Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos, Vaiko priežiūros

QUOTE(zorzeta @ 2011 01 17, 16:23)
Nesuprantu, kurią dieną, vasario 23 ar 24 d., galima vėliausiai išeit NGA tam, kad būtų suspėta gaut išmoką pagal senąją tvarką.
Gal kas nors gali padėti?


geriausia vasario 22d, ir tada bandyt isvengti papildomu biuletinio po gimdymo, t.y jei cezaris ar dvynukai, komplikuotas gimdymas - duoda 2savaites dar plius nedarbingumo pazyma... beda ta kad visi sie dalykai padaryti jau elektroniniu budu... tai reiktu iskart perspeti daktarus kad neisrasinetu...
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 13, 21:38)
tai jus dar nepagimdet,o jau galvojat vyra isleisti tevistes atostogu  smile.gif  spes iseiti,jam priklauso iki vaikui 1 men bus.
Jeigu dabar iseisit is darbo,reikes stot i birza,tada ieskotis darbo,kad butu kam jus isleisti i NGA ir paskui i VPA.
Jeigu vien del daktaru jus bijot,tai moket nereikes,tik reikes su vaiku gimimo liudijimais nuvaziuot i lygoniu kasa,kad jus pazymetu,tada busit drausta.
O kodel jus norit iseiti is darbo?sito nesuprantu  g.gif


Ne apie tas atostogas vyro kalbat, jis eis auginti vaika iki 1 metuku. I darba gristi nenoriu, nes nepatinka jis man, nemanau, kad man reikalingas didziulis stresas pries visus pasiruosimus gimdymui... Idomu buvo ar esu drausta, kad auginu dar du mazamecius vaikus (3m ir 5m) 4u.gif bet jau viskas man sodroj isaiskinta. cool.gif
Atsakyti
sveikos

man irgi dekretas vasario 21 diena.
Bet planuoju iseiti veliau nuo kovo 18.

Gal gali kas paaiskinti: man jau nebepriklausys dekreto pinigai iki gimdymo? O jei priklausys, tai uz kiek dienu (gimdymas geguzes 5 d.) ?
Ir taip iseina patenku i NAUJA TVARKA, iseidama veliau ? Nes jei iseiciau LAIKU, tai patekciau i sena
Atsakyti
MAmytės, padėkite 4u.gif
Atrodo atsakymą žinau, bet kažkas neduoda ramybės. Antrais vaiko auginimo metais tie 75 proc. bus mokami nuo to pradinio popierinio atlyginimo? Na, pvz., jei dabar gaunu 90 proc. nuo 3000 lt. kompensuojamojo DU, tai 75 proc. irgi skaičiuosis nuo tų 3000lt?
ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(iele @ 2011 01 17, 16:57)
sveikos

man irgi dekretas vasario 21 diena.
Bet planuoju iseiti veliau nuo kovo 18.

Gal gali kas paaiskinti: 1. man jau nebepriklausys dekreto pinigai iki gimdymo? O jei priklausys, tai uz kiek dienu (gimdymas geguzes 5 d.) ?
2. Ir taip iseina patenku i NAUJA TVARKA, iseidama veliau ? Nes jei iseiciau LAIKU, tai patekciau i sena

1. priklausys už tiek dienų, kiek truks dekretas.
2. taip
Atsakyti
rozine_svajone plius minus per 15 dienų 4u.gif

QUOTE(Sultaniye @ 2011 01 17, 15:27)
Laba diena,
matau svarbiais klausimais diskutuojat  4u.gif Noriu pasiteirauti, ar sis sumazinimas galios ir kitus menesiu, ar cia tik uz sausi? Nieko nesuprantu sioje srityje, todel kreipiuosi i protingas mamas  4u.gif

ne tik už gruodį 4u.gif

QUOTE(kristteja @ 2011 01 17, 17:19)
MAmytės, padėkite 4u.gif
Atrodo atsakymą žinau, bet kažkas neduoda ramybės. Antrais vaiko auginimo metais tie 75 proc. bus mokami nuo to pradinio popierinio atlyginimo? Na, pvz., jei dabar gaunu 90 proc. nuo 3000 lt. kompensuojamojo DU, tai 75 proc. irgi skaičiuosis nuo tų 3000lt?
ačiū mirksiukas.gif

taip nuo pradinės 4u.gif
Atsakyti
Ir man prireikė protingų žmonių pagalbos. Gal apie tai jau buvo kalbėta, bet kaip Jūs suprantate tą teiginį naujajame įstatymo variante "nebus ribojama galimybė dirbti"? Tai ką rašai prašymą darbe išeiti VPA 2 metams, o grįžti dirbti po metų? Ar aš kažką ne taip suprantu? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos

Norejau paklausti: uz kuri laikotarpi skaiciuos motinystes atostogu ismokas? Kiek supratau uz 12 menesiu, tai reiskiasi, kad as turesiu buti isdirbusi metus iki iseisiu i NGA, ar 12 men. skaiciuos is 24 menesiu, t.y. kad turesiu buti per 24 menesius isdirbusi 12men.? 4u.gif Tikiuosi aiskiai parasiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gutia: 17 sausio 2011 - 19:45
QUOTE(negiedre @ 2011 01 17, 19:28)
Ir man prireikė protingų žmonių pagalbos. Gal apie tai jau buvo kalbėta, bet kaip Jūs suprantate tą teiginį naujajame įstatymo variante "nebus ribojama galimybė dirbti"? Tai ką rašai prašymą darbe išeiti VPA 2 metams, o grįžti dirbti po metų? Ar aš kažką ne taip suprantu? blush2.gif  4u.gif

tai reiškia kad dirbant antrus metus bus galima gauti ir atlyginimą ir pašalpą (jei bus pasirinktas pašalpos mokėjimas dvejus metus)
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2011 01 17, 21:09)
tai reiškia kad dirbant antrus metus bus galima gauti ir atlyginimą ir pašalpą (jei bus pasirinktas pašalpos mokėjimas dvejus metus)


Dirbant pagrindineje darbovieteje? ar tiesiog bus leidziama kur nors kitur isidarbinti antraeilese pareigose? 4u.gif
Atsakyti
jokio skirtumo.
Atsakyti
QUOTE(Gutia @ 2011 01 17, 19:44)
Sveikos

Norejau paklausti: uz kuri laikotarpi skaiciuos motinystes atostogu ismokas? Kiek supratau uz 12 menesiu, tai reiskiasi, kad as turesiu buti isdirbusi metus iki iseisiu i NGA, ar 12 men. skaiciuos is 24 menesiu, t.y. kad turesiu buti per 24 menesius isdirbusi 12men.?  4u.gif Tikiuosi aiskiai parasiau  blush2.gif

Ims 12 mėnesių paeiliui iki dekreto pajamas, o stažas gali būti surinktas per 24 mėnesius, bet nebūtinai 12 mėnesių iš eilės.
Atsakyti