Įkraunama...
Įkraunama...

Higieninis valymas

Higiena dariausi pas ZAna Radzevic , kalvariju 125, Vilniuje, 120 lt,
gal yra merginu kurios taisesi dantukus pas sia odontologe?
Atsakyti
QUOTE(lauryte27 @ 2013 05 31, 13:50)
Sveiki,kur Klaipedoje patartumete darytis higieni valyma?Dekui 4u.gif




Galiu rekomenduoti ,,Lela" Klaipedoje. Ten yra higieniste.
Atsakyti
Sveiki. O tas higieninis valymas nors kiek pabalina dantis? Bent jau kai man darė, kai aš dar su breketais buvau, tai man jie lyg ir tokie patys buvo, na labiau blizgėjo lyg ir, ir viskas. Ir ar čia tik man ar čia visiem po breketų nuėmimo jie būna geltonesni? Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ink0gnito @ 2013 07 14, 21:23)
Sveiki. O tas higieninis valymas nors kiek pabalina dantis? Bent jau kai man darė, kai aš dar su breketais buvau, tai man jie lyg ir tokie patys buvo, na labiau blizgėjo lyg ir, ir viskas. Ir ar čia tik man ar čia visiem po breketų nuėmimo jie būna geltonesni? Ačiū smile.gif




Nuima demes ir pigmenta nuo maisto ir gerimo higieninis valymas su soda.smile.gif
Reikia pabamdyti, kai nuims, nes jei tik pigmentas, tai ok.
Atsakyti
QUOTE(Ink0gnito @ 2013 07 14, 22:23)
Sveiki. O tas higieninis valymas nors kiek pabalina dantis? Bent jau kai man darė, kai aš dar su breketais buvau, tai man jie lyg ir tokie patys buvo, na labiau blizgėjo lyg ir, ir viskas. Ir ar čia tik man ar čia visiem po breketų nuėmimo jie būna geltonesni? Ačiū smile.gif


Higiena ir balinimas - skirtingi dalykai. Higienos metu nuo dantų pašalinamos apnašos. Aišku jei jų buvo tiek daug, kad net dantų spalvai įtakos turėjo, tai gal ir pašviesės kažkiek po higienos dantukai, bet nereikia tikėtis efekto kaip po balinimo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amabel: 16 liepos 2013 - 10:08
Gal kas darėtės burnos higieną odontologijos klinikoje gražišypsena.lt, ar verta gundytis pasiūlymu burnos higiena 79lt vietoj 200lt gražišypsena.lt
Ačiū...
Atsakyti
Akcijos daznai taikomos, kai sumazeja tu, kurie nori pasidaryt higiena. Manau taip arba cia nauja imone.
Atsakyti
As tai ziuriu visad i kreditinguma ir skolas.smile.gif Jei ten geri rodikliai, okey tada.smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2013 06 16, 21:50)
Surizikavau, nusiskundimu jokiu neturiu. Gydytoja labai maloni, pati higiena irgi normaliai atlikta..

Kiek kainavo? Ar tikrai gerai atliko? Nes tas "normaliai" neaisku ar tikrai puikiai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, esu Burnos higienos trecio kurso studente. Ieskau pacientu spalio 24, 31 dienom ir lapkricio 7 dienai,, proceduros metu bus atliekama profesionali burnos higiena. Veiksmas vyksta Siauliuose. 4u.gif p.s procedura nemokama.
Atsakyti
Man ir poliklinikoj padarė, ir kainavo iki 10 litų.
Akmenukus nuėmė su ultragarsu, tada poliravo su kažkokia pasta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astaria @ 2013 12 11, 23:46)
Man ir poliklinikoj padarė, ir kainavo iki 10 litų.
Akmenukus nuėmė su ultragarsu, tada poliravo su kažkokia pasta  thumbup.gif

Kokioj čia poliklinikoj, jei ne paslaptis?
Atsakyti