Įkraunama...
Įkraunama...

Higieninis valymas

Aš moku 160 Lt irgi labai gerai ir švelniai daro. Bet kaip supratau, iš higienistės kalbų, kad tai yra speciali kaina nuolatiniams klinikos klientams. g.gif
Atsakyti
Matot, aš turiu Ergo sveikatos draudimą. Ir dabar nežinau ar visose klinikose jį priimą.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(AaGa @ 2011 05 11, 16:57)
Matot, aš turiu Ergo sveikatos draudimą. Ir dabar nežinau ar visose klinikose jį priimą..  g.gif


Toj, klinikoj, kur aš lankausi priima Ergo sveikatos draudimą. Dabar pažiūrėjau ir pamačiau... kad jau nebepriima Lietuvos draudimo blink.gif , o aš kaip tik ten apsidraudžiau. Kur einu parašysiu į az, kad nedaryti reklamos.
Atsakyti
QUOTE(coconut @ 2011 05 10, 17:28)
O kur Kaune galima neitin brangiai, bet kokybiskai pasivalyt dantukus? Uzsirasiau i klinika Pakrascio g., bet vieno dantuko kaina 5-6 lt, tai visi iseina apie 190 Lt  doh.gif

Pro-implant klinikoj padarys tikrai pigiau ir kokybiškai burnos higieną 4u.gif
kainos:
http://www.odontolog.../lt/kainos.html
Atsakyti
o gal kas darėtės apnašų valymą "Šeimos medicinos klinikoje"? kol burnos higiena pas juos tik 69 Lt, tai norėtųsi pasinaudoti, tik rūpi, kaip dirba pas juos odontologai
Atsakyti
gal kas darėsi valymą alidentoje? dabar akcija, netoli namų, o atsiliepimų nerandu
Atsakyti
Nusipirkau kupona burnos higienai kažkokioje "Vitalident" klinikoje.. Kaune.
Negirdėta visai, bet kad baisios kainos šitos procedūros visur.. blink.gif
Tikiuosi viskas bus gerai.. unsure.gif unsure.gif

Jei kam aktualu, tai akcija iki pirmadienio galioja:
http://www.mamamija.lt/kaunas/35/
Atsakyti
Akcija Kaune 69lt vietoj 140lt

Gal kokiu atsiliepimu yra apie sia klinika, jie internetinio neturi, neaisku ar yra prof.higienistas.
Atsakyti
Visgi užsiregistravau į Kauno klinikų Dantų ir burnos ligų kliniką -info cia-

Nustebino kainos. visos burnos higiena 70-90lt .
Atsakyti
Gal kokiu atsiliepimu yra apie sia klinika, jie internetinio neturi, neaisku ar yra prof.higienistas.
[/quote]

Pas sita buvau, labai paskubomis viska atliko gal todel kad jo padejeja sirgo, bet ir siaip toks grubokas, isejau su kruvina buna doh.gif
Atsakyti
Pas sita buvau, labai paskubomis viska atliko gal todel kad jo padejeja sirgo, bet ir siaip toks grubokas, isejau su kruvina buna doh.gif


Pastebejau kad si klinika labai daznai daro akcijas per tuos nuolaidu kuponus..
Itarimas kilo, kad odontologas specializuojasi protezavime, todel turbut neturi geru igudziu burnos higienoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo be*starlet: 05 rugpjūčio 2011 - 18:21
Na tikrai bent jau man kitur higiena buvo atlikta geriau, vienas pliusas kad simpatiskas vaikinas wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emukas21: 05 rugpjūčio 2011 - 21:15