Įkraunama...
Įkraunama...

Higieninis valymas

Aciu uz atsakyma ir suteikta informacija. Aciu uz nuomone bet balinsiuosi visvien, zalingu yprociu(rukymas,alkoholis) neturiu. Plomba turiu tik viena gale, taigi cia maza problema.
Atsakyti
QUOTE(Muzika tyloje @ 2014 07 15, 13:18)
Kaip tik šiandien buvau pas higienistę Šiaulių implantologijos klinikoje valytis dantų apnašų ir akmenų. Ir tikrai puikūs atsiliepimai - ji puikiai atliko savo darbą, valant apnašas ir dantų akmenis nejutau jokio skausmo, tik gal šiek tiek erzino tas zvimbiantis vieno aparačiuko garsas. O daugiau viskas gerai. Jokio dantų jautrumo nejaučiu, o ir dantukai labai pašviesėjo, dabar atrodo kaip išbalinti. Sumokėjau nemažą sumelę - 140 litų, bet buvo tikrai verta. smile.gif

aš taip pat ten lankiausi, super
Sutvarkė, neskaudėjo, rekomendavo priemones reikalingas būtent mano dantų priežiūrai, pakonsultavo ir kitais klausimais. Valydama dantukus aptarė visų jų būklę (sutapo su odontologės apžiūros išvadomis). Manau geriau nepagailėti tų pinigėlių du kartus į metus ir turėti sveikus dantis.
Atsakyti
Gal kas neseniai Dantukų pasaulyje/DentAmicus (Šimuliono 5) lankėsi? Kažin ar nepasikeitus higienistė g.gif nes kažkada kai buvau, patiko..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 14 gegužės 2015 - 15:01
kas Panevėžyje ar Kaune gerai atlieka burnos higieną? Norėčiau +airflow. Ir kokios kainos? 4u.gif
Papildyta:
Ir dar šiaip iškilo klausimas. Kaip įvertinti ar gerai atlikta burnos higiena? Akmenų neturiu, pašviesėjimo kažkokio irgi nepastebiu (nenaudojant arflow). Tai kokie objektyvūs rodikliai, kad pinigai sumokėti ne į balą?
Artėja breketų nuėmimas, tai norėtųsi kokybiško valymo g.gif
Atsakyti
Nesikaupia pigmentas, jei gerai nupoliruota po airflow. Na nesikaupia labai greitai ir aisku reikia pirma para dazanci produktu nevartoti.
Atsakyti
O man niekaip nesiseka su higiena šiemet, svarbiausia gydytoja aiškina, kad jau laikas daryti, ką aš ir pati žinau, bet kad mano higienistė "koją išsisuko" ir jau 2,5 mėn ant biuletenio.
Atsakyti
Tai juk higiena gali ir gydytojas padaryti, daznas ja daro.
Atsakyti
QUOTE(Zinanti25 @ 2015 06 06, 21:26)
Tai  juk  higiena gali ir gydytojas padaryti,  daznas  ja daro.


Klinikoj, kurioj lankausi, higieną daro tik higirnistė. Yra ten ir dar viena higienistė, bet jau pripratau pas vieną lankytis, šiaip ji ir kainą nuleidžia truputį.
Atsakyti
Higienos daznumas priklauso nuo akmenu formavimosi, vieniems ju nera, o kitiems atsiranda kad ir po 3 menesiu.
Atsakyti
Labas,

pirmakart per kelias desimtis metu ruosiuosi daryti higienini su soda... Nezinau nei kaip nei kas nei kiek kainuos. Gal galite siek tiek apsviesti? Pries kelis metus esu balinusi dantis kapomis- tai dabar jie nei balti nei geltoni- ar pabalins nors siek tiek ta soda?
Taip pat ar skaudes (dantys jautrus)?
Kokia suma orientuotis suploti?
Kainynas nurodytas toks:
Burnos higiena (vieno danties valymas) – 0,62 Eur – 2,14 Lt
Vieno žiodiklio panaudojimas - 2,90 Eur – 10,00 Lt
Vieno žandikaulio pilna burnos higiena – 8,69 Eur – 30,00 Lt
AirFlow purškimas soda - 14,48 Eur – 50,00 Lt
Atsakyti
QUOTE(Dwin @ 2015 06 16, 07:37)
Labas,

pirmakart per kelias desimtis metu ruosiuosi daryti higienini su soda... Nezinau nei kaip nei kas nei kiek kainuos. Gal galite siek tiek apsviesti? Pries kelis metus esu balinusi dantis kapomis- tai dabar jie nei balti nei geltoni- ar pabalins nors siek tiek ta soda?
Taip pat ar skaudes (dantys jautrus)?
Kokia suma orientuotis suploti?
Kainynas nurodytas toks:
      Burnos higiena (vieno danties valymas) – 0,62 Eur – 2,14 Lt
      Vieno žiodiklio panaudojimas  - 2,90 Eur – 10,00 Lt
      Vieno žandikaulio pilna burnos higiena – 8,69 Eur – 30,00 Lt
      AirFlow purškimas soda  -  14,48 Eur – 50,00 Lt


Klinikoj, kurioj lankausi:

Profesionali burnos ertmės higiena (orientacinė) - 63,72-86,89 Eur - 220 - 300 Lt

Šiaip higienistė sakė, kad kaina priklauso ir nuo to, kiek yra apnašų.

O mane užrašė vos ne po trijų savaičių, svarbiausia, kad toj mistinėj eilėj buvau pati pirmoji, kai paskambino, sako, kad dirba nuo šiandien (t. y. birželio 9), bet artimiausiai galima tik po Joninių. Paklausiau, kaip čia taip yra, jei aš pirma buvau, tai sąžiningiausia man pirmai ir skambinti, o tai nuo kovo 30 eilėje stoviu. Tai atrėžė, kad yra svarbesnių pacientų nei aš. Taip ir nesupratau, kuo čia aš kitokia, rodos visada sumoku, niekad neprašau nuolaidų, kiek pasako, tiek ir moku. Tik nesuprantu vieno, kodėl klinikos svetainėje rašo, kad kiekvienas pacientas vienodai svarbus, nes realybė visai kitokia? cray.gif
Atsakyti
Niekad nesu mokėjus 300 Lt už higieną unsure.gif ir nenorėčiau. Dar ir nesuprasčiau už ką - akmenų būna minimaliai, procedūra visai neužtrunka.. Visada ieškau kokių akcijų ir stengiuosi apie 100 Lt sumokėt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 16 birželio 2015 - 12:24