Įkraunama...
Įkraunama...

Higieninis valymas

QUOTE(Gitka @ 2011 11 10, 21:46)
Taip ten viską darė, pašalino akmenukus


papasakokit, prašau, kaip šalina tuos akmenis, kuo, ar skausminga/nemaloni procedūra?
Atsakyti
QUOTE(egliu @ 2011 11 10, 22:24)
oi,kaip gerai kad Klaipedoje,nes cia ir gyvenu:) reiks nueiti ir man tada tenais.aciu uz info;)


4u.gif

QUOTE(zuzla @ 2011 11 11, 07:34)
papasakokit, prašau, kaip šalina tuos akmenis, kuo, ar skausminga/nemaloni procedūra?

aš nelabai išmanau, bet šalina su kažkokiu cypiančiu aparačiuku, kuris vibruoja, tai prie kiekvieno dantuko su tuo aparatu, šalina akmenukus ir iš giliau, po dantenų (net negalvojau, kad jų tiek turiu unsure.gif), o paskui kaip jau minėjau su soda nupūtė, paskui poliravo irgi su aparačiuku.
Aš pati pirmą kartą ėjau, prieš tai vis delsiau bijodama kažkokios nemalionios procedūros tongue.gif , o ištikro visai neskaudėjo, toks truputį jautrumas ir viskas. Tikrai galit drąsiai eiti ir nebijoti 4u.gif
Nuo šiol aš stengsiuos reguliariai eiti ax.gif Nes dabar tikrai smagu žiūrėti į savo švarius, be akmenukų dantukus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitka @ 2011 11 11, 08:47)
ištikro visai neskaudėjo, toks truputį jautrumas ir viskas. Tikrai galit drąsiai eiti ir nebijoti 4u.gif


ačiū už atsakymą 4u.gif bijau kaip tas begemotas skiepų ir delsiau iki paskutinio, dabar jau net dantukus maudžia, o laukti procedūros dar dvi savaites...
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 11 11, 09:00)
ačiū už atsakymą 4u.gif bijau kaip tas begemotas skiepų ir delsiau iki paskutinio, dabar jau net dantukus maudžia, o laukti procedūros dar dvi savaites...



Aš panaši bailė biggrin.gif, irgi labai delsiau, bet čia tikrai nėra ko bijoti. Aš net prieš eidama masčiau, galvoju tiek to sumokėsiu brangiau, bet prašysiu, kad nuskausmintu biggrin.gif , bet to tikrai nereikėjo visiškai.
Atsakyti
QUOTE(Gitka @ 2011 11 11, 10:21)
Aš panaši bailė biggrin.gif, irgi labai delsiau, bet čia tikrai nėra ko bijoti. Aš net prieš eidama masčiau, galvoju tiek to sumokėsiu brangiau, bet prašysiu, kad nuskausmintu  biggrin.gif , bet to tikrai nereikėjo visiškai.


kai pagalvoju, net nupurto doh.gif aš net per teliką negaliu žiūrėt, kai dantis tvarko, fui beee biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitka @ 2011 11 11, 08:47)
4u.gif
aš nelabai išmanau, bet šalina su kažkokiu cypiančiu aparačiuku, kuris vibruoja, tai prie kiekvieno dantuko su tuo aparatu, šalina akmenukus ir iš giliau, po dantenų (net negalvojau, kad jų tiek turiu unsure.gif), o paskui kaip jau minėjau su soda nupūtė, paskui poliravo irgi su aparačiuku.
Aš pati pirmą kartą ėjau, prieš tai vis delsiau bijodama kažkokios nemalionios procedūros tongue.gif , o ištikro visai neskaudėjo, toks truputį jautrumas ir viskas. Tikrai galit drąsiai eiti ir nebijoti 4u.gif
Nuo šiol aš stengsiuos reguliariai eiti  ax.gif Nes dabar tikrai smagu žiūrėti į savo švarius, be akmenukų dantukus wub.gif

kokiame čia mieste?ir kokia kaina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rokus @ 2011 12 02, 12:08)
kokiame čia mieste?ir kokia kaina? 4u.gif

Profesionali burnos higiena turėtų būti atliekama kiekvienoje odontologijos įstaigoje. Tik geriau, kad tai atliktų burnos higienistė, o ne gydytoja odontologė. Kainų tikslių nežinau, priklauso nuo valymo ploto.
Atsakyti
Gal butu atsiliepimu apie Beladenta Santariskese?
Atsakyti
niekam nelinkeciau eit i Baltupio odontologijos centra!!!!!!!!!!!!
pirkau higienini valyma su kuponu(kainavo 69lt). Higieniste labai nemaloni, 'bazaras' ir tonas kaip pas niolikine ka tik is mokyklos isejusios, dare labai skaudziai, nekruopsciai, grubiai. Pries mane dare vyrui, pamate kad as atejau - sako jam - viskas, nuvaliau viena puse, kitos nespejau. ateikit kita diena! doh.gif blink.gif (jis mokejo pilna kaina!) gavoju nu jei man taip paskays tai pakelsiu veju!
visa laika prasedejau isitempus, nes tikrai skaudejo, su tuo aparatu bruzino per gretimus dantukus, nepataikydavo......kol galiausiai uzdenge veida ir pasiruose purkst soda ir......staiga kazkas virs mano veido nusprogo. sugedo ta pompa. ji vienu judesiu nurove sevetele nuo veido ir pasake kad nieko nebus - ateikit kita diena!
spelit ar as ateiejau?

esu darius ne karta hig. valyma - ir nemokamai Seskines poliklinikoj(superine daktare) ir mokomai. abu kartus isvale nepriekaistingai!
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2011 12 14, 13:48)
niekam nelinkeciau eit i Baltupio odontologijos centra!!!!!!!!!!!!
pirkau higienini valyma su kuponu(kainavo 69lt). Higieniste labai nemaloni, 'bazaras'  ir tonas kaip pas niolikine ka tik is mokyklos isejusios, dare labai skaudziai, nekruopsciai, grubiai. Pries mane dare vyrui, pamate kad as atejau - sako jam - viskas, nuvaliau viena puse, kitos nespejau. ateikit kita diena! doh.gif  blink.gif (jis mokejo pilna kaina!) gavoju nu jei man taip paskays tai pakelsiu veju!
visa laika prasedejau isitempus, nes tikrai skaudejo, su tuo aparatu bruzino per gretimus dantukus, nepataikydavo......kol galiausiai uzdenge veida ir pasiruose purkst soda ir......staiga kazkas virs mano veido nusprogo. sugedo  ta pompa. ji vienu judesiu nurove sevetele nuo veido ir pasake kad nieko nebus - ateikit kita diena!
spelit ar as ateiejau?

esu darius ne karta hig. valyma - ir nemokamai Seskines poliklinikoj(superine daktare) ir mokomai. abu kartus isvale nepriekaistingai!

Oho kaip kategoriškai. Pati ten nesu buvusi, bet susidarė toks vaizdas, kad jūs ten kaip į masažą ėjot, ten ir neturi būti maloni procedūra. Jei labai skaudėjo tai turbūt pas jus gausu podanteninių akmenų, nes tyčia daryti skaudžiai, tai juokingai skamba. Kad vyrą paskyrė kitu laiku tai natūralu, jei daug akmenų, ir nespėjo, tai jau geriau kitu laiku pasiskirti ir nuvalyti kaip reikiant, o ne nuvalyti per pusę valandos viršdanteninius akmenis ir sakyti, kad jau viskas (podanteninių likusių ir nejaustumėt). Dėl pilnos kainos mokėjimo nežinau kokia ten tvarka, jei pasiemėt čekį, tai kitą kartą ir nereikės mokėti, nes jau apmokėta ir akivaizdu, kad darbas nebaigtas. O kad sodasrovės aparatas sugedo, tai gi ji nesutvarkys pati, technika genda ir čia nieko nepakeisi. Reikėjo ir ateit kitą dieną, būtų pabaigusi, o kad jūs neatėjot ir likot nepatenkinta, tai čia jau jūsų apsileidimas.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemezidė @ 2011 12 14, 16:25)
Oho kaip kategoriškai. Pati ten nesu buvusi, bet susidarė toks vaizdas, kad jūs ten kaip į masažą ėjot, ten ir neturi būti maloni procedūra. Jei labai skaudėjo tai turbūt pas jus gausu podanteninių akmenų, nes tyčia daryti skaudžiai, tai juokingai skamba. Kad vyrą paskyrė kitu laiku tai natūralu, jei daug akmenų, ir nespėjo, tai jau geriau kitu laiku pasiskirti ir nuvalyti kaip reikiant, o ne nuvalyti per pusę valandos viršdanteninius akmenis ir sakyti, kad jau viskas (podanteninių likusių ir nejaustumėt). Dėl pilnos kainos mokėjimo nežinau kokia ten tvarka, jei pasiemėt čekį, tai kitą kartą ir nereikės mokėti, nes jau apmokėta ir akivaizdu, kad darbas nebaigtas. O kad sodasrovės aparatas sugedo, tai gi ji nesutvarkys pati, technika genda ir čia nieko nepakeisi. Reikėjo ir ateit kitą dieną, būtų pabaigusi, o kad jūs neatėjot ir likot nepatenkinta, tai čia jau jūsų apsileidimas.
4u.gif



jei buciau ejus pirma karta- pagalvociau kad si procedura yra baisiausia uz visus ginekologus ir dantu grezima kartu paemus. zinokit ten kur ejau anksciau , taip ir buvo kad atsipalaiduodavau kaip per masaza! labai krupsciai vale, kiekviena dantuka, net su siulu prasieidavo. o cia visu pirma laaaaaaaabai skubejo ji, nedare pertrauku, man tikrai buvo sunku tai iskesto. nepataikydavo, seiles varvejo is visu pusiu, jokiu serveteliu, viskas tiesiai man uz drabuziu kapsejo. na o bruzint kitu aparato galu per kitus dantukus tai jau skaitau neprofesionalumas.
ne, kaip ji ir pasake - akmenu neturiu, tik apnasos(dariausi pavarai paskutini karta). kurios beje man atrodo ir liko - nes anksciau palietus liezuviu dantis po tokios proceduros jautesi lygus lygus pavirsus, atrodo net girgzdejo. o db tie nelygumai liko, atrode kaip pries procedura.
supratau kad kita karta nemokamai, bet noro grizt pas tokia daktare visiskai nebuvo.
beje kazkiek spejo ji nupurkst man sodos. bet kai pasake ateikit kita karta ir norejo atsisveikint su manim, paprasiau isskalaut burna(ji mat visiskai pamirso kad as su pilna burna sodos)........

na gal kazkam ir normali ta situacija, tada prasom, eikit i ta klinika, pas jauna sviesiaplake higieniste smile.gif
Papildyta:
o kam vis gi norisi kruopstumo ir profesionalumo - siulau Seskines poliklinika(turbut galima ateiti tik tie kurie yra prisirase joje) ir Mackeviciu odontologijos klinika 4u.gif abejose veitose daro idealiai!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taša: 14 gruodžio 2011 - 16:44
QUOTE(taša @ 2011 12 14, 17:44)
jei buciau ejus pirma karta- pagalvociau kad si procedura yra baisiausia uz visus ginekologus ir dantu grezima kartu paemus. zinokit ten kur ejau anksciau , taip ir buvo kad atsipalaiduodavau kaip per masaza! labai krupsciai vale, kiekviena dantuka, net su siulu prasieidavo. o cia visu pirma laaaaaaaabai skubejo ji, nedare pertrauku, man tikrai buvo sunku tai iskesto. nepataikydavo, seiles varvejo is visu pusiu, jokiu serveteliu, viskas  tiesiai man uz  drabuziu kapsejo. na o bruzint kitu aparato galu per  kitus dantukus tai jau skaitau neprofesionalumas.
ne, kaip ji ir pasake - akmenu neturiu, tik apnasos(dariausi pavarai paskutini karta). kurios beje man atrodo ir liko - nes anksciau palietus liezuviu dantis po tokios proceduros jautesi lygus lygus pavirsus, atrodo net girgzdejo. o db tie nelygumai liko, atrode kaip pries procedura.
supratau kad kita karta nemokamai, bet noro grizt pas tokia daktare visiskai nebuvo.
beje kazkiek spejo ji nupurkst man sodos. bet kai pasake ateikit kita karta ir norejo atsisveikint su manim, paprasiau isskalaut burna(ji mat visiskai pamirso kad as su pilna burna sodos)........

na gal kazkam ir normali ta situacija, tada prasom, eikit i ta klinika, pas jauna sviesiaplake higieniste  smile.gif
Papildyta:
o kam vis gi norisi kruopstumo ir profesionalumo - siulau Seskines poliklinika(turbut galima ateiti tik tie kurie yra prisirase joje) ir Mackeviciu odontologijos klinika 4u.gif  abejose veitose  daro idealiai!

Na jei akmenu pas jus nebuvo tai tada tikrai nesuprantu ka ji jums ten darė, kad taip skaudėjo, galbūt tada ir neprofesionalumas. Tai gal dar tik nesenei pradėjo dirbti? O dantų paviršius tai tikrai turėjo likti švelnus, jei procedūra būtų atlikta kokybiškai. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nemezidė: 14 gruodžio 2011 - 17:16