Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Merginos, o kuo skiriasi mochera nuo angoros g.gif Nu abi "pukuotos" blush2.gif Manau svarbiausia, kas megztukas "netystu" ir " nesisertu" g.gif
Labai nemegstu as pukuotu drabuziu, nes kiek turejau tai visi tie "pukai" i burna lysdavo, o kadangi megstu daugiau tamsius rubus, tai apsiveldavau visa smile.gif O sitas megztukas toks fainutis atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2011 02 03, 15:44)
padėkit patenkint smalsumą biggrin.gif kur kaune galiu gyvai apžiūrėti ir pačiupinėti teksrenos siūliukų?

berods ABC šalia Urmo žiedo mačiau, po geros val galėsiu parašyt, ar tikrai ten yra wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2011 02 03, 15:44)
padėkit patenkint smalsumą biggrin.gif kur kaune galiu gyvai apžiūrėti ir pačiupinėti teksrenos siūliukų?
Papildyta:

aš tai tik iš mocheros tokį pūkuotuką gaminčiau wub.gif


padedu biggrin.gif
Prie Soboro kažkokia parduotuvytė nauja siūlų,
Raudondvario pl. Vilko teritorijoj (čia daugiausia)
ABC
Dar lyg būna prie Rėdos toj Sagų parduotuvytėj

4u.gif

Gal gali prie progos pažiūrėt ar turi raudonai-juodos vilnos pereinamos Teksrenos? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2011 02 03, 16:06)
berods ABC šalia Urmo žiedo mačiau, po geros val galėsiu parašyt, ar tikrai ten yra wink.gif

ačiū iš anksto 4u.gif

QUOTE(W@idaw @ 2011 02 03, 16:09)
padedu  biggrin.gif
Prie Soboro kažkokia parduotuvytė nauja siūlų,
Raudondvario pl. Vilko teritorijoj (čia daugiausia)
ABC
Dar lyg būna prie Rėdos toj Sagų parduotuvytėj

4u.gif

Gal gali prie progos pažiūrėt ar turi raudonai-juodos vilnos pereinamos Teksrenos?  blush2.gif

aš ABC niekad nemačiau teksrenos siūliukų.kiba okuliarus reik keist cool.gif
pažiūrėsiu,jei matysiu biggrin.gif
sestadieni tada vaziuosiu pas vilkus smile.gif
prie soboro ciklanta,irgi pakeliui apziuresiu rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Olaiva,2011 02 03, 16:44]
padėkit patenkint smalsumą biggrin.gif kur kaune galiu gyvai apžiūrėti ir pačiupinėti teksrenos siūliukų?

siu siuliuku maciau Luksio g IKI ,buv Vitebskas,ten yra skyrius mezgimo - siuvimo reikmenu.Va ten yra pirkti teksrenos vilnos ir pusvilnes.Gal dar kas atsilieps kitur maciusios siu siulu. ax.gif
Atsakyti
nu tada aš ABC pažiūrėsiu biggrin.gif netoli būsiu, tai kaip neužėjus lotuliukas.gif doh.gif

aš irgi nemačius, bet rašė, kad būna, netgi babinose pereinamos blink.gif

o prie Soboro vienspalvių tik turėjo ir tai po nedaug g.gif
Atsakyti
[quote=Liepa B.,2011 02 03, 16:11]
[quote=Olaiva,2011 02 03, 16:44]
padėkit patenkint smalsumą biggrin.gif kur kaune galiu gyvai apžiūrėti ir pačiupinėti teksrenos siūliukų?

siu siuliuku maciau Luksio g IKI ,buv Vitebskas,ten yra skyrius mezgimo - siuvimo reikmenu.Va ten yra pirkti teksrenos vilnos ir pusvilnes.Gal dar kas atsilieps kitur maciusios siu siulu. ax.gif
[/quote]
ačiū wink.gif būtinai apžiūrėsiu

[quote=W@idaw,2011 02 03, 16:12]
nu tada aš ABC pažiūrėsiu biggrin.gif netoli būsiu, tai kaip neužėjus lotuliukas.gif doh.gif

aš irgi nemačius, bet rašė, kad būna, netgi babinose pereinamos blink.gif

o prie Soboro vienspalvių tik turėjo ir tai po nedaug g.gif
[/quote]
jie turi Lama pereinančių spalvų,net babinose wink.gif bet ne teksrenos...na nesigincysiu,palauksim naujienu tikslesniu rolleyes.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olaiva: 03 vasario 2011 - 16:21
QUOTE(Olaiva @ 2011 02 03, 16:44)
padėkit patenkint smalsumą biggrin.gif kur kaune galiu gyvai apžiūrėti ir pačiupinėti teksrenos siūliukų?



Man kazkaip rodosi, kad maciau labai nedaug dekupazui skirtoje parduotuveleje Vilniaus g., visai salia Dauksos kampo, pries kosmetikos ar kokias ten prekes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2011 02 03, 16:32)
Man kazkaip rodosi, kad maciau labai nedaug dekupazui skirtoje parduotuveleje Vilniaus g., visai salia Dauksos kampo, pries kosmetikos ar kokias ten prekes  g.gif

zinau ta parduotuvele bigsmile.gif ten siaip kazkokiu idomiu buvo velimui siulu pamenu
Atsakyti
Ką tik, prie Rėdos, sagų ir siūlų parduotuvėlėje Teksternos vilna vienspalvė 6 Lt, pusvilnė 4 Lt. pereinančių spalvų dabar neturi.
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2011 02 03, 16:46)
Ką tik, prie Rėdos, sagų ir siūlų parduotuvėlėje Teksternos vilna vienspalvė 6 Lt, pusvilnė 4 Lt. pereinančių spalvų dabar neturi.

aisq bigsmile.gif vaziuosiu paciupineti.o internetu tada uzsisakyti daug pigiau gausis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2011 02 03, 17:49)
aisq bigsmile.gif vaziuosiu paciupineti.o internetu tada uzsisakyti daug pigiau gausis bigsmile.gif

O pačiupinėjus ji tokia nelabai maloni atrodo, bet labai pagražėja ir suminkštėja išskalbus, o dar jei minkštiklio vilnai truputėlį.
Aš skalbiu siūlus, jei neskubu, megzti daug smagiau.
Atsakyti