Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(aiwita @ 2011 02 01, 14:33)
Kažkaip niekada man ta Roma neužkliuvo. Metražas tikrai labai geras. Kaži tik kaip nešiojasi?


Roma nesiojasi neblogai. Negaliu sakyti, kad puikiai, nes liemenes is siu siuliuku kasdien nenesioju, bet antra ziema dar neapsikukulejus.. Draugei sarafaniuka nuneriau, tai irgi patenkinta, kad siltas ir nenusitase...
Atsakyti
Naminė vilna kaip kam. Labai jautruolėm tikrai netinka. Aš esu daug iš jos mezgus, megztinį MB, paltą mamai. Dabar kaip tik paltą sau mezgu. Pirkau turguje. Tokia tikra naminė vilna, net tvartuku kvepia o gal smirdi biggrin.gif Nešiojasi puikiai, šilta, kanda biggrin.gif Tik skalbiu visada rankomis
Atsakyti
kad apsibumbuliuoja tai aš nelabai bijau. Nusimezgiau tuniką neseniai, o ji dar bemezgant man atrodė, kad jau apsivėlusi. Bet turiu aparačiuką, kuris puikiai su tuo susidoroja. Tik vat su ilgiu jos tai keistai gavosi. Kažkaip nusimezgus, pasirodė, kad kiek trumpoka, tai truputį pamezgiau žemyn, bet panešiojus man jau kaip suknelė ji. Manau, kad siūlai pasitaikė nekokie. Blogiausia, kad nežinau kokie, nes gavau dovanų kelis matkiukus, bet be jokių etikečių. Draugė buvo nusipirkusi sau, pradėjo megzti, bet taip ir liko
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2011 02 01, 14:53)
Naminė vilna kaip kam. Labai jautruolėm tikrai netinka. Aš esu daug iš jos mezgus, megztinį MB, paltą mamai. Dabar kaip tik paltą sau mezgu. Pirkau turguje. Tokia tikra naminė vilna, net tvartuku kvepia o gal smirdi  biggrin.gif Nešiojasi puikiai, šilta, kanda  biggrin.gif Tik skalbiu visada rankomis

Tada tinka,o kad kandziojasi nebaisu,megztiniu ant nuogo kuno nenesioju. Gal kas galetu patart,kur Vln.tokios isigyt galima butu???
Atsakyti
aš turiu tikros naminės vilnos iš močiučių laikų. man irgi patinka, nors šiek tiek kandžiojasi. užtat šilta kokia thumbup.gif kažkas lyg ir čia rašė, kad pirko Kalvarijų turgui g.gif

o dar anyta buvo nupirkusi pigios Vernito 100 proc. vilnos, tai man visiškai nepatiko schmoll.gif labai skysta unsure.gif
Atsakyti
Merginos, o ką naudoti kad mezginys neišsitemptų? Pvz., sijono juosmuo reikia kad eitų įlyst, bet apsimovus - gražiai prigultų. Gal yra kokia spec. guma įmezgimui? g.gif
Atsakyti
Sveiki,nežinau ar į temą pataikiau,tačiau man nedelsiant reikia patarimo.
Rytoj mama vyks pirkti siūlų,o aš dar nežinau kokių reikia...
Nersiu rudeninę/pavasarinę suknelę. Siūlai turėtų būti stori (nerimo raštai būną labai peršviečiami). Noriu kokybiškų siūlų.Gal ką turite patarti ? Ačiū. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Luisana @ 2011 02 01, 19:34)
Sveiki,nežinau ar į temą pataikiau,tačiau man nedelsiant reikia patarimo.
Rytoj mama vyks pirkti siūlų,o aš dar nežinau kokių reikia...
Nersiu rudeninę/pavasarinę suknelę. Siūlai turėtų būti stori (nerimo raštai būną labai peršviečiami). Noriu kokybiškų siūlų.Gal ką turite patarti ? Ačiū.  4u.gif  4u.gif

Medvilnė, medvilnė su akrilo dalimi. Nelygu, kokios tos suknios norėsit. O dėl tankumo, tai kuo siūlas storesnis, tuo nėrinys didesnėmis skylėmis bus.
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2011 02 01, 12:42)
O megztiiams netinka?


tinka ir megztiniams, bet mano pirkta kaikaip nelygiai suverpta buvo, siulas nevienodo storio, tai dejau dvigubai, mezgiau mamai liemene, tai jau gal 3ia ziema devi patenkinta, tik siek tiek pasitempe, jei megzciau vel, deciau koki plona sintetini siuliuka, kad graziau forma laikytusi.

QUOTE(chuchundra @ 2011 02 01, 15:51)
Gal kas galetu patart,kur Vln.tokios isigyt galima butu???


Anksciau ir Gariunuose budavo, tik parduoda po 0,5 arba 1 kg.

QUOTE(Rinesa @ 2011 02 01, 16:39)
Merginos, o ką naudoti kad mezginys neišsitemptų? Pvz., sijono juosmuo reikia kad eitų įlyst, bet apsimovus - gražiai prigultų. Gal yra kokia spec. guma įmezgimui?  g.gif


yra spec gumytes imezgimui. Tik tikriausiai reikia moket ja imegzti, nes man nepavyko, ir formos nelaike kaip turejo. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Luisana @ 2011 02 01, 20:34)
Sveiki,nežinau ar į temą pataikiau,tačiau man nedelsiant reikia patarimo.
Rytoj mama vyks pirkti siūlų,o aš dar nežinau kokių reikia...
Nersiu rudeninę/pavasarinę suknelę. Siūlai turėtų būti stori (nerimo raštai būną labai peršviečiami). Noriu kokybiškų siūlų.Gal ką turite patarti ? Ačiū.  4u.gif  4u.gif


Aš dažniausiai neriu su maxi siūlais,bet jie ploni labai. Norisi storesnių,kad nesimatytų kūnas,nes su maxi kūnas truputį matosi. Gal žinote kokių siūlų pavadinimų? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Luisana @ 2011 02 01, 20:05)
Aš dažniausiai neriu su maxi siūlais,bet jie ploni labai. Norisi storesnių,kad nesimatytų kūnas,nes su maxi kūnas truputį matosi. Gal žinote kokių siūlų pavadinimų?  blush2.gif  4u.gif


esu nėrusi tik vieną suknelę iš "Almina" medvilnės. siūlas nėra plonas kaip Maxi, nėrinys tankesnis. žinau, kad Verpalų parduotuvėj yra medvilnės su viskoze, tinkamos nerti, bet nepamenu pavadinimo.
Atsakyti
QUOTE(Džinė79 @ 2011 02 01, 21:19)
esu nėrusi tik vieną suknelę iš "Almina" medvilnės. siūlas nėra plonas kaip Maxi, nėrinys tankesnis. žinau, kad Verpalų parduotuvėj yra medvilnės su viskoze, tinkamos nerti, bet nepamenu pavadinimo.


Ačiū,tada pirksime ,,Almina" siūlus smile.gif
Atsakyti