2011 - 21:59
QUOTE(Olaiva @ 2011 02 06, 22:58)
galiu parodyt kaip tekstura pasikeite po skalbimo.

veltinukas tikrai gražiai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 02 06, 22:02)
veltinukas tikrai gražiai atrodo wub.gif

ir neverta rasto megzti schmoll.gif lygiai ir vsio.na dar nebent ripsu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2011 02 06, 23:03)
ir neverta rasto megzti  schmoll.gif lygiai ir vsio.na dar nebent ripsu smile.gif

bet sunku norimą dydį apskaičiuoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(diasaja @ 2011 02 06, 22:19)
bet sunku norimą dydį apskaičiuoti unsure.gif

imanoma is 5 karto ir idealiai pasidaryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2011 02 06, 22:58)

gaila,kad masina tokio storo siulo neima,o tai prisimezgi gabalu,isskalbi,tada pagal reikiamas iskarpas iskerpi,susiuvi ir liux  thumbup.gif


Aš nedrįsčiau velt megztuko... Bet jei jau sugalvojai tokį būdą jį didinti, tai kodėl nesusiuvus paprasčiausiai rankomis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2011 02 06, 11:02)

Oi ne, nesusikalbėjom, aš ne apie Vernitą schmoll.gif (jo labai nemėgstu), o apie LAMA 4u.gif

user posted image
user posted image

QUOTE(Skarlet @ 2011 02 06, 19:44)
Bet jie Kaune tik ABC? 4u.gif

Tiesą pasakius, nežinau. ABC tikrai yra, o ar yra dar kur nors kitur - neįsivaizduoju, aš tik ABC paskutiniu metu apsiperku (plius mama iš Klaipėdos teikia turkikus siūlus, nes ten žymiai pigiau, nei Kaune biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dontstop: 07 vasario 2011 - 08:45
Olaiva, atrodo tikrai įdomiai. bet aš irgi prisidedu prie tų, kurios nesiryžtų avantiūrai blush2.gif

kažkas klausė, kur Vilniuj būna tikrų vilnonių siūlų. vakar mačiau tame turguj ant Žalgirio kampo, su Midaros etikete. ir tikros šiukščios, ir maišytos švelnesnės vilnelės. tik kainos neapžiūrėjau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 02 07, 09:43)
Oi ne, nesusikalbėjom, aš ne apie Vernitą  schmoll.gif  (jo labai nemėgstu), o apie LAMA  4u.gif

Naiste777 klausė apie kokius knatelius kalba Olaiva - aš įdėjau nuorodą... Ir netgi pacitavau, kokiu tikslu čia tą nuorodą keliu ax.gif

Nieko nesuprantu - kurioj vietoj nesusikalbėjom? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 07 vasario 2011 - 09:28