Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Liepa B. @ 2011 01 27, 22:22)
manieji SUPER KID SETA ALESSANDRA Filati 70% Super kid mohair,30% silk 25g-212 m (Italia)


Šitie ir man patys pačiausi thumbup.gif drinks_cheers.gif Dar naujom etiketėm būna Grignasco knits Kid Seta wub.gif Tik aišku jie brangūs virš 20 Lt/vnt. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(W@idaw @ 2011 01 27, 22:40)
Šitie ir man patys pačiausi  thumbup.gif  drinks_cheers.gif Dar naujom etiketėm būna Grignasco knits Kid Seta  wub.gif Tik aišku jie brangūs virš 20 Lt/vnt.  ax.gif

o kur ju yra? g.gif
Atsakyti
GA, bet nedaug beturi. Poto toj parduotuvytėj kur Senamiesty ant kampo, Zamenhofo lyg g. g.gif ir trečia vieta Savanorių apačioj, kur Verpalai parduotuvė 4u.gif

Nu ir www.alvita.lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(W@idaw @ 2011 01 27, 22:46)
GA, bet nedaug beturi. Poto toj parduotuvytėj kur Senamiesty ant kampo, Zamenhofo lyg g.  g.gif  ir trečia vieta Savanorių apačioj, kur Verpalai parduotuvė  4u.gif

Nu ir www.alvita.lt  mirksiukas.gif

aisq wink.gif
senamiesty maciau juos,ciupinejau,pries kaledas jiems berods "akcija" buvo.po 19 lt smile.gif
Atsakyti
Nu va, pramazinau doh.gif

Ir taip jau jie papiginti, kažkada 26 Lt kainavo doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2011 01 27, 22:08)
na man nekanda mochera su silku is Casa lanos,italiski.ir ON Line firmos  wub.gif skaros aplink kakla apsivije,svelnios thumbup.gif



QUOTE(Liepa B. @ 2011 01 27, 22:22)
manieji SUPER KID SETA ALESSANDRA Filati 70% Super kid mohair,30% silk 25g-212 m (Italia)


reiks butinai pasiciupint tuos siuliukus.
Nors va suknei siulus kai pirkau mocheros 60 proc. ir dar ten kazko kito 40 proc. pridejus matkiuka tai svelnus pasirode, o va priekis jau gatavas, prisidejus numegzta kanda kaip velnias doh.gif
Atsakyti
Yra žmonių, kurie gali paprasčiausią vilną dėtis prie nuogo kūno ir nieko, o yra, kurių oda ypatingai jautri. Tai tokiems ir pati švelniausia vilna kanda unsure.gif
Atsakyti
Man irgi atrodo, kad nuo žmogaus jautrumo priklauso g.gif Skarą mezgiau iš super kid mocheros, vienas matkiukas tikrai virš 20 lt buvo, ale prie kaklo vistiek ji man kandžiojas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(man_patinka_lietus @ 2011 01 29, 10:33)
Man irgi atrodo, kad nuo žmogaus jautrumo priklauso  g.gif Skarą mezgiau iš super kid mocheros, vienas matkiukas tikrai virš 20 lt buvo, ale prie kaklo vistiek ji man kandžiojas  doh.gif

Matyt, kad vienų oda jautresnė, kitų ne... Aš pati tikrai galiu gryną vilną ant nuogo kūno vilktis ir nejaučiu jokio šiurkštumo, ar "kandimo". mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2011 01 28, 09:44)
Yra žmonių, kurie gali paprasčiausią vilną dėtis prie nuogo kūno ir nieko, o yra, kurių oda ypatingai jautri. Tai tokiems ir pati švelniausia vilna kanda  unsure.gif


va butent doh.gif

QUOTE(cipa007 @ 2011 01 29, 13:13)
Matyt, kad vienų oda jautresnė, kitų ne... Aš pati tikrai galiu gryną vilną ant nuogo kūno vilktis ir nejaučiu jokio šiurkštumo, ar "kandimo".  mirksiukas.gif


nu net uzpavydejau klausyk lotuliukas.gif
Atsakyti
laba diena, noriu paskilausti pas mezgejas ,ar geri siulai 60 procentu vilnos ir 40 procentu poliesterio ,jie yra storoki 50 gramu tik 50 metru kiek reiktu ant megztinio neilgo ,ir ar jie neapsibumbuliuos gal kas galite patarti.radau juos maksimoje pirkti.jei siti nelabai geri gal patartumete kokius tada pirkti kokios sudeties.
Atsakyti
Na, aš neperku siūlų, jei juose mažiau nei pusė vilnos. Kuo daugiau vilnos, tuo geriau. Na, jei 50g tik 50m, tai stori. bet vistiek megztukui daug reikės. paprastai ant etiketės būna parašyta kiek reikėtų megztukui. Aišku, tai nėra labai tikslu, bet apytikriai. O ar neapsibumbuliuos... Reikėtų bent pavadinimo tongue.gif
Atsakyti