Įkraunama...
Įkraunama...

Higieninis valymas

QUOTE(japoniuke1 @ 2012 10 03, 16:38)
Nu nu, prasom smulkiau blush2.gif , kokia pavarde, kaip registravotes, nes kaip supranatu, cia privatus kabinetas? Kuriame aukšte jis dirba. Ir labai ačiū už atsakymus, labai laukiu 4u.gif

Kaip suprantu čia ne privatus kabinetas, jis dirba poliklinikoje, tiesiog pati higieninio valymo paslauga yra mokama. Registravausi per registratūrą, skambinau apie pusę aštuonių ir tą pačią dieną gavau taloną. Pavardė berods Liškauskas, bet galiu ir klysti, aš kai skambinau sakiau, kad noriu užsiregistruoti pas burnos higienistą. O dirba jis trečiam aukšte, odontologijos skyriuj, 303 kab. atrodo. Jei apsilankysit, pasidalinkit įspūdžiais mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Adrij@: 04 spalio 2012 - 10:05
Gal kas ką žinote apie mdentą? smile.gif Matau dabar akcija vyksta. g.gif
Atsakyti
Kur vilniuje dabar vyskta akcija higienai ne su kuponais? 4u.gif
Atsakyti
Aš šiandien pasidariu higieną.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2012 10 10, 12:10)
Aš šiandien pasidariu higieną.

Kur darėtės?
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2012 10 10, 15:12)
Kur darėtės?


Šv. Kristoforo odontologijos klinikoj.
Atsakyti
Eh, aš jau puse metų planuoju eiti darytis tą valymą, bet vis nenueinu.. Kad ir vakar pvz. žiūriu beta.lt higieniniam valymui akcija ir taip norėjosi nusipirkti tą kuponą, bet tokios kvailos mintys lenda į galvą - o jeigu atmestinai padarys? Na žinot, atseit pirkau pigiau su akcija, tai ir padarys pigiau.. Tiesiog galvoju ar verta taupyti ant tokio dalyko, patarkit man kvailelei blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Eglė @ 2012 10 11, 13:05)
Eh, aš jau puse metų planuoju eiti darytis tą valymą, bet vis nenueinu.. Kad ir vakar pvz. žiūriu beta.lt higieniniam valymui akcija ir taip norėjosi nusipirkti tą kuponą, bet tokios kvailos mintys lenda į galvą - o jeigu atmestinai padarys? Na žinot, atseit pirkau pigiau su akcija, tai ir padarys pigiau.. Tiesiog galvoju ar verta taupyti ant tokio dalyko, patarkit man kvailelei blush2.gif


Aš nesivaikau akcijų, einu ten, kur esu pripratusi.
Atsakyti
QUOTE(*Eglė @ 2012 10 11, 14:05)
Eh, aš jau puse metų planuoju eiti darytis tą valymą, bet vis nenueinu.. Kad ir vakar pvz. žiūriu beta.lt higieniniam valymui akcija ir taip norėjosi nusipirkti tą kuponą, bet tokios kvailos mintys lenda į galvą - o jeigu atmestinai padarys? Na žinot, atseit pirkau pigiau su akcija, tai ir padarys pigiau.. Tiesiog galvoju ar verta taupyti ant tokio dalyko, patarkit man kvailelei blush2.gif


aš ėjau su kuponu, likau laaabai patenkinta ir rezultatu, ir higieniste, įvertinant tai, kad buvo pirmas kartas gyvenime. kadangi problema įsisenėjusi, buvo rekomenduota grįžti po pusmečio, taip ir padariau, grįžau ten pat, nežiūrint į tai, kad neščia, nebijojau jokių neigiamų emocijų smile.gif
Atsakyti
aš šiandieną taip pat ėjau su koponu ir likau maloniai nustebinta. Gerokai viršijo lūkesčius tongue.gif Manau vėl eisiu ten pat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrij@ @ 2012 10 04, 11:04)
Kaip suprantu čia ne privatus kabinetas, jis dirba poliklinikoje, tiesiog pati higieninio valymo paslauga yra mokama. Registravausi per registratūrą, skambinau apie pusę aštuonių ir tą pačią dieną gavau taloną. Pavardė berods Liškauskas, bet galiu ir klysti, aš kai skambinau sakiau, kad noriu užsiregistruoti pas burnos higienistą. O dirba jis trečiam aukšte, odontologijos skyriuj, 303 kab. atrodo. Jei apsilankysit, pasidalinkit įspūdžiais  mirksiukas.gif


Dekui už išsamu atsakymelį, dar nebuvau- bet tikrai apsilankysiu, o dar jeigu neskausmingai daro thumbup.gif ...aš gi bijau tu visųbpakrapštymų...
Atsakyti
QUOTE(japoniuke1 @ 2012 11 04, 00:12)
Dekui už išsamu atsakymelį, dar nebuvau- bet tikrai apsilankysiu, o dar jeigu neskausmingai daro thumbup.gif ...aš gi bijau tu visųbpakrapštymų...

Aš irgi bijau 4u.gif Man kelis kartus suskaudėjo, bet tik netvarkingus dantis, ant vieno buvo laikina plomba, kitų emalė nubyrėjus. Kur sveiki, nieko per daug nejaučiau.
Atsakyti