Įkraunama...
Įkraunama...

Higieninis valymas

QUOTE(milė. @ 2012 04 20, 22:29)
dabar jau lyg vėl atsiranda tie akmenys ant priekinių apatinių dantų iš vidinės pusės.  g.gif 

O kaip jūs tą pastebit/pajaučiat? Aš tik nuėjusi pas higienistę sužinau, kad buvo daug ar nelabai akmenų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 04 20, 22:43)
O kaip jūs tą pastebit/pajaučiat? Aš tik nuėjusi pas higienistę sužinau, kad buvo daug ar nelabai akmenų  ax.gif


Bandau su veidrodėliu prisigrūst iš vidaus. biggrin.gif Tai matosi tokios linijos palei šonus. Labai plonos ir kol kas beveik nematomos, bet vis tiek tamsesnės už dantį. O taip pat prie dantenų. Iš tokių vėliau tamsios dėmės ir susidaro, tai galvoju, ką dabar daryt, kad išvengčiau. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(milė. @ 2012 04 20, 22:51)
Bandau su veidrodėliu prisigrūst iš vidaus.  biggrin.gif

O kam jūs tą darot? smile.gif Gal mažiau ten veizėkit rolleyes.gif, nes higienos dažniau nei kas pusmetį aš tikrai nedaryčiau (aš ir rūkau (kol kas), ir kavą geriu, bet praktiškai man užtenka ir 1 higienos per metus...).
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2012 04 20, 22:59)
O kam jūs tą darot? smile.gif Gal mažiau ten veizėkit rolleyes.gif, nes higienos dažniau nei kas pusmetį aš tikrai nedaryčiau (aš ir rūkau (kol kas), ir kavą geriu, bet praktiškai man užtenka ir 1 higienos per metus...).


Ir aš rūkiau, bet mečiau, tai galvoju gal tuo ir susigadinau dantis, kad dabar tokie neatsparūs... Na, jei nueis rudom dėmėm, tai jau paskui neis nematyti, o dabar dar pradžia. Nenoriu eit po 3 mėnesių, anksti dar. Kas be to padeda? Morkas graužt?
Atsakyti
QUOTE(milė. @ 2012 04 20, 23:12)
Kas be to padeda? Morkas graužt?

Nežinau, čia turbūt individualu. Šiaip mano dantys labai silpni, o jau daug jų ir neturiu (genai turbūt savo daro g.gif ), bet dėl higienos didelių bėdų niekad neturėjau.
Atsakyti
QUOTE(milė. @ 2012 04 20, 22:51)
Bandau su veidrodėliu prisigrūst iš vidaus.  biggrin.gif  Tai matosi tokios linijos palei šonus. Labai plonos ir kol kas beveik nematomos, bet vis tiek tamsesnės už dantį. O taip pat prie dantenų. Iš tokių vėliau tamsios dėmės ir susidaro, tai galvoju, ką dabar daryt, kad išvengčiau.  verysad.gif

Kai kurių žmonių seilių sudėtis yra tokia, kad greit mineralizuoja minkštą apnašą. Galbūt netaisyklingai valote dantis, kai kitą kartą eisit darytis higienos paprašykit, kad ant modelio parodytų kaip reikia valyti, nes tikrai daugelis valo ne taip kaip reikėtų ir negauna efektyvaus rezultato. smile.gif
Atsakyti
Pradžioj ir pas mane daug kaupėsi, o dabar beveik nėra. Šiaip įpratau po kiekvieno valgio išsivalyti tarpdančius.
Perku va tokius krapštukus:
user posted image
Ir kur bebūčiau visada pavalgius išsivalau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 21 balandžio 2012 - 15:22
QUOTE(Nemezidė @ 2012 04 21, 14:42)
Kai kurių žmonių seilių sudėtis yra tokia, kad greit mineralizuoja minkštą apnašą. Galbūt netaisyklingai valote dantis, kai kitą kartą eisit darytis higienos paprašykit, kad ant modelio parodytų kaip reikia valyti, nes tikrai daugelis valo ne taip kaip reikėtų ir negauna efektyvaus rezultato.  smile.gif


Man rodė praėjusį kartą, tai lyg ir gerai valausi, taip kaip parodė. O su tarpdančių siūlu tik vieną kartą per dieną (vakare). Gal tada dažniau reikės pradėt, nes seilių sudėties turbūt nepakeisiu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo milė.: 22 balandžio 2012 - 17:43
QUOTE(milė. @ 2012 04 22, 18:43)
Man rodė praėjusį kartą, tai lyg ir gerai valausi, taip kaip parodė. O su tarpdančių siūlu tik vieną kartą per dieną (vakare). Gal tada dažniau reikės pradėt, nes seilių sudėties turbūt nepakeisiu. smile.gif

Jei tarpdančiai palyginti platūs galima naudoti tarpdančių šepetėlį. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemezidė @ 2012 04 23, 11:53)
Jei tarpdančiai palyginti platūs galima naudoti tarpdančių šepetėlį. smile.gif


Ačiū! Pasidomėjau. Nėr jie platūs, bet išbandyt verta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(milė. @ 2012 04 23, 23:07)
Ačiū! Pasidomėjau. Nėr jie platūs, bet išbandyt verta.  4u.gif

Nėra už ką. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Packa @ 2012 04 05, 10:47)
Sveiki
nupirkau kupona cia. Gal kas darete proceduras sioje klinikoje?, nerandu jokiu atsiliepimu g.gif



Gal jau pasinaudojot kuponu bigsmile.gif ? Gundausi nusipirkt ir apsilankyt.
Atsakyti