Įkraunama...
Įkraunama...

Higieninis valymas

QUOTE(kvarta @ 2014 03 20, 11:03)
Ieškau Vilniuje kur pasidaryti burnos higieną, smagiai ir pigiai biggrin.gif
gal kam teko būti čia, dabar akcija (tik 69lt. rolleyes.gif ), eičiau į Konstitucijos pr.
http://dentadent.eu/akcijos

o gal yra kitų minčių, patarimų, AČIŪŪ 4u.gif


O gal kas buvo Laisvės pr. ar Viršuliškių g. skyriuje? smile.gif
Atsakyti
Užsirašiau viršuliškių skyriuje trečiadienį g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 24 kovo 2014 - 09:33
Na ką, vakar pasidariau higieninį valymą Dentadent Viršuliškių g., daugiau grįžti nenorėčiau biggrin.gif pirmiausia, patalpos kartu kažkokiu salonu Bovary, užeini į saloną, tada kažkur lendi iš jo į koridoriuką ir randi kabinetą. Higieną darė gydytojas vyras, jokio kontakto su pacientu, nu nors pasakytų - gera higiena, bloga.. O čia - tyla. Krapštėsi ir gydytojas, ir seselė su ta sodapūte kiek laiko, kažkas neveikė, bet pavyko pataisyti biggrin.gif veido neuždengė, tad pradžioje buvau visa šlapia, galiausiai - dar ir balta. Tai visa laimė, kad mokėjau 70 Lt su jų akcija, nes už 180 Lt tokia procedūra schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 27 kovo 2014 - 14:14
Tai va būtent, kad su tom akcijom kartais susimauni. Aš tik kartą dariausi su akcija, bet tada ji buvo paskelbta klinikoje, kurioje lankausi. Tai bent žinojau, kad gerai daro. Na ir aš grįžau iš savo didelių kelionių- tai reiks pagalvot apie higieną.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2014 03 31, 13:52)
Tai va būtent, kad su tom akcijom kartais susimauni. Aš tik kartą dariausi su akcija, bet tada ji buvo paskelbta klinikoje, kurioje lankausi. Tai bent žinojau, kad gerai daro. Na ir aš grįžau iš savo didelių kelionių- tai reiks pagalvot apie higieną.


Čia irgi ne kuponas buvo, o akcija klinikoje.. Kažkada su kuponu ėjau kitur, buvo geriau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 31 kovo 2014 - 13:55
aš ir ėjau su kuponu, likau tiek patenkinta, kad lankausi toj klinikoj ir toliau smile.gif
Atsakyti
Gal kuri daretes centro denticijoj?
Atsakyti
Sveikos, norėjau pasiteirauti ar kori nors esat išbandžiusios burnos higiena odontologijos klinikoj "Egirija"? Čia ji antakalnyje smile.gif
Atsakyti
Gal kas rekomenduotumet, kur atlikti higiena centre ar naujamiesty?
Atsakyti
kas kiek laiko darotės hig. valymą? aš dariausi žiemą, sumokėjau 100 Lt, bet likau tikrai patenkinta. pas mane labai jau 'lipa per kraštus' akmenys, todėl po procedūros neatpažinau net savo dantų, net tarpas tarp apatinių dantų padidėjo biggrin.gif o dbr žiūriu į veidrodį ir manau, kad vėl reiktų kartoti procedūrą
Atsakyti
QUOTE(salutvera @ 2014 06 06, 21:25)
kas kiek laiko darotės hig. valymą? aš dariausi žiemą, sumokėjau 100 Lt, bet likau tikrai patenkinta. pas mane labai jau 'lipa per kraštus' akmenys, todėl po procedūros neatpažinau net savo dantų, net tarpas tarp apatinių dantų padidėjo biggrin.gif o dbr žiūriu į veidrodį ir manau, kad vėl reiktų kartoti procedūrą


aš darau kas ~7-8 mėn, pigiau ir greičiau, kai reguliariai daroma.
jei per pusmetį 'lipa per kraštus' akmenys, reikėtų pakeisti dantų valymo įpročius smile.gif dantų higienistė turėtų paklausti, kaip dantis valote ir patarti reikalui esant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(salutvera @ 2014 06 06, 20:25)
kas kiek laiko darotės hig. valymą? aš dariausi žiemą, sumokėjau 100 Lt, bet likau tikrai patenkinta. pas mane labai jau 'lipa per kraštus' akmenys, todėl po procedūros neatpažinau net savo dantų, net tarpas tarp apatinių dantų padidėjo biggrin.gif o dbr žiūriu į veidrodį ir manau, kad vėl reiktų kartoti procedūrą


Man higienistė sakė, kad reikia kas pusmetį. Nors dažniausiai darausi "kai prisimenu, kad reikia" arba "po atostogų". Tai pertrauka apie metai išeina, bet sakiau reiks susiimti su šiuo reikalu, nes dantenos labai jau uždegiminės darosi prie protezų ir implantų.
Atsakyti