Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos, Vaiko priežiūros

QUOTE(l'eau @ 2011 01 17, 21:09)
tai reiškia kad dirbant antrus metus bus galima gauti ir atlyginimą ir pašalpą (jei bus pasirinktas pašalpos mokėjimas dvejus metus)


O kaip toks variantas: pasirenku pašalpą gauti du metus, pirmais metais esu pati atostogose, o antrais metais eina vyras. Tai jis gali gauti ir pašalpą, ir grįžti atgal į darbą g.gif
Atsakyti
sveikutės, turiu dar viena klausima iš smalsumo blush2.gif , jei moteris nedirbanti augina kūdikį, ir laukiasi antro, jos į VGA niekas gi neišleis, o vyras iškart po leliuko gimimo gali išeiti VPA? Na tarkim, susiklostė tokia situacija, kad tarp vaikų bus tik metai skirtumas ir šeima nusprendė kad tėvelis metam eis VPA
Atsakyti
QUOTE(redux2 @ 2011 01 18, 08:51)
sveikutės, turiu dar viena klausima iš smalsumo  blush2.gif , jei moteris nedirbanti augina kūdikį, ir laukiasi antro, jos į VGA niekas gi neišleis, o vyras iškart po leliuko gimimo gali išeiti VPA? Na tarkim, susiklostė tokia situacija, kad tarp vaikų bus tik metai skirtumas ir šeima nusprendė kad tėvelis metam eis VPA

o moteris nedirbanti ir nebuvo išėjus į tas atostogas taip? g.gif
į gimdymo atostogas gali išeiti bet pašalpos negausi iš sodros, o tetukas gali išeiti į VPA arba po tavo NGA arba nuo pirmos gimimo dienos, jei tu neimi NGA 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
noreciau paklaust nuo kada jau galima ziuret SODROS puslapyje kiek pinigu priskaiciuota uz praeita menesi?
Atsakyti
QUOTE(Bussinkka @ 2011 01 18, 11:27)
Sveikutes,
noreciau paklaust nuo kada jau galima ziuret SODROS puslapyje kiek pinigu priskaiciuota uz praeita menesi?

kai kuriems buna jau priskaiciuota pirmom men dienom,kai kuriem po 6 d.,bet faktas tame,kad iki 10 d. jau turi but matytas paskaiciavimas.
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2011 01 18, 09:03)
o moteris nedirbanti ir nebuvo išėjus į tas atostogas taip? g.gif
į gimdymo atostogas gali išeiti bet pašalpos negausi iš sodros, o tetukas gali išeiti į VPA arba po tavo NGA arba nuo pirmos gimimo dienos, jei tu neimi NGA 4u.gif

Jo mergina nedirbanti yra, ir nebuvo su pirmuoju išėjusi į VPA. O jei nedirbi gali eit į NGA?
Atsakyti
QUOTE(redux2 @ 2011 01 18, 10:59)
Jo mergina nedirbanti yra, ir nebuvo su pirmuoju išėjusi į VPA. O jei nedirbi gali eit į NGA?

aš ankščiau galvojau, kad be stažo neišleidžia, bet jei ji ir darbo neturi tai kam jei tos NGA g.gif jei nedirbanti, kur ji neš tą biuletenį? gal ji bent biržoje stovi? g.gif manau labiau apsimokėtų eiti vyrui nuo pirmos gimimo dienos į VPA, na finansiškai šnekant blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2011 01 18, 11:04)
aš ankščiau galvojau, kad be stažo neišleidžia, bet jei ji ir darbo neturi tai kam jei tos NGA g.gif jei nedirbanti, kur ji neš tą biuletenį? gal ji bent biržoje stovi?  g.gif manau labiau apsimokėtų eiti vyrui nuo pirmos gimimo dienos į VPA, na finansiškai šnekant blush2.gif

o kur cia labiau finansiskai apsimoka? g.gif jei vyras bus VPA gaus pirmus metus 90% atlyginimo, antrus - 75 (jei pagal sena tvarka, pagal nauja dar maziau), o jei dirbtu tai gautu 100% atlyginimo.
ai, supratau 2 variantai kada apsimoka: arba tingi dirbt biggrin.gif arba atlyginimas sumazintas g.gif daugiau tai nematau, kad apsimoketu finansiskai abiem namie sedet kai mama neturi darbo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klakšt: 18 sausio 2011 - 11:21
sveiki,
gal pasikartosiu, bet pasiskaitinejau forumiuka ir iskilo man toks klausimelis:

auginu 8men dukryte, jei pastoju - gimdymas butu rudeni. kaip skaiciuotu NGA ir kaip skaiciuotusi VPA?
nes sodros psl kiek supratau, kai yra pametinukai mokama tik uz viena vaika.
Tai taip iseina pagimdau ir VPA gaunu tik uz pirmaja iki kol jai sueis du metai, o tada likusius 1,5metu gausiu uz antraja?

dekoju uz atsakyma wink.gif
Atsakyti
Noreciau suzinoti,musu leliui balandi bus metukai ir as noreciau iseiti i darba,ar galetu antrus metus iseiti tetis i tevystes atostogas,bet ji pradejo dirbti kai vaikui buvo 2menesiai,ir kaip bus skaiciuojama pasalpa?Ar nuo jo atlyginimo ar mano?
Atsakyti
QUOTE(sigina @ 2011 01 18, 13:20)
Noreciau suzinoti,musu leliui balandi bus metukai ir as noreciau iseiti i darba,ar galetu antrus metus iseiti tetis i tevystes atostogas,bet ji pradejo dirbti kai vaikui buvo 2menesiai,ir kaip bus skaiciuojama pasalpa?Ar nuo jo atlyginimo ar mano?

gali iseiti tetis,bus skaiciuojama is jo atliginomo,jei turi 12 men stazo per 24 men.
Atsakyti
Jis turi tik 10men.darbo staza per 24men.Tai visiskai nieko negautu,jokios pasalpos?
Atsakyti