Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(CACIS @ 2011 02 05, 20:21)
ar cia vilnoniniai?

buna vilnoniai ir pusvilnoniai thumbup.gif

man idomu,koks tu knatu metrazas g.gif nes priekiui su nugara iki pazastu isemimo suejo 4 matkiukai.liko rankoves,tai joms po 1 matkiuka ir reglano apvalumams 1.tai sakyc labai neblogai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 02 05, 18:39)
Paskutiniu metu labai džiaugiuosi Lama siūlais, pigūs, bet kokybė labai pagerėjo  smile.gif


Gal žinote, kur Vilniuje jais prekiauja? Turiu nusimezgus megztuką, labai patiko siūlai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2011 02 05, 12:46)
ne pirma karta siaop jau taip darau...tik anksciau is gerokai brangesniu siulu,tai savikaina budavo diiidele...beveik trecdakiu susitraukia wink.gif
metrazas ju yra neaiskus,parasyta 267m,bet tiek tikrai nera,net pati pardaveja sake,kad tikrai ne tiek.trys spalvos:ruda tamsi,nat.vilnos ir samanine.kaina 4 lt wink.gif
pamezgiau vakar puse priekio,bet susisapnavo,tai ryte isardziau ir is 1 siulo mezgu su 9 nr virbalais
tai kai pamaciau,kad tik po 4 lt,tai apsidziaugiau smile.gif
mezgu va toki , tik ilgom pankovem wink.gif
samana

O as jau kazkur 3 savaites toki nesioju. thumbup.gif lotuliukas.gif Man suejo 350g. Siulai buvo 200m/100g,virbalai 4mm.,rankoves kaip paveiksliuke
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chuchundra: 05 vasario 2011 - 22:05

QUOTE(Olaiva @ 2011 02 05, 21:55)
buna vilnoniai ir pusvilnoniai  thumbup.gif

man idomu,koks tu knatu metrazas  g.gif nes priekiui su nugara iki pazastu isemimo suejo 4 matkiukai.liko rankoves,tai joms po 1 matkiuka ir reglano apvalumams 1.tai sakyc labai neblogai  bigsmile.gif


Man rodos, įvairus metražas turėtų būti, nes įvairus siūlų storis unsure.gif Aš dabar mezgu paltuką iš storokų, 5 nr virbalais. Priekiui suėjo 4 matkeliai,vsio planuoju įtilpti į 16 matkelių smile.gif
QUOTE(cushy @ 2011 02 05, 22:49)
Gal žinote, kur Vilniuje jais prekiauja? Turiu nusimezgus megztuką, labai patiko siūlai  thumbup.gif

Neįsivaizduoju. Kaune tai ABC parduotuvėje 4u.gif
Atsakyti
Apie kokius čia knatelius kalbat? Įmeskit paveiksliuką, o tai jau labai sudomino ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 02 06, 10:39)
Apie kokius čia knatelius kalbat? Įmeskit paveiksliuką, o tai jau labai sudomino  ax.gif

apie tokius:
http://www.rankdarbi.....a SI0013V.JPG
Atsakyti
Sveikutes, gal kuri nors zino, ar nors is vienos internetines siulu parduotuves gali atsiusti i uzsieni?
Atsakyti
labas vakaras,

O gal žinote kur Vilnije būtų galima nusipirkti "Vernito" knatelių?
Atsakyti
QUOTE(adorita @ 2011 02 06, 17:03)
Sveikutes, gal kuri nors zino, ar nors is vienos internetines siulu parduotuves gali atsiusti i uzsieni?

Jei teisingai suprantu iš šitos parduotuvės gali nes yra surašytos siuntimo į užsienį kainos:
http://www.mezginiup...tuves-taisykles
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2011 02 05, 17:39)
Paskutiniu metu labai džiaugiuosi Lama siūlais, pigūs, bet kokybė labai pagerėjo  smile.gif

Bet jie Kaune tik ABC? 4u.gif
Atsakyti
Pamatavau 10 m knatiniu siulu,tai sveria 11 g.matkelyje buvo 101 g,tai viso 92 metrai ju tik,o ant lapuko 267 raso biggrin.gif
skalbiasi mano knatai,idomu,ka isimsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
lėlei megztuką lotuliukas.gif

Atsakyti