Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos, Vaiko priežiūros

O kažin ar galėčiau nueiti į Sodra ir ten viską išklausinėti, ar tikrai gaučiau motinystės pašalpas išdirbusi terminuotame darbe (sutartis bus daroma 2 metams)? Nepažiūrėtų ten į mane kreivai? g.gif

o patarkite, ar verta tada darbdaviui sakyti, kad ruošiuosi daryti vaikutį?Juk jam turėtų būti vienodai, nes teisės sugrįžti į darbą po vaiko auginimo atostogų aš neturėsiu?Nes aš tik pavaduosiu tą tikrąją mokytoją, kuri tuo metu augins vaikelį.
Atsakyti
Bet dabar taip suabejojau, jeigu as i dekreta iseiciau koki rugsejo ar spalio menesi, o terminuota darbo sutartis baigiasi birzeli, kaip tada? g.gif Jei pateikiu darbdaviui pazyma, kad laukiuosi, tai kaip suprantu neturetu atleisti pasibaigus sutarciai, palaukti bent kol iseisiu i dekreta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laurutexxxx @ 2011 01 30, 17:59)
O kažin ar galėčiau nueiti į Sodra ir ten viską išklausinėti, ar tikrai gaučiau motinystės pašalpas išdirbusi terminuotame darbe  (sutartis bus daroma 2 metams)? Nepažiūrėtų ten į mane kreivai? g.gif 
o patarkite, ar verta tada darbdaviui sakyti, kad ruošiuosi daryti vaikutį?Juk jam turėtų būti vienodai, nes teisės sugrįžti į darbą po vaiko auginimo atostogų aš neturėsiu?Nes aš tik pavaduosiu tą tikrąją mokytoją, kuri tuo metu augins vaikelį.

Be abejo, kad galit ir Sodroj pasiklausti, jei pataikysite pas normalią konsultantę, o ne pas kokią piktą ir viskuo nepatenkintą plius nieko dorai neišmanančią niurzgą, viską turėtų išaiškinti. Bet čia jau kaip pasiseks. Geriausia pateikti jiems užklausimą raštu. O dėl savo planų atskleidimo ar neatskleidimo darbdaviui, tai čia jau tik nuo jūsų ir darbdavio tarpusavio santykių priklauso.

QUOTE(KasYra @ 2011 01 30, 18:00)
Bet dabar taip suabejojau, jeigu as i dekreta iseiciau koki rugsejo ar spalio menesi, o terminuota darbo sutartis baigiasi birzeli, kaip tada?  g.gif  Jei pateikiu darbdaviui pazyma, kad laukiuosi, tai kaip suprantu neturetu atleisti pasibaigus sutarciai, palaukti bent kol iseisiu i dekreta  rolleyes.gif

Pagal įstatymus jei pateiksite darbdaviui pažymą apie nėštumą jūsų atleidimo data turėtų būti nukelta mėnesiui po nėštumo ir gimdymo atostogų pabaigos.
Atsakyti
Enita,stai sitas sakinukas tai nusako?Kad negali but mazesne pasalpa visus du metus nei 390lt?

(Motinystės (tėvystės) pašalpa per mėnesį negali būti mažesnė kaip trečdalis einamųjų metų draudžiamųjų pajamų, galiojančių vaiko priežiūros atostogų pradžios mėnesį.

Maksimalus kompensuojamasis uždarbis yra 4 dydžių einamųjų metų draudžiamųjų pajamų suma.)
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tytte... @ 2011 01 30, 18:19)
Enita,stai sitas sakinukas tai nusako?Kad negali but mazesne pasalpa visus du metus nei 390lt?

(Motinystės (tėvystės) pašalpa per mėnesį negali būti mažesnė kaip trečdalis einamųjų metų draudžiamųjų pajamų, galiojančių vaiko priežiūros atostogų pradžios mėnesį.

Maksimalus kompensuojamasis uždarbis yra 4 dydžių einamųjų metų draudžiamųjų pajamų suma.)
4u.gif

Taip.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2011 01 30, 20:25)

clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tytte... @ 2011 01 30, 17:33)
clap.gif  clap.gif  clap.gif  clap.gif  4u.gif

taip kad nepergyvenk, pinigeliu siek tiek gausi biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2011 01 30, 20:35)
taip kad nepergyvenk, pinigeliu siek tiek gausi  biggrin.gif  mirksiukas.gif

Tikrai dziugi zinia:)
Atsakyti
QUOTE(tytte... @ 2011 01 30, 17:42)
Tikrai dziugi zinia:)

dziugia zinia ir as sioj temoj gavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tytte... @ 2011 01 30, 17:30)
Geras,nezinojau,tai super tada,netaip ir baisi ta ateitis blush2.gif
Ir dar kaip suprantu savivaldybe 95 lt jai nesusidaro 525?

97litai
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2011 01 30, 21:09)

Jai tia 390+97 lt tai super,tik kazkaip nesitiki,kad taip gerai:)
Atsakyti
QUOTE(tytte... @ 2011 01 30, 21:47)
Jai tia 390+97 lt tai super,tik kazkaip nesitiki,kad taip gerai:)

katik skambinaus i sodra paklausti ar viskas gerai su dokumentais, tai viskas tvarkoj, vasario 8 jau gausiu pinigelius uz NGA thumbup.gif taip kad ir jums bus viskas gerai, nors ir atrodo neitiketina smile.gif
Atsakyti