Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos, Vaiko priežiūros

QUOTE(blumchen @ 2011 01 05, 12:13)
o jeigu iseiciau vaiko prieziuros atostogu iki liepos 1, tai kaip tada skaiciuotu pagal sena istatyma iki liepos 1d, o veliau pagal nauja  g.gif

Visąlaik pagal seną.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2011 01 05, 13:10)
Man rodos klausimas buvo apie tai, ar priklausys pirmam vaikui, kai jau virš dviejų metų ir Sodra nebemoka pašalpos trečius vaiko auginimo metus iki kol vėl išeis į dekretą.

Bet parasyta "as dabar nuo sausio men busiu ...",tai as taip supratau,kad tik dabar isejo i VPA g.gif
Jei taip kaip jus supratot,tai aisku nepriklausis 97 lt,nebent del 52 lt,jei vienam seimos nariui nevirsyje 525 lt.
Atsakyti
QUOTE(blumchen @ 2011 01 05, 12:13)

o jeigu iseiciau vaiko prieziuros atostogu iki liepos 1, tai kaip tada skaiciuotu pagal sena istatyma iki liepos 1d, o veliau pagal nauja  g.gif

jei spėjat į VPA išeiti iki šių metų liepos pirmos gausite pagal dabartinę tvarką 4u.gif
pirmus 90%, antrus 75%... be to jei neklystu šių metų gale baigias laikinasis įstatymas mažinantis 10% pašalpėles ax.gif
Atsakyti
[quote=blumchen,2011 01 05, 13:13]
[quote=Natele,2011 01 05, 13:44]
Jus gal dar pabandykit i kokia temuke, kur diskutuoja apie soc. pasalpas, parasyt. ten gal geriau mamytes gaudysis tokiuose reikaluose g.gif . Nors tas 70 ir 40 istatymas isigalios tik nuo liepos 1... taip kad 100proc. but isitikinus, kad viskas bus pagal tai, kokio ats. temoje dabar del soc. pasalpos antrais VPA metais sulauksit, nesiulyciau - gali ir pasikeist kas, juolab, kad domina jus tai, kas bus ne anksciau kaip po pusantru metu doh.gif ...
Papildyta:
o jeigu iseiciau vaiko prieziuros atostogu iki liepos 1, tai kaip tada skaiciuotu pagal sena istatyma iki liepos 1d, o veliau pagal nauja g.gif
[/quote]
Jei iki liepos 1 d iseisit i VPA skaiciuos pagal sena tvarka.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 05, 12:15)
Bet parasyta "as dabar nuo sausio men busiu ...",tai as taip supratau,kad tik dabar isejo i VPA  g.gif 
Jei taip kaip jus supratot,tai aisku nepriklausis 97 lt,nebent del 52 lt,jei vienam seimos nariui nevirsyje 525 lt.

Na tiesiog pažiūrėjau, kad pirmas vaikas gimęs 2008, tai dabar jam dveji, o kadangi ra6o, kad v4l laukiasi ir gimdys gegužę/birželį, tai ko gero negali būti ką tik išėjusi VPA smile.gif Tiesiog nesiksliai suformulavo klausimą.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2011 01 05, 13:20)
Na tiesiog pažiūrėjau, kad pirmas vaikas gimęs 2008, tai dabar jam dveji, o kadangi ra6o, kad v4l laukiasi ir gimdys gegužę/birželį, tai ko gero negali būti ką tik išėjusi VPA smile.gif Tiesiog nesiksliai suformulavo klausimą.

pataisysiu jus,2009 metu 4u.gif ir pagal liniuote metai ir 11 men,tai jei negauna dabar 97 lt,tai vadinasi nepriklauso g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 05 sausio 2011 - 12:28
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 05, 12:22)
pataisysiu jus,2009 metu  4u.gif ir pagal liniuote metai ir 11 men,tai jei negauna dabar 97 lt,tai vadinasi nepriklauso  g.gif

Na bet kol kas dar gauna pašalpą iki 2 metų, o kai sukaks dveji jau nebegaus - gal tuomet priklausys? Iki kol pradės gaut naują dekretą.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2011 01 05, 13:43)
Na bet kol kas dar gauna pašalpą iki 2 metų, o kai sukaks dveji jau nebegaus - gal tuomet priklausys? Iki kol pradės gaut naują dekretą.

97 priklauso tik iki 2 metu,po 2 metu jau 52 lt ir tai jei priklausis.
Atsakyti
Atsiprašau, kad neaiškiai suformulavau klausimą blush2.gif
Enita mane teisingai suprato 4u.gif
Reiškia, šie pinigėliai nepriklausys man, ačiū.
Atsakyti
Sveikos - šauniai išmanote Jūs čia, tai ir aš papklausiu ax.gif ...Mergytei dabar 10mėn. Kaip ir normalūs žmonės, bandome į prieky pažvelgti, nes gryžti į darbą nebėra man galimybės...Juo labiau, kad trokštame dar vaikelio wub.gif Gal padėtumėte bent panašiai paskaičiuoti man tą ,,formulikę,, kada turėčiau pastoti ir išeiti dekretinių, kad gaučiau dar taip pat, kaip skaičiuoja dabartinę VPP. Iš anksto dėkoju... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Amri34 @ 2011 01 05, 14:49)
Sveikos - šauniai išmanote Jūs čia, tai ir aš papklausiu ax.gif ...Mergytei dabar 10mėn. Kaip ir normalūs žmonės, bandome į prieky pažvelgti, nes gryžti į darbą nebėra man galimybės...Juo labiau, kad trokštame dar vaikelio wub.gif Gal padėtumėte bent panašiai paskaičiuoti man tą ,,formulikę,, kada turėčiau pastoti ir išeiti dekretinių, kad gaučiau dar taip pat, kaip skaičiuoja dabartinę VPP. Iš anksto dėkoju... 4u.gif

pastokite taip kad bent vienas mėnesis įeitų į apskaičiavimą iš dabartinių VPA į naują VPA pašalpą, tai pirmajam gali būti ir trys metai ax.gif čia jau nuo jūsų priklauso smile.gif
Atsakyti
esu isejusi vaiko prieziuros atostogu iki 3 metu. mano mergytei dabar 1m. 8 men. planuojam antra vaikeli. noreciau suzinoti kaip skaiciuosis man dekretas ir prieziuros atostogos jei dabar pastociau.
Atsakyti