Įkraunama...
Įkraunama...

Higieninis valymas

,,kur irodyta kad tinkamai taikant skaleris maximum nuimama nano lygyje zuvusias
emalio lasteles, tai nesukelia jokio pasalinio poveikia..."

Nano lygyje zuvusias lasteles idomiai cia.
Skaleris mano nuomone ir faktas, nuima dantu akmenis, tiksliau atmusa.
Atsakyti
aš kažkur girdėjau, kad poliklinikose neatliekamas hig. valymas. Ar aš nesąmonę girdėjau? jei atliekama ar normaliai? akmenų neturiu tačiau norėčiau atlikti hig. valymą smile.gif
Atsakyti
Kurioj konkrecioje? Atliekamas, juk gydytojai atlieka irgi higienistu darba.smile.gif
Atsakyti
šeškinės poliklinikoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ciuju'ke @ 2014 01 13, 14:08)
šeškinės poliklinikoj smile.gif


Aš irgi toje pat registruota (pas higienistę vaikštau kitur), bet darbo grafikuose nurodyti net trys higienistai, dirbantys šioje poliklinikoje. 4u.gif
Atsakyti
Gal kam teko darytis higieną Gražioj šypsenoj Latako g.?
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2014 03 18, 11:50)
Gal kam teko darytis higieną Gražioj šypsenoj Latako g.?

dariausi 2 sykius - tai prieš 2 metus beveik ta pati higienistė padarė labai gerai, kruopščiai, nuskausmino, nuvalė ir t.t. - likau labai patenkinta.......tik dar liepė 10 lt. susimokėti neaišku už ką....mokėk ir tiek, sumokėjau..........
Kafdangi pati higiena patiko, tai ir buvau sausio pradžioje - ta pati higienistė, dirbo atsainiai, nuskausminti tik truputį nuskausmino, nes atseit negalima (prieš 2 metus galima buvo lotuliukas.gif ), pusę laiko užėmė tinkamų tarpdančių šepetėlių rinkimas (išdraskė dantenas bematuodama - nejaugi pirksiu 4 skirtingo dydžio šepetėlius ir pagal jos schemą valysiu tarpdančius g.gif ), vis sakė - kokie neprižiūrėti dantys ir t.t.( jau dantis kiek įmanoma prižiūriu, nes maniškiai problematiški, tai ir tvarkau kiek galiu).......paskui privalomai vos ne pardavė šepetėlius tarpdančių (6 kokius skirtingo dydžio ir vieno danties šepetėlį - sako pas mane pigiau, bet žinote, kai jau pavargusi nuo jos darbo, tai sumokėjau nesigilindama 25 litus doh.gif doh.gif doh.gif kiek permokėjau, kai vaistinėje kainą pamačiau)...daugiau ten neisiu schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
PS einam kartu su vyru - tai abu tą patį galime pasakyti
Atsakyti
QUOTE(Dykuma5 @ 2014 03 18, 15:35)
dariausi 2 sykius - tai prieš 2 metus beveik ta pati higienistė padarė labai gerai, kruopščiai, nuskausmino, nuvalė ir t.t. - likau labai patenkinta.......tik dar liepė 10 lt. susimokėti neaišku už ką....mokėk ir tiek, sumokėjau..........


gal už nuskausminimą? nes, kiek žinau, kiek dariau, nesiūlo ir neleidžia jokių nuskausminamųjų prieš burnos higieną.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2014 03 18, 16:04)
gal už nuskausminimą? nes, kiek žinau, kiek dariau, nesiūlo ir neleidžia jokių nuskausminamųjų prieš burnos higieną.

ne, nes niekur neima (daug kur dariau ir neėmė), o vyras be nuskausminimo darėsi......... g.gif
Atsakyti
aš ir dariausi be nuskausminimo. Man viską padarė karoliniškių poliklinikoje ir net neskaudėjo tiek kad tikrai reikėtu nuskausminti, nors kai dantukus tvarko visada imu nuskauminamuosius kad ir nedidelę skylutę tvarkyt reikia.
Atsakyti
as taip pat dariausi be nuskausminimo, neskaudejo
Atsakyti
Ieškau Vilniuje kur pasidaryti burnos higieną, smagiai ir pigiai biggrin.gif
gal kam teko būti čia, dabar akcija (tik 69lt. rolleyes.gif ), eičiau į Konstitucijos pr.
http://dentadent.eu/akcijos

o gal yra kitų minčių, patarimų, AČIŪŪ 4u.gif
Atsakyti