Įkraunama...
Įkraunama...

Higieninis valymas

QUOTE(Florestina @ 2010 06 26, 22:33)
O kai pradėjau darytis pas higienistę- tai neatsiranda gana ilgai, dabar darausi tik kartą metuose, nes net gydytojas sakė, kad dažniau nėra reikalo.


Aš irgi nematau reikalo daryti dažniau, po pirmo darymo kitą kartą dariausi po pusantrų metų, tai ir tai sakė, kad akmenukų labai mažai smile.gif tai kam tada dažniau daryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 06 26, 21:30)
na man kai darė pirmą kartą, tai skaudėjo kelis dantukus, bet man tada gramdė kažkokiais įrankiais  doh.gif  o kai ėjau kitą kartą, aknenukų buvo labai mažai, bet tada valė aparatu kažkokiu ir soda, tai jokio skausmo nejutau wink.gif
Nors šiaip stomatologų kėdžių irgi laabai bijau  doh.gif  lotuliukas.gif

Tai vat man pirmam kartui ir baisiausia, nes bus tikrai daug darbo prie akmenuku, paskui jau zadu eiti reguliariai tai nieko ten baisaus tikiuosi ir nebebus ax.gif Ryt jau galesiu pasidalinti ispudziais, jei tik gyva grisiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Jauciu kad ir man reikia nueiti pasidaryti higiena,visgi nesu gyvenime dariusi. Kaip suprasti akmenukai ant dantu? kaip jie atrodo?
Atsakyti
QUOTE(FoxLady @ 2010 06 27, 20:52)
Ryt jau galesiu pasidalinti ispudziais, jei tik gyva grisiu lotuliukas.gif


Viskas bus gerai, nebijok 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(materiallove @ 2010 06 28, 01:25)
Jauciu kad ir man reikia nueiti pasidaryti higiena,visgi nesu gyvenime dariusi. Kaip suprasti akmenukai ant dantu? kaip jie atrodo?


Hmm, man atrodo, kad jie normaliai nesimato rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(materiallove @ 2010 06 28, 01:25)
Jauciu kad ir man reikia nueiti pasidaryti higiena,visgi nesu gyvenime dariusi. Kaip suprasti akmenukai ant dantu? kaip jie atrodo?


Man tai rodė ant apatinių priekinių dantukų iš vidinės pusės prie šaknų tokios kaip baltos apnašos, kurios yra sukietėję ir šepetėliu nenusivalo. Ilgainiui jų susikaupia daug ir ima dirginti dantenas, išaukdamos dantenų ligas.

Atsakyti
Jei akmenukų daug ir jie yra virš dantenų, tai juos galima nesunkiai pamatyti ir pačiam žmogui. Dažniausiai ir daugiausiai akmenų kaupiasi apatinių priekinių dantų srityje iš liežuvio pusės.
Atsakyti
As tai dariausi burnos higiena A-G Dentoj paprasta burnos higiena kainavo 80 lt ir gydytoja dar parekomendavo kad sviesesni dantukai butu air-flow sistema, tai isvis sumokejau 130 lt ir likau labai patenkinta rezultatu, telefono tiksliai nepamenu bet puslapis www.agdenta.lt ir akcija berods visa vasara bus 80 lt
Atsakyti
air-flow sistema kas cia tokio?
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2010 07 02, 14:19)
air-flow sistema kas cia tokio?


air flow tai kai man dare dantuku nuputimas tokia specialia soda smile.gif is pradziu padare normalia higiena su ultragarsu, poliravimu ir tarpdanciu profilaktika, o paskui juos nupute specialiu aparatu su soda, pabaltejo puse tono tai tikrai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amacija @ 2010 07 02, 18:24)
air flow tai kai man dare dantuku nuputimas tokia specialia soda  smile.gif  is pradziu padare normalia higiena su ultragarsu, poliravimu ir tarpdanciu profilaktika, o paskui juos nupute specialiu aparatu su soda, pabaltejo puse tono tai tikrai smile.gif

aaa,pas profesionalu higienista visada nupurskia ja,be papildomo mokescio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2010 07 02, 19:43)
aaa,pas profesionalu higienista visada nupurskia ja,be papildomo mokescio mirksiukas.gif

dantyje purškia, jei reikia, bet ir mokestį ima
Atsakyti
QUOTE(dira @ 2010 07 02, 21:40)
dantyje purškia, jei reikia, bet ir mokestį ima

kiek esu buvusi negirdejau tokios nesamones schmoll.gif
Atsakyti