Įkraunama...
Įkraunama...

Higieninis valymas

Paskutini karta dariausi higienini valyma (mechaninis+ ultragarsas+nupurskimas soda) Vilniuje, senamiestyje,Latako klinikoj. Siaip labai nustebau,kad beveik nebuvo ka valyti visiskai,nors daugiau nei metus buvau nesidariusi higienos. Pagrinde ka vale tai apatinio zandikaulio priekinius dantukus is vidines puses,kadangi ten yra vielute priklijuota po ortodontinio gydymo. Isigijau ir tarpdanciu sepetuka (vaistinese tokiu plonu nera,visi netelpa man biggrin.gif ),tai labai gerai prasivalau kas vakara,tarpdanciai dabar ten svarbus,o praejo jau kokie 6 menesiai po valymo. Procedura atliko ne odontologe,o higieniste,kiek pamenu,biski kas nepatiko,tai kad labai greit taip viskas,man norisi gal daugiau kruopstumo,atsargumo,o ji taip greit greit viska. Na,bet rezultatu buvau patenkinta smile.gif Sumokejau berods 130 lt. Anksciau dariausi higienas Antakalnio stomatologijos centre,tai ten tokia higiena kainuodavo apie 180 lt.,nors burnos bukle buvo tokia pati.
Atsakyti
Aš planuoji higieną gruodžio mėnesį, bet eisiu ten, kur iki šiol ėjau. g.gif
Atsakyti
4u.gif siandien pagaliau nuejau pas odontologe, kad pasalintu apnasas, poliklinikoje sumokejau 40 lt uz 30 min procedura smile.gif nebuvo lab malonu, bet pas mane buvo labai daug akmenu g.gif
keistas jausmas burnoj, daugiau vietos atsirado biggrin.gif thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kasnors gali padet, gal zinot kur klaipedoje gerai daro apnasu valyma ir kokios kainos mazdaug?
Atsakyti
QUOTE(justeaa @ 2010 10 26, 09:54)
Gal kasnors gali padet, gal zinot kur klaipedoje gerai daro apnasu valyma ir kokios kainos mazdaug?



Domina taip pat ir mane. Eidavau pas Mickuvienę, kaina apie 90 lt, plius pastą "duoda" už 20 lt:) noriu naują gydytoją išbandyti? Gal kas klp. ortodontijos centre buvot valymui?
Atsakyti
Draugė rekomendavo kliniką Užupyje, ten dabar dantų apnašų valymas tik 79 Lt, tai eisiu ir aš, nes kitur tai tikrai kruopštumo pasigedau
Atsakyti
QUOTE(MisKaprizas @ 2010 11 04, 10:26)
Draugė rekomendavo kliniką Užupyje, ten dabar dantų apnašų valymas tik 79 Lt, tai eisiu ir aš, nes kitur tai tikrai kruopštumo pasigedau


jau, kaip suprantu, baigesi ta akcija.
as dariausi higienini pries pora savaiciu, beladentoje, mokejau 150 lt (mechninis + ultragrsas)
Atsakyti
O gal kas Kaune patars ka nors. ir kokios kainos mazdaug. vakar buvau poliklinikoi, tai sake kad viena danti isvalyt 5 lt. tai kaip poliklinikai tai gal brangoka g.gif
Atsakyti
O Jus gal man galit paaiskint? Niekada nesidariau to dantu akmenu valymo. KAip jis daromas? kazkokia chemija? mechaniskai? ar kaip?

Ir kokios sitos procedutos kaino?
O skauda?

JAuciuosi kaip kokia kaimietka biggrin.gif idomu as cia viena tokiu proceduru nemacius ar cia ir daugiau tokiu yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(babause @ 2010 11 23, 20:54)
O Jus gal man galit paaiskint? Niekada nesidariau to dantu akmenu valymo. KAip jis daromas? kazkokia chemija? mechaniskai? ar kaip?

Ir kokios sitos procedutos kaino?
O skauda?

JAuciuosi kaip kokia kaimietka biggrin.gif idomu as cia viena tokiu proceduru nemacius ar cia ir daugiau tokiu yra ax.gif


Sveika burnos ertmė užtikrina ne tik gyvenimo kokybę, bet ir apsaugo nuo kai kurių ligų, palaiko gerą sveikatą. Todėl kiekvienas turi skirti pakankamą dėmesį burnos higienai, subalansuotai mitybai, laiku gydyti dantų susirgimus.

Pagrindinė dantų ir jų periodonto ligų profilaktikos priemonė – tai profesionali burnos ertmės higiena. Atvykus į burnos higienos kabinetą, jums bus išsamiai paaiškinta dantų valymo metodika, individualiai parinkta dantų pasta, numatytas sekantis vizitas profilaktiniam patikrinimui. Higienos procedūros atliekamos vieno ar dviejų vizitų metu, prieš tai, jei pageidaujama, nuskausminus valomų dantų grupę.

Dantų konkrementai pašalinami nuo kiekvieno danties ultragarsinio skalerio pagalba, o giliau dantenų kišenėse esančius konkrementus šaliname rankiniu būdu specialiais instrumentais.

Nuvalius apnašas ir konkrementus, dantys iš visų pusių nupoliruojami specialiais šepetėliais, pastomis bei guminiais diskeliais. Taip nupoliruoti dantų paviršiai būna atsparesni apnašų ir akmenų kaupimuisi.


Šalitinis

Atsakyti
Rytoj manęs laukia šis malonumas. Dantys visi su apnašom, namuose kažkas Belnd-a-Med'o pripirko- tai toks jausmas tarsi dantys šimtą metų nevalyti. blink.gif Dantų miltelius odontologas uždraudė, o kitos pastos nei velnio nevalo. blink.gif
Atsakyti
Gal kas buvo Dentaroj? Gal įspūdžiais pasidalintų, kaip ten su kokybe ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raudoni bateliai: 21 gruodžio 2010 - 16:58