Įkraunama...
Įkraunama...

Higieninis valymas

http://www.manosypsena.lt/Akcijos uzmaciau akcija gal kam bus idomu 4u.gif
Atsakyti
Merginos, jei kuri pamatysit akciją (-50%) VIC'e - būkit geros, parašykit man AŽ aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2011 12 31, 01:41)
Merginos, jei kuri pamatysit akciją (-50%) VIC'e - būkit geros, parašykit man AŽ aciuks.gif

Geriau skelbkit čia - ir aš noriu mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2011 12 25, 18:12)
http://www.manosypsena.lt/Akcijos uzmaciau akcija gal kam bus idomu  4u.gif

Labai dekoju thumbup.gif kaip tik ieskojau
Atsakyti
QUOTE(zibba @ 2012 01 09, 14:57)
Labai dekoju thumbup.gif kaip tik ieskojau

Nera uz ka,tik va idomu,kaip jie ar kruopsciai ta valyma atlieka.Siaip rasesi kad iki gruodzio 31 bet kiek ziurejau beroc dar ir db si akcija tebesitesia g.gif
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2012 01 10, 02:45)
Nera uz ka,tik va idomu,kaip jie ar kruopsciai ta valyma atlieka.Siaip rasesi kad iki gruodzio 31 bet kiek ziurejau beroc dar ir db si akcija tebesitesia  g.gif

as vakar skambinau ir uzsiregistravau, sake kad yra akcija,
man kaip tik labai pasiseke viena moteriske atsisake, nes susirgo vaikas, todel gavau taloneli rytojui, o seip sake tik vasariui gali uzregistruoti. smile.gif
tai rytoj galesiu parasyti ka kaip man dare mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zibba @ 2012 01 10, 14:16)
as vakar skambinau ir uzsiregistravau, sake kad yra akcija,
man kaip tik labai pasiseke viena moteriske atsisake, nes susirgo vaikas, todel gavau taloneli rytojui, o seip sake tik vasariui gali uzregistruoti. smile.gif
tai rytoj galesiu parasyti ka kaip man dare mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

Butinai parasyk ispudzius ax.gif
Atsakyti
vat jau gryzau, po valymo dar jautru burnoje.
isvale thumbup.gif manyciau pilnas valymas kaip ir priklauso buvo:nes akmenukus pirma vale su skaneriu-labai nemalonus jausmas, po to purske su soda-jau geresnis jausmas buvo, tada rankiniu budu tarpdancius isbruzino ir gale maloniausias jausmas buvo- kazkas labai skanaus ir malonaus jausmo drinks_cheers.gif
sakyciau viskas buvo atlikta kaip ir priklauso thumbup.gif
tik paciai reikejo klausineti kaip priziureti burnos ertme ax.gif
REZULTATE
dantu pavirsius svelnus ir blizgantis, atrodo kaip dantenos truputi sukeltos, skyciau dantys lyg sviesesni thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zibba: 11 sausio 2012 - 14:32
QUOTE(zibba @ 2012 01 11, 15:16)
vat jau gryzau, po valymo dar jautru burnoje.
isvale thumbup.gif manyciau pilnas valymas kaip ir priklauso buvo:nes akmenukus pirma vale su skaneriu-labai nemalonus jausmas, po to purske su soda-jau geresnis jausmas buvo, tada rankiniu budu tarpdancius isbruzino ir gale maloniausias jausmas buvo- kazkas labai skanaus ir malonaus jausmo drinks_cheers.gif
sakyciau viskas buvo atlikta kaip ir priklauso thumbup.gif
tik paciai reikejo klausineti kaip priziureti burnos ertme ax.gif
REZULTATE
dantu pavirsius svelnus ir blizgantis, atrodo kaip dantenos truputi sukeltos, skyciau dantys lyg sviesesni thumbup.gif


O Jums kas darė valymą? Stomatologas ar higienistas? g.gif Ar visas apnašas nuvalė? Ar esat patenkinta? Antrą kartą kartotumėt? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akacijaorama: 11 sausio 2012 - 14:39
QUOTE(akacijaorama @ 2012 01 11, 15:38)
O Jums kas darė valymą? Stomatologas ar higienistas? g.gif Ar visas apnašas nuvalė? Ar esat patenkinta? Antrą kartą kartotumėt?  g.gif

dare gydytoja odontologe. as aplamai pirma karta dariausi sia procedura, tai nezinau su kuo lyginti, juo labaiu nezinau ar visas apnasas nuvale, nes nezianu kaip jos atrodo blush2.gif siaip mano dantys yra ne is baltuju, tai balti tikrai netapo, kaip buvo pageltimai taip ir liko, bet kad pasviesejo truputi tai tikrai.
bet tai apie ka as dabar kalbejau, apie dantu geltonuma,cia turbut ne apnasos, o tiesiog tokia dantu spalva ax.gif ar as klystu? ar turejo isbalinti dantis, nelikti niekur gelsvo atspalvio??? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zibba: 11 sausio 2012 - 15:09
QUOTE(zibba @ 2012 01 11, 16:04)
dare gydytoja odontologe. as aplamai pirma karta dariausi sia procedura, tai nezinau su kuo lyginti, juo labaiu nezinau ar visas apnasas nuvale, nes nezianu kaip jos atrodo blush2.gif siaip mano dantys yra ne is baltuju, tai balti tikrai netapo, kaip buvo pageltimai taip ir liko, bet kad pasviesejo truputi tai tikrai.
bet tai apie ka as dabar kalbejau, apie dantu geltonuma,cia turbut ne apnasos, o tiesiog tokia dantu spalva ax.gif ar as klystu? ar turejo isbalinti dantis, nelikti niekur gelsvo atspalvio??? 4u.gif


na aš irgi nesu dariusis, negaliu atsakyti į klausimą, bet mano manymu Jums ir neturėjo būti balti dantys, nes juk ne balinimą darėtės. O apnašos tai kaip akmenukai ant dantų, ypač jų būna ant apatinių priekinių dantų iš vidinės pusės.
Skaičiau, kad valymą geriau darytis pas higienistą, o ne odontologą, nes higienistas specializuojasi tik savo srityje.
Atsakyti
QUOTE(zibba @ 2012 01 11, 16:04)
dare gydytoja odontologe. as aplamai pirma karta dariausi sia procedura, tai nezinau su kuo lyginti, juo labaiu nezinau ar visas apnasas nuvale, nes nezianu kaip jos atrodo blush2.gif siaip mano dantys yra ne is baltuju, tai balti tikrai netapo, kaip buvo pageltimai taip ir liko, bet kad pasviesejo truputi tai tikrai.
bet tai apie ka as dabar kalbejau, apie dantu geltonuma,cia turbut ne apnasos, o tiesiog tokia dantu spalva ax.gif ar as klystu? ar turejo isbalinti dantis, nelikti niekur gelsvo atspalvio??? 4u.gif

Dantų spalva neturi labai pasikeisti, tik minimaliai. Dantenų paraudimas ir jautrumas normalus keleta dienų. smile.gif
Atsakyti