Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos, Vaiko priežiūros

QUOTE(l'eau @ 2011 01 30, 11:34)
butu taip, kad terminuotos sutarties nutraukimas būtų atidėtas mėnesiui po dekreto pabaigos. darbo vieta tikrai nebūtų išsaugota.

As irgi taip ta istatyma suprantu, bet ar realybe tikrai tokia? Kazkaip abejones ima - jei zmogus pavaduoja kita, tas kitas gryzta... vienas gi nebereikalingu tampa - darbdavys vargiai gales abiems atlyginima moket g.gif . Man neteko susidurt su tokia situacija, tai nedrystu teigti, kad taip ar kitaip tikrai yra doh.gif .. Idomu butu realia situacija isgirst is ko nors g.gif .
Papildyta:
QUOTE(Mamaima @ 2011 01 30, 15:00)
sveiki,

jeigu as dirbu be pertraukos 24 men. puse etato ir gaunu 200 lt i rankas, jeigu pastociau kokia apytiksliai gauciau pasalpa NGa ir VPA? ax.gif  blush2.gif

Puse etato, tai tikrai ne 200Lt i rankas turi buti... Ant popieriaus turetu buti ne maziau kaip 400Lt , jei tikrai dirbate puse etato, o i rankas virs 300Lt. gautus.
Atsakyti
QUOTE(Mamaima @ 2011 01 30, 14:00)
sveiki,

jeigu as dirbu be pertraukos 24 men. puse etato ir gaunu 200 lt i rankas, jeigu pastociau kokia apytiksliai gauciau pasalpa NGa ir VPA? ax.gif  blush2.gif


Buvo puse etato. Tiksliau dabar padare 3 val.
Atsakyti
QUOTE(Mamaima @ 2011 01 30, 17:20)
Buvo puse etato. Tiksliau dabar padare 3 val.

tai turetumet gauti minimalia pasalpa 390lt. i men.
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2011 01 30, 18:22)
tai turetumet gauti minimalia pasalpa 390lt. i men.

o jai ketvirtis etato,gaunu 200 lt,tai kaip tada,jai minimali 390? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2011 01 30, 17:03)
As irgi taip ta istatyma suprantu, bet ar realybe tikrai tokia? Kazkaip abejones ima - jei zmogus pavaduoja kita, tas kitas gryzta... vienas gi nebereikalingu tampa - darbdavys vargiai gales abiems atlyginima moket  g.gif . Man neteko susidurt su tokia situacija, tai nedrystu teigti, kad taip ar kitaip tikrai yra  doh.gif .. Idomu butu realia situacija isgirst is ko nors  g.gif .


as kaip suprantu tai realiai tas zmogus kuris pavaduojamas turetu grizti ta diena, kai baigiasi terminuota darbo sutartis. o jeigu pateikiama pazyma apie nestuma iki atleidimo tai atleidimo data nukeliama menesiui po gimdymo ir viskas. o ta laika kai baigiasi terminuota darbo sutartis iki prasides NGA galima darbo birzoj stoveti.

mano situacija panasi siek tiek, bet tik tuo atveju kad as nezinojau jog negalima atleisti is darbo pateikus pazyma apie nestuma ir mane atleido kai buvau 11 savaiciu nescia. doh.gif bet sodroj pries kelias dienas isejimui i NGA reikejo pateikt papildomai pazyma apie nestuma atleidimo diena ir darbo sutarties kopija. o iki isejimo i NGA stovejau darbo birzoj, tai su birza atsisveikinom ir daba esu NGA 4u.gif tai mano vat tokia istorija su terminuota darbo sutartimi.
Papildyta:
QUOTE(tytte... @ 2011 01 30, 17:27)
o jai ketvirtis etato,gaunu 200 lt,tai kaip tada,jai minimali 390? ax.gif

pasalpa kaip turi lubas taip turi ir grindis. jei paskaiciavus pagal atlyginima jums gausis maziau kaip nustatyti 390lt tai jums ir mokes 390lt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rozine_svajone @ 2011 01 30, 18:29)
as kaip suprantu tai realiai tas zmogus kuris pavaduojamas turetu grizti ta diena, kai baigiasi terminuota darbo sutartis. o jeigu pateikiama pazyma apie nestuma iki atleidimo tai atleidimo data nukeliama menesiui po gimdymo ir viskas. o ta laika kai baigiasi terminuota darbo sutartis iki prasides NGA galima darbo birzoj stoveti.

mano situacija panasi siek tiek, bet tik tuo atveju kad as nezinojau jog negalima atleisti is darbo pateikus pazyma apie nestuma ir mane atleido kai buvau 11 savaiciu nescia. doh.gif  bet sodroj pries kelias dienas isejimui i NGA reikejo pateikt papildomai pazyma apie nestuma atleidimo diena ir darbo sutarties kopija. o iki isejimo i NGA stovejau darbo birzoj, tai su birza atsisveikinom ir daba esu NGA  4u.gif tai mano vat tokia istorija su terminuota darbo sutartimi.
Papildyta:

pasalpa kaip turi lubas taip turi ir grindis. jei paskaiciavus  pagal atlyginima jums gausis maziau kaip nustatyti 390lt tai jums ir mokes 390lt. 4u.gif

Geras,nezinojau,tai super tada,netaip ir baisi ta ateitis blush2.gif
Ir dar kaip suprantu savivaldybe 95 lt jai nesusidaro 525?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tytte...: 30 sausio 2011 - 16:32
o jaai grindys yra pasalpos390 lt.tai kokia prasme renkantis pagal nauja tvarka metus ar du buti vaiko auginimo atostogose? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos. Kreipiuosi i jus su tokiu klausimu, gal kuri tiksliau zinosit, nes niekur nerandu konkretaus atsakymo doh.gif
Sakykit, jeigu pries isidarbindama buvau dieninio kurso studente, po to baigus studijas istojau i birza, po 2 menesiu nuo studiju baigimo isidarbinau, dirbu dabar jau apie 5 menesius, tarkime dabar pastociau, tai ar man priklausytu kokios nors ismokos ar ne?

Ir beja, kaip dabar is tikruju skaiciuosis ta ismoka, is 24 menesiu ar is 12 men.? g.gif Kazka girdejau, jog paliko kad is 12 men.skaiciuotu, ar tikrai taip?

Ir beja, dirbu pagal terminuota darbo sutarti, kuri baigiasi birzelio 1 d., atidirbusi tada busiu lygiai 9 menesius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KasYra: 30 sausio 2011 - 17:26
QUOTE(KasYra @ 2011 01 30, 17:24)
Sveikos. Kreipiuosi i jus su tokiu klausimu, gal kuri tiksliau zinosit, nes niekur nerandu konkretaus atsakymo  doh.gif 
Sakykit, jeigu pries isidarbindama buvau dieninio kurso studente, po to baigus studijas istojau i birza, po 2 menesiu nuo studiju baigimo isidarbinau, dirbu dabar jau apie 5 menesius, tarkime dabar pastociau, tai ar man priklausytu kokios nors ismokos ar ne? 

Ir beja, kaip dabar is tikruju skaiciuosis ta ismoka, is 24 menesiu ar is 12 men.?  g.gif  Kazka girdejau, jog paliko kad is 12 men.skaiciuotu, ar tikrai taip?

Iš 12 mėnesių. Jei tikrai nuo dieninių studijų baigimo iki įsidarbinimo nepraėjo trys mėnesiai ir jums dar nėra 26 metų, tuomet įgysite teisę į motinystės ir motinystės (tėvystės) pašalpas.
Atsakyti
QUOTE(tytte... @ 2011 01 30, 18:00)
o jaai grindys yra pasalpos390 lt.tai kokia prasme renkantis pagal nauja tvarka metus ar du buti vaiko auginimo atostogose? blush2.gif

Cia dekreto pinigai,t.y motinystes pasalpa minimali 390 lt.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2011 01 30, 16:28)
Iš 12 mėnesių. Jei tikrai nuo dieninių studijų baigimo iki įsidarbinimo nepraėjo trys mėnesiai ir jums dar nėra 26 metų, tuomet įgysite teisę į motinystės ir motinystės (tėvystės) pašalpas.

Tai kaip suprantu tureciau gauti vistiek 100 proc.atlyginimo kiek buvo mokama ta laikotarpi taip? ax.gif
O kazin kaip yra kai dirbama pagal terminuota darbo sutarti? g.gif Vistiek priklausytu ismokos taip pat? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2011 01 30, 17:31)
Tai kaip suprantu tureciau gauti vistiek 100 proc.atlyginimo kiek buvo mokama ta laikotarpi taip?  ax.gif 
O kazin kaip yra kai dirbama pagal terminuota darbo sutarti?  g.gif  Vistiek priklausytu ismokos taip pat?  rolleyes.gif

100% tik už nėštumo ir gimdymo atostogas. Už vaiko priežiūros atostogas mokama 90 ir 75% (nuo liepos 1 d. 70 iki 40% dvejus metus arba 100% vienerius). Termintuota sutartis teisės į išmokas nepanaikina.
Atsakyti