Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos, Vaiko priežiūros

QUOTE(Elzė @ 2011 01 14, 14:06)
nu kad gal nesutikciau. Pernai taip buvo, nes keitesi npd nuo nauju. O dabar kodel taip? Kokiu pagrindu?

tas pats.
Papildyta:
QUOTE(Sandulia83 @ 2011 01 14, 13:30)
Taip tikrai is dvieju variantu.Pasitikslinkit savo informacija smile.gif

tai iseina,kad ir as galiu,kad skaiciuotu pagal mano gauta VPA dekreta,o ne taip,kaip pirmam vaikui skaiciavo?Nes pas mane tokia pati situacija.
Atsakyti
sveikos,

gal kas zinot ar galma anksciau baigt NGA, jas nutraukt ir kaip tai padaryt jei uz jas yra nemokama?gyditoja man yra israsiusi jas iki kovo gal, o nieko negaunant tiek ilgai but juose nenaudinga, nes paskiau kai skaiciuosis VPA nukentes pajamu vidurkis, beto tiek laiko sedet be pajamu ir nesinori. o is socialinio, kiek zinau, gali gaut dabar tik tuos 97 lt... ax.gif ax.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elenalovein @ 2011 01 14, 14:25)
sveikos,

gal kas zinot ar galma anksciau baigt NGA, jas nutraukt ir kaip tai padaryt jei uz jas yra nemokama?gyditoja man yra israsiusi jas iki kovo gal, o nieko negaunant tiek ilgai but juose nenaudinga, nes paskiau kai skaiciuosis VPA nukentes pajamu vidurkis, beto tiek laiko sedet be pajamu ir nesinori. o is socialinio, kiek zinau, gali gaut dabar tik tuos 97 lt... ax.gif  ax.gif  blush2.gif  blush2.gif

Jus negalit jas nutraukti.Taip uz 2 men kol esat NGA galit gaut po 97 lt ir vienkartine gimus vaikui 1430 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JOLANCIUK: 14 sausio 2011 - 13:30
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 14, 14:12)
tas pats.
Papildyta:

tai iseina,kad ir as galiu,kad skaiciuotu pagal mano gauta VPA dekreta,o ne taip,kaip pirmam vaikui skaiciavo?Nes pas mane tokia pati situacija.



Jus teisi galite irgi prasyti kad skaiciuotu palankesni varianta.Pas mane analogiska situacija pati viska susizinojau sodroj, man taip pat palankesnis variatas kad nga skaiciuotu is pva pajamu, nes jos gausis didesnes.Pabandykite dar pasitikslinti sodroj nes saket kazkas Jus suklaidino.
Atsakyti
Laba. turiu toki klausima, kai iseini vaiko prieziuros atostogu tai vel is naujo perskaiciuoja ismokas? kodel neitraukia skaiciuodami ir dekreto pinigeliu? juk uz juos nueme mokecius ir visa kita.
Atsakyti
o tai koks dabar NPD? kaip jis pasikeite?

QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 14, 14:12)
tai iseina,kad ir as galiu,kad skaiciuotu pagal mano gauta VPA dekreta,o ne taip,kaip pirmam vaikui skaiciavo?Nes pas mane tokia pati situacija.


taip. Rasant prasyma nurodyti reikes kuri skaiciavima daryti. Ar irasyti, kazkaip ten "prasau taikyti man palankesni skaiciavima"
Atsakyti
QUOTE(zuzu @ 2011 01 14, 13:10)
kas atsakys į mano  klausimą????????? unsure.gif  unsure.gif

Niekas tiksliai nežino, tai ir neatsako. Skambinkit į sodrą, VMI ir aiškinkintės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ninkasi @ 2011 01 13, 19:42)
Sveiko mamos  4u.gif

atejau i si skyreli ir as su klausimeliu  rolleyes.gif

siuo metu esu vaiko auginimo atostogose. Kai reikejo SODROJ rasyt prasyma ir pateikt kitus dokumentus, tai as ten nurodziau kad man dekreto pinigelius ismoketu per viena karta, o ne per du atskirus.
Perskaicius tema paskaiciau, kad yra kazkoks skirtumas ar imi vienu kartu visa dekreto suma ar per du  unsure.gif

buciau labai dekinga, jei merginos zinancios galetu man paaiskinti ar yra koks skirtumas  4u.gif

jei jūs į dekretą išėjot po sausio pirmos tai jums jokio skirtumo ir per du kart niekas nemokės, čia aktualu toms kas išeina dviejų metų sandūroje 4u.gif

QUOTE(priklausomybe @ 2011 01 14, 10:09)
Merginos,
Ar yra kam buvus tokia situacija: gavau šiandien pinigėlius tik už mažesnįjį savo, o vyresnėlio pašalpos net EGAS nematau paskaičiuotos  g.gif . Dar per anksti nerimauti, gal palaukti pirmadienio? Ar būna, kad sodra per 2 kartus perveda pašalpėles  g.gif ?

įdomiai, o nors kartą jau esat gavus už mažutį?

QUOTE(dovar @ 2011 01 14, 13:30)
Laba. turiu toki klausima, kai iseini vaiko prieziuros atostogu tai vel is naujo perskaiciuoja ismokas? kodel neitraukia skaiciuodami ir dekreto pinigeliu? juk uz juos nueme mokecius ir visa kita.

perskaičiuoja ir įtraukia, bet ne visus NGA pinigėlius, o tik reikalingų mėnesių pašalpėlę VPA pašalpai apskaičiuoti 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzu @ 2011 01 14, 13:10)
kas atsakys į mano  klausimą????????? unsure.gif  unsure.gif

bent jau 2009 metais dirbant su verslo liudijimu pašalpos nemažino, gal nuo sausio pirmos kas pasikeitė, neskaičiau ir nesidomėjau dar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2011 01 14, 13:46)
įdomiai, o nors kartą jau esat gavus už mažutį?


Gruodį gavau už abu kartu per 1 kartą. Tiesa, tada už mažutį buvo labai nedidelė suma, tik už porą lapkričio dienų, nes dekretas lapkričio 28 d. baigės.
Na jaučiu palauksiu pirmadienio ir teks skambintis į sodrą g.gif
Atsakyti

QUOTE(dovar @ 2011 01 14, 13:30)
Laba. turiu toki klausima, kai iseini vaiko prieziuros atostogu tai vel is naujo perskaiciuoja ismokas? kodel neitraukia skaiciuodami ir dekreto pinigeliu? juk uz juos nueme mokecius ir visa kita.

Įtraukia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niktė: 24 sausio 2011 - 14:06
[quote=JOLANCIUK,2011 01 14, 14:12]
tas pats.
Papildyta:

siaip tai jei ir keisis NPD tai nuo nauju, o dabar sausio menesi gauni ismoka us gruodi, taip kad NPD turejo likti nepakites, o ismoka mazesne todel, kad mano manymu jie sivios netaiko NPD uz gruodi, todel ir reikia deklaruoti ir susigrazinti tuos pararstus litus, taip kasmet buna
Atsakyti
[quote=Gailė,2011 01 14, 15:24]
[quote=JOLANCIUK,2011 01 14, 14:12]
tas pats.
Papildyta:

siaip tai jei ir keisis NPD tai nuo nauju, o dabar sausio menesi gauni ismoka us gruodi, taip kad NPD turejo likti nepakites, o ismoka mazesne todel, kad mano manymu jie sivios netaiko NPD uz gruodi, todel ir reikia deklaruoti ir susigrazinti tuos pararstus litus, taip kasmet buna
[/quote]
tai as sita ir turejau omeni,kad gruodi netaiko npd.
Atsakyti