Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(evitele @ 2011 01 30, 11:39)
laba diena, noriu paskilausti pas mezgejas ,ar geri siulai 60 procentu vilnos ir 40 procentu poliesterio ,jie yra storoki 50 gramu tik 50 metru kiek reiktu ant megztinio neilgo ,ir ar jie neapsibumbuliuos gal kas galite patarti.radau juos maksimoje pirkti.jei siti nelabai geri gal patartumete kokius tada pirkti kokios sudeties.

Jus pabandykit rasti megztinio modeliuka is tokio pat storio siulu,aprasyme bus parasyta kiek prireiks.As taip ir darau,nes tik pradedu megzti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chuchundra: 31 sausio 2011 - 10:11
QUOTE(evitele @ 2011 01 30, 12:39)
laba diena, noriu paskilausti pas mezgejas ,ar geri siulai 60 procentu vilnos ir 40 procentu poliesterio ,jie yra storoki 50 gramu tik 50 metru kiek reiktu ant megztinio neilgo ,ir ar jie neapsibumbuliuos gal kas galite patarti.radau juos maksimoje pirkti.jei siti nelabai geri gal patartumete kokius tada pirkti kokios sudeties.

Sudėtis normali.
Maximoje ne itin geros kokybės siūlais prekiauja, žinoma, ne sakau apie visą asortimentą, bet..
Ar neapsibumbuliuos, priklauso ne nuo sudėties, o nuo gamintojo.
Stori siūlai, daug jų reikės, brangokai išeis. Priklauso nuo modelio, dydžio, mezgimo tankumo, bet nuo 16 kamuoliukų reikės kažkur..
Atsakyti
Gal kas mezgat is lietuviskos naturalios vilnos,noreciau suzinot,kaip nesiojasi, kokia perkat, nes atsiliepimai tik apie Teksrena ir Vernita.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chuchundra: 31 sausio 2011 - 13:13
QUOTE(chuchundra @ 2011 01 31, 14:12)
Gal kas mezgat is lietuviskos naturalios vilnos,noreciau suzinot,kaip nesiojasi, kokia perkat, nes atsiliepimai tik apie Teksrena ir Vernita.

Teksrena man apsiburbuliuoja unsure.gif turiu megstuka, liemene, kojines
Atsakyti
Klausiu ne apie Vernita ir Teksrena,yra internete naturaliu vilnos siulu net be pavadinimu,tiesiog raso lietuviskos vilnos siulai,gal kas tokius perka???
Atsakyti
Aš pas save turgelyje mačiau Lietuviškos vilnos. Pasirodė labai nebrangu, tai dabar gundausi. Bet kiek paklausinėjau tai daug kas sako, kad pusvilnė (su sintetika maišyta) geriau skalbiasi, o kiek pati žiūrėjau tai ir pats siūlas toks švelnesnis, puresnis, blizgesnis, be to avies vilna labai jau "kandžiojasi", tai galiu sau nebent kokius paltukus megzti (kas prie kūno mažiausiai liečiasi). Nors savybėmis 100% vilna turbūt šimtąkart geriau už bet kokius sintetinius. Tai dabar ir nebeapsisprendžiu ar verta pirkti ar ne. Pakomentuokit kas nors?
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2011 02 01, 10:47)
Aš pas save turgelyje mačiau Lietuviškos vilnos. Pasirodė labai nebrangu, tai dabar gundausi. Bet kiek paklausinėjau tai daug kas sako, kad pusvilnė (su sintetika maišyta) geriau skalbiasi, o kiek pati žiūrėjau tai ir pats siūlas toks švelnesnis, puresnis, blizgesnis, be to avies vilna labai jau "kandžiojasi", tai galiu sau nebent kokius paltukus megzti (kas prie kūno mažiausiai liečiasi). Nors savybėmis 100% vilna turbūt šimtąkart geriau už bet kokius sintetinius. Tai dabar ir nebeapsisprendžiu ar verta pirkti ar ne. Pakomentuokit kas nors?

O man paskutiniu metu,kaip tik tas vilnos siurkstumas patinka,ant nuogo kuno megztiniu kazkaip nenesioju,tai irgi labai idomu butu,jei kas atsiliepimais pasidalintu. Ir kur kas perka?
Atsakyti
Mama mano pirko sia ziema namines vilnos kalvariju turguj, berods 36 Lt uz kg mokejo, tai ka as zinau, man ji tokia kojinem ir pirstinem tik tinkanti..
Kadangi butent tam ir buvo pirkta smile.gif ,tai visi db namine vilna besisildantys ir vaikstom -'kanda' siek tiek, bet sako kad butent tas 'kandimas' ir stimuliuoja apykaita..uztat silta.
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 02 01, 12:33)
Mama mano pirko sia ziema namines vilnos kalvariju turguj, berods 36 Lt uz kg mokejo, tai ka as zinau, man ji tokia kojinem ir pirstinem tik tinkanti..
Kadangi butent tam ir buvo pirkta  smile.gif ,tai visi db namine vilna besisildantys ir vaikstom -'kanda' siek tiek, bet sako kad butent tas 'kandimas' ir stimuliuoja apykaita..uztat silta.

O megztiiams netinka?
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2011 02 01, 13:42)
O megztiiams netinka?

Butent sita kur pas mus tai tokia kaip bobutes verpdavo-biski i gelsvuma ir siurkstoka, na tokia tikra namine vilna smile.gif
Bet kiekvienam pagal skoni, kam patinka naturalumas, kodelgi ne?
Atsakyti
Prisimenu iš savo vaikystės šiurkščius vilnonius siūlus, iš kurių mama megzdavo megztinius, juos nešiodavome ir kažkaip nekreipėme dėmesio, kad kanda. Tiesiog nebuvo pasirinkimo. verysad.gif Gal todėl ir dabar nebaisus šiurkštumas, bet dabar vis tiek norisi švelnesnių. Teksrenos šiurkštoki, už juos švelnesni ir mažiau kanda siūlai ROMA. Rašo ant etiketės 100%virdžinijos vilna. Man patinka, nes jie kainuoja 10-11 lt 100 gr, o metražas 750 m. Kaip iš vienų nežiojasi nežinau, esu mezgusi kartu su angora. Angora burbuliuojasi, o šitie, mano manymu, neturėtų. Gal kas žinote.

Va čia įdedu nuorodą pasižiūrėti
http://www.auksarank...?categoryID=178
Atsakyti
Kakada ir aš nešiodavau tikros vilnos rūbus ir nesiskųsdavau. Su laiku ar amžiumi oda darosi vis jautresnė. Iki kraujo nusikasyčiau net nejausdama, kad kasausi tongue.gif

Kažkaip niekada man ta Roma neužkliuvo. Metražas tikrai labai geras. Kaži tik kaip nešiojasi?
Atsakyti