Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos, Vaiko priežiūros

QUOTE(Puppy @ 2011 01 27, 12:19)
norejau paklaust kiek turi but isdirbus kad iseitum i dekretines?

12 men per paskutinius 24 men.
Atsakyti
QUOTE(skrobliukė @ 2011 01 27, 11:11)
[B]Cituoju įstatymą.
2. Kompensuojamasis uždarbis, pagal kurį nustatomas motinystės, tėvystės ir motinystės (tėvystės) pašalpų dydis, yra apskaičiuojamas pagal apdraustojo asmens draudžiamąsias pajamas, turėtas per paeiliui einančius 12 kalendorinių mėnesių, buvusių iki praeito kalendorinio mėnesio prieš nėštumo ir gimdymo, tėvystės arba vaiko priežiūros atostogų pradžios mėnesį.
3. Jeigu visą šio straipsnio 2 dalyje nurodytą laikotarpį arba jo dalį apdraustasis buvo nėštumo ir gimdymo, tėvystės ar vaiko priežiūros, kol jam sueis treji metai, atostogose, jo prašymu nauja motinystės, tėvystės ar motinystės (tėvystės) pašalpa gali būti apskaičiuota iš kompensuojamojo uždarbio, pagal kurį buvo apskaičiuota ankstesnė (pirmesnė) motinystės, tėvystės ar motinystės (tėvystės) pašalpa.

O tai kaip yra tuo atveju, jei man antro vaikelio nestumo ir gimdymo atostogos buvo apskaiciuotos, pagal ankstesni uzdarbi, kuri gavau pries pirma vaika, kaip skaiciuos pasalpa uz antro vaiko VPA, jei jau i ta laikotarpi jau nepakliuna nei vienas menuo pirmo VPA? Ar uztenka, kad taip paskaiciavo NGA ir jau galiu tiketis, kad taip pat skaiciuos ir VPA?
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Ar galetu mano vyras eiti vaiko prieziuros atostogu jei as pati stoviu darbo birzoje?
Atsakyti
QUOTE(uoga000 @ 2011 01 27, 14:30)
Sveikutes smile.gif Ar galetu mano vyras eiti vaiko prieziuros atostogu jei as pati stoviu darbo birzoje?

QUOTE(saulute85 @ 2011 01 27, 14:48)

Bet tik jeigu yra dirbantis ir turi pakankamą stažą.
Atsakyti
na tai jis turi pakankama darbo staza.O tada mes abudu busime drausti socialinemis garantijomis? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga000 @ 2011 01 27, 16:00)
na tai jis turi pakankama darbo staza.O tada mes abudu busime drausti socialinemis garantijomis? 4u.gif

taip.
Atsakyti

Jei gerai suprantu, pvz as iseinu is birzos, bet vyras vaiko prieziuros atostogose, tai tik lieka draustas vienas is tevu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uoga000: 27 sausio 2011 - 19:56
QUOTE(uoga000 @ 2011 01 27, 20:55)
Jei gerai suprantu, pvz as iseinu is birzos, bet vyras vaiko prieziuros atostogose, tai tik lieka draustas vienas is tevu  cool.gif

taip,teisingai suprantat.
Atsakyti
Turiu klausimuka:

Esu VPA iki 2m., dukrytei 1m., ar galiu dirbti pagal verslo liudijimą? Kaip tai atsilieps SODROS išmokoms (pagal verslo liudijimą pajamos deklaruojamos už visus metus, tik dar kitais metais)?
Atsakyti
4u.gif LABAS RYTAS
turiu toki klausima jeugu iseinu vasario 25 diena į dekretą ar spėju į sena tvarka

labai prasau kas tiksliai zino parasykit 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saule1 @ 2011 01 28, 10:26)
4u.gif LABAS RYTAS
turiu toki klausima jeugu iseinu vasario 25 diena į dekretą ar spėju į sena tvarka

labai prasau kas tiksliai zino parasykit  4u.gif  4u.gif

Atskaiciuokit kalendoriuj pradedant 25 tiksliai 126 dienas ir zinosit - spejat bent dienai iseit VPA birzeli ar ne.
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2011 01 28, 10:38)
Atskaiciuokit kalendoriuj pradedant 25 tiksliai 126 dienas ir zinosit - spejat bent dienai iseit VPA birzeli ar ne.

as suskaiciavau gunasi pradedant nuo 25 dienos skaiciavima ir ir su lyg paskutine birzelio 30 diena lygiai 126 o liepos 1 jau gautusi 127diena bet cia man kalba kad reikia butinai viena diena rezerve turet kad ligines neligines dienos tai uztai esu pasimetus g.gif
Atsakyti