Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos, Vaiko priežiūros

QUOTE(sonatos @ 2011 01 15, 21:20)
Sveikos norejau paklausti, esu dekrete nuo 2010 spalio 1 d, nuo vasario  einu i VPA kokius dokus reikia pristatyti i sodra del pinigeliu? Tik isakyma is darbovietes del atostogu ir vaiku gimimo liudijimus?

http://www.sodra.lt/index.php?cid=329
Atsakyti
laba diena, norejau paklausti. as esu vaiko iki 3 m auginimo atostogose, iki isejimo turejau dar 2 savaites likusiu atostogu ir dar kelios dienos susidare per nga atostogas, tad jei as gryztu po 3 metu ir iseinu is darbo tai man neapmoketu tu atostogu isskyrus tas kelias dienas uz nga 2 menesius po vaiko gimimo, nes nuo ju butu dar nepraeje 3 metai. jei kas zinote aciu uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(mijaxxx @ 2011 01 16, 15:43)
laba diena, norejau paklausti. as esu vaiko iki 3 m auginimo atostogose, iki isejimo turejau dar 2 savaites likusiu atostogu ir dar kelios dienos susidare per nga  atostogas, tad jei as gryztu po 3 metu ir iseinu is darbo tai man neapmoketu tu atostogu isskyrus tas kelias dienas uz nga 2 menesius po vaiko gimimo, nes nuo ju butu dar nepraeje 3 metai. jei kas zinote aciu uz atsakyma.

Apmokėtų viską. Neišnaudotos atostogos niekur nebedingsta.
Atsakyti
mano sesuo dirba olandijoj legaliai per agentura ,ji darbar pastojo kaip del dekretiniu kur reik kreiptis ,kokius dokumentus tvarkyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2011 01 16, 17:12)
mano sesuo dirba olandijoj legaliai per agentura ,ji darbar pastojo kaip del dekretiniu kur reik kreiptis ,kokius dokumentus tvarkyt  g.gif

Olandijoj ir kreiptis, o į kokią įstaigą ir kokių dokumentų ten reikia, tai žiūrėt pagal jų įstatymus.
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2011 01 16, 18:12)
mano sesuo dirba olandijoj legaliai per agentura ,ji darbar pastojo kaip del dekretiniu kur reik kreiptis ,kokius dokumentus tvarkyt  g.gif

Kad per agentura, tai dar nieko nesako. Svarbu, kuriai saliai mokescius moka (Lietuvai ar Olandijai?). Jei Olandijai, tai ten ir aiskinkites. O jei kartais Lietuvai, tai tada rasykit Sodrai uzklausima, kad viska teisingai issiaiskintumet ir isatatymus pasiskaitykit Sodros psl. del pasalpu skyrimo tvarkos - ar stazo pakaks ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2011 01 16, 18:12)
mano sesuo dirba olandijoj legaliai per agentura ,ji darbar pastojo kaip del dekretiniu kur reik kreiptis ,kokius dokumentus tvarkyt  g.gif


jei ji nores iseiti i dekreta Lietuvoje, o moka mokescius Olandijai, tai isejimo i dekreta diena SoDra gali iskaiciuoti staza pristacius tam tikros formos pazyma is Olandijos (klausti SoDroje tiksliai kokios formos reikia), ir jei stazo uzteks, tai mokes dekretines, taciau paciu pajamu i vidurki neuzskaitys, t.y. uzskaitys tik staza ir nulini vidurki, o tai reiskia kad geriausiu atveju galima tiketis minimalios pasalpos (apie 390Lt i rankas per menesi). Todel gal geriau iseiti i dekreta Olandijoje.
Atsakyti
QUOTE(Urtelle @ 2011 01 17, 11:37)
labukas  4u.gif
Man cia toks klausimas iskilo? Sian gavau pinigelius is sodros uz vaiko prieziuros atostogas... ir suma apie 10proc mazesne. gal ka busiu praleidus... gal vel sumazino? o gal sodroj suklydo...  g.gif

Man irgi kilo toks klausimas smile.gif ir tokį atsakymą gavau iš SoDros:
Motinystės (tėvystės) pašalpa išmokama už praėjusį mėnesį. Taigi, pašalpa už 2010 m. gruodžio mėnesį išmokama 2011 m. sausyje. Apmokestinant išmokas už praėjusius mokestinius laikotarpius (praėjusius metus) NPD netaikomas. Permokėtą gyventojų pajamų mokestį galima atsiimti pateikiant Valstybinei mokesčių inspekcijai metinę Gyventojų pajamų mokesčio deklaraciją už 2010 m.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriziukė: 17 sausio 2011 - 12:13
Nesuprantu, kurią dieną, vasario 23 ar 24 d., galima vėliausiai išeit NGA tam, kad būtų suspėta gaut išmoką pagal senąją tvarką.
Gal kas nors gali padėti?
Atsakyti
QUOTE(kriziukė @ 2011 01 17, 12:13)
Man irgi kilo toks klausimas  smile.gif ir tokį atsakymą gavau iš SoDros:
Motinystės (tėvystės) pašalpa išmokama už praėjusį mėnesį. Taigi, pašalpa už 2010 m. gruodžio mėnesį išmokama 2011 m. sausyje. Apmokestinant išmokas už praėjusius mokestinius laikotarpius (praėjusius metus) NPD netaikomas. Permokėtą gyventojų pajamų mokestį galima atsiimti pateikiant Valstybinei mokesčių inspekcijai metinę Gyventojų pajamų mokesčio deklaraciją už 2010 m.

Laba diena,
matau svarbiais klausimais diskutuojat 4u.gif Noriu pasiteirauti, ar sis sumazinimas galios ir kitus menesiu, ar cia tik uz sausi? Nieko nesuprantu sioje srityje, todel kreipiuosi i protingas mamas 4u.gif
Atsakyti
laba diena, per kiek dienu ismokama NGA pasalpa pateikus dokumentus sodrai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sultaniye @ 2011 01 17, 15:27)
Laba diena,
matau svarbiais klausimais diskutuojat  4u.gif Noriu pasiteirauti, ar sis sumazinimas galios ir kitus menesiu, ar cia tik uz sausi? Nieko nesuprantu sioje srityje, todel kreipiuosi i protingas mamas  4u.gif

jis ne už sausį, o už gruodį, kaip ir kasmet.
Atsakyti