Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Bijuna @ 2011 02 02, 15:54)
user posted image
Merginos, kaip Jums atrodo, kokie cia galetu buti siulai? g.gif Aciu.


manau tiktų angora
Atsakyti
Siaulietes mezgijeles, gal kuri matete, kurioje parduotuveje yra siulu Alize Cashmira ?
Aciu smile.gif
Atsakyti
Laba diena,nu va ateinu pagalbos del siulu,pirkau Vernito verpalu 100% vilna siulus Maximoj per ispardavima,per mazai-pritrukau,o dabar ju niekur nera,sako lietuviski ir su jais sunku,neriau savo vyrukui liemene,pamaniau gal pas kuria mamyte tokiu uzsilikusiu yra ir perlaistumet blush2.gif ,stai foto :
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marka100: 03 vasario 2011 - 09:33
QUOTE(marka100 @ 2011 02 03, 09:32)
Laba diena,nu va ateinu pagalbos del siulu,pirkau Vernito verpalu 100% vilna 

O kokiam mieste esi? Jei Kaune,reikėtų pabandyti ABC parduotuvėj pažiūrėti. Dar prie Zanavykų turgaus yra parduotuvė,kurioje visada būna daug Vernito siūlų atspalvių.
Atsakyti
Marka, man regis, aš kaip tik tokių turiu 3 matkelius ax.gif tik tiek, kad aš iš Vilniaus. ant maniškių dar rašo NM 20/2/5.
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2011 02 03, 10:00)
O kokiam mieste esi? Jei Kaune,reikėtų pabandyti ABC parduotuvėj pažiūrėti. Dar prie Zanavykų turgaus yra parduotuvė,kurioje visada būna daug Vernito siūlų atspalvių.


As is Varenos,toloka tas Kaunas smile.gif
QUOTE(Džinė79 @ 2011 02 03, 10:07)
Marka, man regis, aš kaip tik tokių turiu 3 matkelius ax.gif  tik tiek, kad aš iš Vilniaus. ant maniškių dar rašo NM 20/2/5.

Is Vilniaus galeciau pasiimt kaip nors,nerandu tokiu skaiciuku ant etiketes,svarbu kad atitinka toks atspalvis ir kad butu 100% vilna,kiek noretumet uz siuliukus 4u.gif
Atsakyti
iš nuotraukos labai sunku spręsti, ar tikrai atspalvis atitinka. na, tokia natūrali, gelsva. ir tikrai 100 proc. vilna. o kokie reikėtų siūlų?
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2011 02 03, 10:56)
iš nuotraukos labai sunku spręsti, ar tikrai atspalvis atitinka. na, tokia natūrali, gelsva. ir tikrai 100 proc. vilna. o kokie reikėtų siūlų?

Jo ji tokia gelsva naturaliai ir yra,cia priekiui man kaip tik ir suejo 3 matkeliai,tai nugarai maziau butu nes be pyniu,tai kazkur su viskuo 3 ir reiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2011 02 02, 15:54)

Merginos, kaip Jums atrodo, kokie cia galetu buti siulai? g.gif Aciu.

Moheris 4u.gif
Atsakyti
Irgi apie mochera iskart pagalvojau,bet pasiule jau angora,kadangi nnesu spec. tai geriau galvoju patylesiu.
Atsakyti
gal kuri supermama iš Klaipėdos turi atliekamą matkelį Nako CANDY, 75 proc. acrylic, 25 proc. vilnos, 100 gr/185 m, spalva Col. 256...? smile.gif
Atsakyti
padėkit patenkint smalsumą biggrin.gif kur kaune galiu gyvai apžiūrėti ir pačiupinėti teksrenos siūliukų?
Papildyta:
QUOTE(Bijuna @ 2011 02 02, 14:54)

Merginos, kaip Jums atrodo, kokie cia galetu buti siulai? g.gif Aciu.

aš tai tik iš mocheros tokį pūkuotuką gaminčiau wub.gif
Atsakyti