Įkraunama...
Įkraunama...

Higieninis valymas

QUOTE(Lin1 @ 2013 03 09, 14:13)
Vilnius wink.gif  o pas kuria higieniste?  smile.gif

gal esate buve Odontologijos klinikoje „Dantukų pasaulis“ Vilniuje  domintu visokie atsiliepimai, galvoju cia pas higieniste dantu nueiti  ax.gif

aš irgi apie tai maniau, bet kai internete atsiliepimus paskaičiau - atšoko fantazija, nepirkau g.gif
Papildyta:
QUOTE(Florestina @ 2013 03 09, 13:46)
Aš irgi be kupono, klinikoj, kurioj lankausi galioja akcija klinikos fb puslapio gerbėjams.

o kokia tai klinika rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Dykuma5 @ 2013 03 09, 18:00)
aš irgi apie tai maniau, bet kai internete atsiliepimus paskaičiau - atšoko fantazija, nepirkau g.gif
Papildyta:

o kokia tai klinika rolleyes.gif  rolleyes.gif  rolleyes.gif

o kokie tie atsiliepimai nerandu, ga galiteideti nuoroda wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lin1 @ 2013 03 09, 21:11)
o kokie tie atsiliepimai nerandu, ga galiteideti nuoroda wink.gif


Įveskit google: Dantukų pasaulis atsiliepimai ir rasit.
Atsakyti
jau pasiskaicciau 4u.gif


nezinau ar tiesa bet kazkodel su kuponu einant tikrai daznai ne taip kokybiskai atliekamos apslaugos
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2013 03 09, 13:31)
Prieš kelias dienas apsilankiau AG Dentoj. Kaip už 75Lt, visai patiko smile.gif Kupono nepirkau, nes paskambinau ir susitariau, kad priims už tą kainą ir be kupono.

o patenkinta esate?nes aš kažkaip prisibijau eit su tais kuponais..
Atsakyti
QUOTE(guodzik @ 2013 03 09, 15:53)
ten tik viena yra man rodos o jei ne viena tai einu pas bet kuria  g.gif visada super. man isvis higiena nepatiko tik viena karta, kazkokioj klinikoje Seskineje, ten tuose naujuose dvyniuose, dabar nepamenu kaip vadinasi, isvale gerai, bet grizau visa balta nuo sodos ir dar isdraske lupas  doh.gif ir sumokejau tas syki labai daug ir viska padare per 15 minuciu  g.gif kai sita ilgiau cackinasi tikrai ir nebuna taip kad puse dienos paskui negaliu susiciaupti  doh.gif bet as daznai einu, kas 4 menesius kazkur, tuoj reikes vel uzsirasyti  g.gif

Atsiprasau, ne ta jusu posta pacitavau, as apie antakalnio snekejau.
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2013 03 09, 21:25)
o patenkinta esate?nes aš kažkaip prisibijau eit su tais kuponais..

Tai ir aš tik pirmą sykį susigundžiau akcija iš grupinių. Pagūglinau, blogų atsiliepimų neradau, tai ir paskambinau, nes tiko ir kaina (kai nėr 9 dantų, visai nesinori mokėt 150-200 Lt), ir vieta. Buvau pas Rimantę. Priekaištų neturiu.
Kažkada esu rašiusi, kad man labai dažnai nereikia atlikinėt higienos (nors vis dar rūkau doh.gif ir kavą geriu). Tai Rimantė irgi patvirtino, kad mano dantys nelinkę greitai apsinešti ir kaupti akmenų. Gal net užtektų vieno karto per 2 metus, bet mano apatiniai priekiniai dantys susigrūdę (kažkaip nepastebėjom su mama vaikystėj šito momento, nors tais laikais gal dar ir breketų nebuvo, o dabar jau tiesint nelabai beapsimoka), tai tik dėl tos vietos reik ateit bent kartą per metus.
Anksčiau, kiek darė man higieną, tai visada be sodos. Šįsyk teko pirmą kartą jos "paragauti" smile.gif Veidas buvo vietom baltas, bet parodė, kur yra WC, ir nusiploviau likučius, prieš išeidama namo.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2013 03 10, 09:23)
Tai ir aš tik pirmą sykį susigundžiau akcija iš grupinių. Pagūglinau, blogų atsiliepimų neradau, tai ir paskambinau, nes tiko ir kaina (kai nėr 9 dantų, visai nesinori mokėt 150-200 Lt), ir vieta. Buvau pas Rimantę. Priekaištų neturiu.
Kažkada esu rašiusi, kad man labai dažnai nereikia atlikinėt higienos (nors vis dar rūkau doh.gif ir kavą geriu). Tai Rimantė irgi patvirtino, kad mano dantys nelinkę greitai apsinešti ir kaupti akmenų. Gal net užtektų vieno karto per 2 metus, bet mano apatiniai priekiniai dantys susigrūdę (kažkaip nepastebėjom su mama vaikystėj šito momento, nors tais laikais gal dar ir breketų nebuvo, o dabar jau tiesint nelabai beapsimoka), tai tik dėl tos vietos reik ateit bent kartą per metus.
Anksčiau, kiek darė man higieną, tai visada be sodos. Šįsyk teko pirmą kartą jos "paragauti" smile.gif Veidas buvo vietom baltas, bet parodė, kur yra WC, ir nusiploviau likučius, prieš išeidama namo.

ačiū už komentarus smile.gif Esu tik vieną kartą ėjusi su kuponu, tai nepatiko,atmestinai, bet čia lyginau su kitom klinikom kaip Dentėja(kaina 200Lt) ir MIR klinika( apie 150LT), tai pastarosios tobulos, tik,kad kaina didoka, gaila mokėti tiek. Mir klinikoje padaro kartais akcija už 100LT, bet vis nebematau, gal dar padarys.Su soda man labai patinka,kad valo, geras pojūtis po visko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2013 03 10, 09:23)
Anksčiau, kiek darė man higieną, tai visada be sodos. Šįsyk teko pirmą kartą jos "paragauti" smile.gif Veidas buvo vietom baltas, bet parodė, kur yra WC, ir nusiploviau likučius, prieš išeidama namo.


Man tai purškiant soda, veidą uždengia servetėlėm- tai tik išmeta jas ir po procedūros pati apvalo veidą.
Aš tai galėčiau ir vėliau darytis, bet ne tik akcija mane privertė darytis, bet ir problema buvo. Šalia tiltelio buvo nusileidę dantenos ir ten pateko maisto to priežastis- atskilusi keramika. Tai buvau pas protezista, nupoliravo tą kraštelį, ir rekomendavo pavasarį pasidaryt higieną, kad iš tos vietos pašalinti apnašas, nes prasidės uždegimas.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2013 03 10, 20:44)
Man tai purškiant soda, veidą uždengia servetėlėm- tai tik išmeta jas ir po procedūros pati apvalo veidą.


Tai ir man uždengė, bet vis tiek truputį nubėgo. O likučius nusivalyt galiu ir pati - nedidelė ponia esu rolleyes.gif
Atsakyti
merginos jeigu kokioje klinikoje uzmatysite nuolaida dabar taikoma higieniniam valymui, brukstelekite cia, arba man i az smile.gif
Papildyta:
gal kokie atsiliepimai yra apie OVIDENTOS klinika , savanoriu pr 4 , Vilniuje

burnos higiena paziurejau 150 lt
Atsakyti
gal kam teko naudotis "Dantu gama" paslaugomis, galima nusipirkti kupona siuo metu, bet bijau be atsiliepimu. Buciau dekinga, jei kas pakomentuotu.
Atsakyti