Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos, Vaiko priežiūros

QUOTE(juratyte26 @ 2011 01 19, 10:46)
Sian kalbejau su ginekologe. Ji sake,kad negalima neit i dekreta, nes juos baudzia. Tai jau ir nebezinau kaip yra is tikruju..

tegu nenusišneka doh.gif lotuliukas.gif ką ir gydytojus baudžia, kad biuletenio nerašo jei suserga lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juratyte26 @ 2011 01 19, 11:46)
Sian kalbejau su ginekologe. Ji sake,kad negalima neit i dekreta, nes juos baudzia. Tai jau ir nebezinau kaip yra is tikruju..

Sveikos, man ginė sakė, jei atsisakysiu dekreto, tiesiog ji padarys įrašą "Atsisako dekreto" wink.gif
Atsakyti
Laba diena, gal Jus zinote kiek as % gausiu darbo uzmokescio, jei man vaiko prieziuros atostogos prasides 2011 birzelio 13 diena?
Atsakyti
QUOTE(linuttea @ 2011 01 19, 12:45)
Laba diena, gal Jus zinote kiek as % gausiu darbo uzmokescio, jei man vaiko prieziuros atostogos prasides 2011 birzelio 13 diena?

90% ir 75%
Atsakyti
laba,
as su klausimu, kury turbut jau simta kar atsakete...bet nzn kur ieskoti..
jei as esu vaiko prieziuros atostogose ir tuo metu iseinu i dekreta..tai kokius dokumentus reiketu susitvarkyti sodroje ir kokius darbe?
biuleteny nesti i darba ar i sodra?
nezinau... g.gif
SOS!
Atsakyti
QUOTE(Zivile0515 @ 2011 01 19, 14:28)
laba,
as su klausimu, kury turbut jau simta kar atsakete...bet nzn kur ieskoti..
jei as esu vaiko prieziuros atostogose ir tuo metu iseinu i dekreta..tai kokius dokumentus reiketu susitvarkyti sodroje ir kokius darbe?
biuleteny nesti i darba ar i sodra?
nezinau... g.gif
SOS!

Biuleteniia šiais laikais elektroniniai, nešt jų niekur nereikia, nes fiziškai jo negausit. Užtenka paskambint į darbovietę, kad jį užpildytų sistemoje, o į Sodra reikia nueit užpildyt prašymo skirt pašalpą.
Atsakyti
sveikos

tikiuosi cia tik is pletku serijos, bet ka jus galvojat apie tai ... ?

siandien su vienu zmogum kalbejau apie ta nauja pakeitima nuo liepos 1. Sako, kad Sodroj net virsininkai kalba, jog gali buti taip, kad ateis liepos 1 ir visoms perskaiciuos (ir toms, kurios spejo iseit iki liepos 1) pasalpas vaiko prieziuros atostogoms
Papildyta:
QUOTE(Enita @ 2011 01 19, 15:35)
Biuleteniia šiais laikais elektroniniai, nešt jų niekur nereikia, nes fiziškai jo negausit. Užtenka paskambint į darbovietę, kad jį užpildytų sistemoje, o į Sodra reikia nueit užpildyt prašymo skirt pašalpą.


ir prasymo pildyt nereikia eit i Sodra, galima per Sodros internetini psl, eit i Gyventoju skyreli, ir ten per el.bankininkyste uzpildyt prasyma
Atsakyti
toks sprendimas (dėl perskaičiavimo) nėra priimtas. todėl tas "gali būti" kol kas pletkų lygyje.
Atsakyti
QUOTE(iele @ 2011 01 19, 16:44)
sveikos

tikiuosi cia tik is pletku serijos, bet ka jus galvojat apie tai ... ?

siandien su vienu zmogum kalbejau apie ta nauja pakeitima nuo liepos 1. Sako, kad Sodroj net virsininkai kalba, jog gali buti taip, kad ateis liepos 1 ir visoms perskaiciuos (ir toms, kurios spejo iseit iki liepos 1) pasalpas vaiko prieziuros atostogoms
Papildyta:
ir prasymo pildyt nereikia eit i Sodra, galima per Sodros internetini psl, eit i Gyventoju skyreli, ir ten per el.bankininkyste uzpildyt prasyma


Kol nera istatymo, tol pletku serija.
Papildyta:
Tiesa, jei neklystu nuo 2010 liepos 1 d. buvo visoms perskaiciuota. O gal ir klystu, bet lyg tais girdejau toki istatymo pakeitima. Tai gal ir dabar sugalvos.
Atsakyti
QUOTE(iele @ 2011 01 19, 14:44)
sveikos

tikiuosi cia tik is pletku serijos, bet ka jus galvojat apie tai ... ?

siandien su vienu zmogum kalbejau apie ta nauja pakeitima nuo liepos 1. Sako, kad Sodroj net virsininkai kalba, jog gali buti taip, kad ateis liepos 1 ir visoms perskaiciuos (ir toms, kurios spejo iseit iki liepos 1) pasalpas vaiko prieziuros atostogoms
Papildyta:
ir prasymo pildyt nereikia eit i Sodra, galima per Sodros internetini psl, eit i Gyventoju skyreli, ir ten per el.bankininkyste uzpildyt prasyma

1) Sodros "net viršininkai" nėra viršesni už juodu ant balto parašytą įstatymą. Nebent seimas jį dar kartą pakeistų.
2) Elektroniniu būdu prašymą užpildyti gali tik tie, kad turi elektroninį parašą. Bet kiek teko girdėt, kad šita sistema dar pilnai neveikia, todėl vis tiek tenka eiti į skyrių.
Atsakyti
A6 turiu tokį klausimą, jei nėštumo ir gimdymo atostogų metu gaunu 100 proc. buvusio atlyginimo ir man 14 d. atostogos pratęsiamos dėl kompl. gimdymo, tai aš gausiu už tas 14 d. 100 proc. ar "nuo trečios laikinojo nedarbingumo dienos ligos pašalpa mokama iš Sodros biudžeto lėšų. Jos dydis – nuo 3 iki 7 (imtinai) laikinojo nedarbingumo dienos mokama 40 procentų, o nuo 8 laikinojo nedarbingumo dienos - 80 procentų pašalpos gavėjo kompensuojamojo uždarbio dydžio"?
Atsakyti
QUOTE(Axxa @ 2011 01 19, 14:49)
A6 turiu tokį klausimą, jei nėštumo ir gimdymo atostogų metu gaunu 100 proc. buvusio atlyginimo ir man 14 d. atostogos pratęsiamos dėl kompl. gimdymo, tai aš gausiu už tas 14 d. 100 proc. ar "nuo trečios laikinojo nedarbingumo dienos ligos pašalpa mokama iš Sodros biudžeto lėšų. Jos dydis – nuo 3 iki 7 (imtinai) laikinojo nedarbingumo dienos mokama 40 procentų, o nuo 8 laikinojo nedarbingumo dienos - 80 procentų pašalpos gavėjo kompensuojamojo uždarbio dydžio"?

100%. Juk tęsiama nėštumo ir gimdymo pažymą, ji nepavirsta į ligos.
Atsakyti