Įkraunama...
Įkraunama...

Higieninis valymas

QUOTE(aistuliaa @ 2011 03 28, 08:45)
Tai kad ir daugiau tokių kainų Vilniuje yra, nestebina manęs wink.gif nors be akcijos aš tiek nemokėčiau, visą laiką galima rasti kur ir už maždaug 100 pasidaryti  ax.gif


Kur galima už 100 lt? Reikia reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(būsimoji @ 2011 04 02, 11:17)
Kur galima už 100 lt? Reikia reikia smile.gif

tai kad nera VLN uz 100, visos kainos nuo 120, taciau maziau negu 150 nemokejau.
Atsakyti
Akcija higienai Vilniuje ax.gif

http://beta.lt/vilni...etyte@gmail.com
Atsakyti
Dariausi burnos higieną "ProDente". Mechaniškai nuvalė ir nupūtė su sodos milteliais. Dantų nepoliravo. Procedūra užtruko 20 min. Parėjus namo likau nusivylus - ant krūminių dantų kramtomojo paviršiaus vagelėse net ant kelių dantų buvo likę tamsių apnašų (nuo kavos). Jaučiuosi kvailai, nes sumokėjus nemažą sumą tikėjausi, kad apnašų nebeliks. Juolab anksčiau higieninį kitur man darydavo pati odontologė - tiesiog mechaniškai nuvalydavo ir poliruodavo su pasta. Jokių apnašų nelikdavo.
Ketinu skambinti į kliniką ir pasiteirauti, ar nieko neįmanoma padaryti. Jei taip, gal prieš procedūdą galėjo mane informuoti. Be to visą dieną dantenos buvo patinusios, skausmingos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virvytė: 01 gegužės 2011 - 21:29
Į VIC už 120 Lt ir aš būčiau ėjus bigsmile.gif Gaila, kad per vėlai pamačiau.

Dariausi prieš kelias sav. klinikoj, kurioj lankaus, mokėjau 180 Lt (kai prieš metus mokėjau 120 Lt) sad.gif
QUOTE(aistuliaa @ 2011 04 28, 08:38)

O į šitą kažkodėl nebūčiau ėjus g.gif
Atsakyti


gal zinot kur Vilniuje siuo metu yra akcijos dantu higienai??
Atsakyti
QUOTE(paperdoll @ 2011 05 06, 09:11)
gal zinot kur Vilniuje siuo metu yra akcijos dantu higienai??

Mane rigi domina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 05 03, 17:10)
Į VIC už 120 Lt ir aš būčiau ėjus bigsmile.gif Gaila, kad per vėlai pamačiau.

Dariausi prieš kelias sav. klinikoj, kurioj lankaus, mokėjau 180 Lt (kai prieš metus mokėjau 120 Lt) sad.gif

O į šitą kažkodėl nebūčiau ėjus g.gif


Patiko man VIC bigsmile.gif

Kokioj čia net 180? smile.gif

Ir kodėl nebūtumėt į tą Naugarduko ėjus? g.gif
Atsakyti
O kur Kaune galima neitin brangiai, bet kokybiskai pasivalyt dantukus? Uzsirasiau i klinika Pakrascio g., bet vieno dantuko kaina 5-6 lt, tai visi iseina apie 190 Lt doh.gif
Atsakyti
Sveikutes.

Aš irgi ieškau, kur galėčiau Vilniuje pakankamai nebrangiai maždauk iki 150 lt pasidaryt burnos higieną. Kadangi labai bijau odontologijos procedūrų - visų - labai norėčiau, kad higienistė būtų kruopšti. Esu kažkada vieną kartą dariusi, bet jau senokai, tai nelabai kokia situacija mano burnytėje.. Pastebėjau jūsų geri atsiliepimai apie VIC, kokia kaina ten ne akcijos emtu? ax.gif
Atsakyti
Gal kam pravers.
Atsakyti
QUOTE(AaGa @ 2011 05 11, 12:16)
Sveikutes.

Pastebėjau jūsų geri atsiliepimai apie VIC, kokia kaina ten ne akcijos emtu?  ax.gif


Čia kažkas minėjo, kad 250lt. Aš dariausi akcijos metu, patiko. Higienistė maloni, kruopščiai viską atliko, vis klausinėjo ar neskauda, žodžiu patiko viskas. Būtų gerai, kad dažniau akcijas skelbtų. ax.gif
Atsakyti