Įkraunama...
Įkraunama...

Higieninis valymas

QUOTE(Nemezidė @ 2012 01 11, 19:10)
Dantų spalva neturi labai pasikeisti, tik minimaliai. Dantenų paraudimas ir jautrumas normalus keleta dienų. smile.gif


Mano po pirmo valymo tapo pastebimai baltesni. Daug kas klausinėjo ar nesidariau balinimo. Man darė higienistė- tai be visų išvardintų procedūrų dar nupoliravo su pasta.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2012 01 12, 14:48)
Mano po pirmo valymo tapo pastebimai baltesni. Daug kas klausinėjo ar nesidariau balinimo. Man darė higienistė- tai be visų išvardintų procedūrų dar nupoliravo su pasta.


O kur Jūs darėtės ir kiek mokėjot? Esat patenkinta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2012 01 12, 14:18)
O kur Jūs darėtės ir kiek mokėjot? Esat patenkinta?  g.gif


Aš reguliariai kartą metuose darausi "Gidentoj", kainuoja 160 Lt ir esu patenkinta, kitaip gi neičiau darytis ten vėl. Bet dėl kainos- tai nesu garantuota, higienistė man sakė, kad man tokia kaina yra, nes aš nuolatinė klinikos pacientė, šiaip sakė, kad kainuoja apie 200 Lt, gali būti ir dar daugiau, jei daug apnašų.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2012 01 12, 15:33)
Aš reguliariai kartą metuose darausi "Gidentoj", kainuoja 160 Lt ir esu patenkinta, kitaip gi neičiau darytis ten vėl. Bet dėl kainos- tai nesu garantuota, higienistė man sakė, kad man tokia kaina yra, nes aš nuolatinė klinikos pacientė, šiaip sakė, kad kainuoja apie 200 Lt, gali būti ir dar daugiau, jei daug apnašų.


Ar pas higienistę Mildą Misiūnaitę buvot? g.gif Ar maloni moteris? Jų tinklapyje rašo tik vieno danties kainą doh.gif kaip mane tai erzina. Atrodo nedaug kainuotų, bet paskui kai teks pakloti 200-300 litų doh.gif Negalėtų visos kainos parašyti doh.gif
Papildyta:
Gal dar kas nors darėtės kur nors Vilniuje burnos higieną pas higienistą, o ne odontologą? g.gif

Radau, kad Žalgirio klinikoje nuolaida burnos higienai. Gal kas nors darėtės pas higienistą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akacijaorama: 12 sausio 2012 - 14:57
QUOTE(akacijaorama @ 2012 01 12, 14:55)
Gal dar kas nors darėtės kur nors Vilniuje burnos higieną pas higienistą, o ne odontologą?  g.gif


dariausi "Amicus dentis". buvau pirmą kartą, labai bijojau ir jaudinausi, bet buvau nusiteikusi, kad lengva nebus. higienistė man viską išsamiai papasakojo, paaiškino, kiekvieną kartą sakė, ką ruošiasi daryti, užkalbėdavo ir t.t.. man patiko smile.gif išėjau su keliomis žaizdelėmis, nes labai giliai mano akmenys sėdi, grįšiu po pusmečio. tiesa, turėjau nuolaidos kuponą. sako, tada paslaugos nekokybiškos būna, bet taip nebuvo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 12 sausio 2012 - 15:02
QUOTE(akacijaorama @ 2012 01 12, 14:55)
Gal dar kas nors darėtės kur nors Vilniuje burnos higieną pas higienistą, o ne odontologą?  g.gif

Aš darausi pas higienistę (rašiau čia), bet pati ieškau, kur pigiau ir ne blogiau daro ax.gif
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2012 01 12, 14:55)
Ar pas higienistę Mildą Misiūnaitę buvot?  g.gif Ar maloni moteris?


Būtent pas ją, ji ten vienintelė higienistė. Kai atėjau pirmą kartą, iš karto prisistatė, papasakojo, ką darys ir kam to reikia. Ir šiaip visada viską paaiškina, ką daro, nors atrodo jau nebe pirmą kartą einu ir viską žinau.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 01 12, 16:01)
dariausi "Amicus dentis". buvau pirmą kartą, labai bijojau ir jaudinausi, bet buvau nusiteikusi, kad lengva nebus. higienistė man viską išsamiai papasakojo, paaiškino, kiekvieną kartą sakė, ką ruošiasi daryti, užkalbėdavo ir t.t.. man patiko smile.gif išėjau su keliomis žaizdelėmis, nes labai giliai mano akmenys sėdi, grįšiu po pusmečio. tiesa, turėjau nuolaidos kuponą. sako, tada paslaugos nekokybiškos būna, bet taip nebuvo.


Ačiū už atsakymą 4u.gif Kaip tik jau ruošiausi klausti ar kas nors buvot amicus dentis klinikoj biggrin.gif Aš tai irgi nesiryžčiau eiti su nuolaidos kuponais, nes aišku, kad tada paslaugos gali būti mažiau kokybiškos, geriau nerizikuoti, bet jų tinklapyje mačiau, kad su Omni ID kortelėmis 25 procentų nuolaida smile.gif

QUOTE(Borzika @ 2012 01 12, 16:13)
Aš darausi pas higienistę (rašiau čia), bet pati ieškau, kur pigiau ir ne blogiau daro ax.gif


Jūs buvot VIC klinikoj ir mokėjot 180 lt ar ne? Ar patenkinta? Neskaudėjo?
Papildyta:
QUOTE(Florestina @ 2012 01 12, 16:17)
Būtent pas ją, ji ten vienintelė higienistė. Kai atėjau pirmą kartą, iš karto prisistatė, papasakojo, ką darys ir kam to reikia. Ir šiaip visada viską paaiškina, ką daro, nors atrodo jau nebe pirmą kartą einu ir viską žinau.


Ačiū už atsakymą 4u.gif Kažkaip bijau pataikyti ant kokios nors šiurkščios higienistės, nes juk dantys yra jautri vieta, o dar ir nebuvusi nė karto unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2012 01 12, 15:26)
Jūs buvot VIC klinikoj ir mokėjot 180 lt ar ne? Ar patenkinta? Neskaudėjo?

Ne, VIC'e aš tik 1 dantį implantavausi ax.gif O lankausi J. Nargėlaitės - Žaliauskienės klinikoje (Baltrušaičio 9).
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2012 01 11, 15:38)
O Jums kas darė valymą? Stomatologas ar higienistas? g.gif Ar visas apnašas nuvalė? Ar esat patenkinta? Antrą kartą kartotumėt?  g.gif

tai tada patenkinta esu, tikrai sakyciau viska atliko nepriekaistingai ir kitais metais butinai vel ten nueisiu kaip vel bus akcija thumbup.gif drinks_cheers.gif
po valymo, tik ta diena dantenos buvo jautresnes, o dabar super, netgi dingo dantenu kraujavimas, kas buvo valantis sepetuku thumbup.gif ir dar pastebejau, kad tie dantys kurie man kele nepatoguma del jautrumo, dingo jautrumas thumbup.gif super thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zibba: 13 sausio 2012 - 14:16
QUOTE(Florestina @ 2012 01 12, 14:48)
Mano po pirmo valymo tapo pastebimai baltesni. Daug kas klausinėjo ar nesidariau balinimo. Man darė higienistė- tai be visų išvardintų procedūrų dar nupoliravo su pasta.

Na mus moko, kad po prof. burnos higienos visada nupoliruoti dantis, o kas dėl spalvos, tai jei jie buvo smarkiai patamsėję nuo pigmentuotų apnašų, tai tada aišku po higienos gerokai šviesesni tampa, o jei pats emalis pigmentuotas, tai prof, burnos higiena nepades.
Atsakyti
QUOTE(Nemezidė @ 2012 01 13, 19:17)
Na mus moko, kad po prof. burnos higienos visada nupoliruoti dantis, o kas dėl spalvos, tai jei jie buvo smarkiai patamsėję nuo pigmentuotų apnašų, tai tada aišku po higienos gerokai šviesesni tampa, o jei pats emalis pigmentuotas, tai prof, burnos higiena nepades.


Kaip sakiau, taip atsitiко po pačios pirmos higienos procedūros, vėliau jau taip nebuvo. Bet po pirmo karto ženkliai matėsi. Tas pirmas kartas buvo, kai man jau buvo apie 30 metų, iki tol tik poliklinikoj gydytoja nuimdavo akmenukus ir viskas. O dar kur rūkymas, kai bandžiai savo problemas sutvarkyti tabako dūmais, o nuo jo dantys gelsta. Ar aš klystu?
Atsakyti