Įkraunama...
Įkraunama...

Higieninis valymas

Man tai nuima akmenis su ultragasu, nupurškia ir nupoliruoja su pasta. Klinikoj,kurioj lankausi yra toks standartas higienai.
Atsakyti
QUOTE(dira @ 2010 07 02, 21:40)
dantyje purškia, jei reikia, bet ir mokestį ima


Man dantyje nepasiūlė, kad gali nupurkšti, nesąmonė. Ir koks papildomas mokestis, juk ir taip už vieną dantį moki tiek pati, kiek ir kitur doh.gif
Atsakyti
gal kas dentaroje darėsi valymą? dabar 70lt tik , bet galvoju ar gerai atlieka, noriu draugą nuvaryti blush2.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Seniai planuoju pasidaryti profesionalią burnos higienos procedūrą, tačiau niekaip neapsisprendžiu kur Vilniuje tai būtų geriausia atlikti? Kokios kainos? Kas įeina į šią procedūrą?
Atsakyti
Merginos, patarkit ,kur geriau kreiptis i Agdenta ar i Mirklinika? ax.gif Ar mirklinikoj daro AirFlow higienini valyma? (puslapyje apie tai nieko neparasyta tiesiog)
Atsakyti
QUOTE(gandre @ 2010 08 10, 13:54)
Merginos, patarkit ,kur geriau kreiptis i Agdenta ar i Mirklinika?  ax.gif  Ar mirklinikoj daro AirFlow higienini valyma? (puslapyje apie tai nieko neparasyta tiesiog)

Buvau Mir klinikoje,buvau patenkinta,padare viska taip kaip ir tikejausi,gal ten dar akcija yra?
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2010 08 10, 13:58)
Buvau Mir klinikoje,buvau patenkinta,padare viska taip kaip ir tikejausi,gal ten dar akcija yra?


taip, kaip tik paskutini menesi dar vyksta akcija smile.gif

tikiuosi,kad procedura atliks be skausmo ir dar spesiu pasinaudoti akcijos pasiulymu! nes registruotis ketinu siek tiek veliau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(gandre @ 2010 08 10, 14:00)
taip, kaip tik paskutini menesi dar vyksta akcija smile.gif

tikiuosi,kad procedura atliks be skausmo ir dar spesiu pasinaudoti akcijos pasiulymu! nes registruotis ketinu siek tiek veliau  rolleyes.gif

pratesineja jie ta akcija,tai manau bus ir veliau,o procedura man truko 25 min.ir be jokio skausmo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2010 08 10, 14:03)
pratesineja jie ta akcija,tai manau bus ir veliau,o procedura man truko 25 min.ir be jokio skausmo 4u.gif

doh.gif bet kad as seniausiai jau nebuvau wink.gif tai man gal ilgiau truks.jau skubu ten uzsirasyt jau!
Atsakyti
QUOTE(gandre @ 2010 08 10, 14:08)
doh.gif  bet kad as seniausiai jau nebuvau wink.gif  tai man gal ilgiau truks.jau skubu ten uzsirasyt jau!

as tai po 1,5 metu pertraukos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas parekomenduotų gerą burnos higienistą Klaipėdoje? ax.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif
Gal galite kas parašyti kiek trunka higieninis valymas.
Atsakyti