Įkraunama...
Įkraunama...

Higieninis valymas

QUOTE(Florestina @ 2011 03 01, 13:35)
Tai ne tik su sodos srove valo, bet ir diskeliais poliruoja ir pasišalina visos apnašos.


Net nežinau ar tą geltonumą galima pavadinti apnašomis, nes skaičiau, kažkurioje žinutėje, kad minkštos apnašos nusivalo šepetėliu, o man nenusivalo. Tuo labiau čia ne akmenys. Tai ar tą geltonumą pašalins nuo dantų? Kur yra vėliau išdygę dantys tai jie baltesni tai spėju, kad čia nuo maisto, gėrimų tas geltonumas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(M_ergina @ 2011 03 01, 18:52)
Net nežinau ar tą geltonumą galima pavadinti apnašomis, nes skaičiau, kažkurioje žinutėje, kad minkštos apnašos nusivalo šepetėliu, o man nenusivalo. Tuo labiau čia ne akmenys.  Tai ar tą geltonumą pašalins nuo dantų? Kur yra vėliau išdygę dantys tai jie baltesni tai spėju, kad čia nuo maisto, gėrimų tas geltonumas. smile.gif


Mano dantys po higienos visada lieka baltesni, nors kasdien valausi su šepetėliu ir pasta. Po pirmos higienos visi sakė, kad pasidariau balinimą. Po kitų kartų mažiau nubalo, nes mažiau apnašų susikaupdavo.
Atsakyti
Gal kas matė, kokių kur akcijų yra? Labai noriu apnašas nusivalyti, bet kad neturiu kur: ten, kur anksčiau valydavau, ima 150 lt, nenoriu tiek išleisti dabar, o Žalgirio klinikoje nebeturiu pažįstamų, kad už 5 lt nuvalytų... smile.gif
Atsakyti
Ar niekam neteko darytis higienos Vilniaus Implantologijos centre?
Dabar akcija, 120 lt vietoj 250 lt g.gif
Atsakyti
Verta ar neverta? Kokie atsiliepimai apie Stomatologinės implantacijos centrą?
http://beta.lt/kauna...une-ir-vilniuje
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 03 24, 13:02)
Ar niekam neteko darytis higienos Vilniaus Implantologijos centre?
Dabar akcija, 120 lt vietoj 250 lt  g.gif


As ten reguliariai pas higieniste stengiuosi lankytis. Man ji super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2011 03 26, 01:13)
As ten reguliariai pas higieniste stengiuosi lankytis. Man ji super  thumbup.gif


O, kaip smagu, aš kaip tik užsirašiau, kol akcija smile.gif o ten reguliari kaina ir yra 250? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 03 24, 13:02)
Ar niekam neteko darytis higienos Vilniaus Implantologijos centre?
Dabar akcija, 120 lt vietoj 250 lt  g.gif

250? doh.gif doh.gif nieko sau kainele
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 03 27, 21:01)
250? doh.gif  doh.gif nieko sau kainele


Lankiausi as kur mokejau daug maziau, bet vis tiek po kurio laiko grizau i VICklinika. Uz tikrai gera ir profesionle burnos hiegiena cia normali kaina.
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 03 27, 21:01)
250? doh.gif  doh.gif nieko sau kainele

Tai kad ir daugiau tokių kainų Vilniuje yra, nestebina manęs wink.gif nors be akcijos aš tiek nemokėčiau, visą laiką galima rasti kur ir už maždaug 100 pasidaryti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2011 03 28, 00:55)
Lankiausi as kur mokejau daug maziau, bet vis tiek po kurio laiko grizau i VICklinika. Uz tikrai gera ir profesionle burnos hiegiena cia normali kaina.


Ka tai reikstu: gera ir profesionali? g.gif
Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2011 03 28, 08:45)
Tai kad ir daugiau tokių kainų Vilniuje yra, nestebina manęs wink.gif nors be akcijos aš tiek nemokėčiau, visą laiką galima rasti kur ir už maždaug 100 pasidaryti  ax.gif


Moku nuo 150 iki 180 lt., bet 250 - peklan. O kur uz 100 matete?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 28 kovo 2011 - 09:54
QUOTE(aistuliaa @ 2011 03 26, 09:23)
O, kaip smagu, aš kaip tik užsirašiau, kol akcija smile.gif o ten reguliari kaina ir yra 250? wink.gif



Gal zinot, iki kada si akcija? smile.gif
Atsakyti