Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos, Vaiko priežiūros

Sveikutes 4u.gif
Gal galetumete pakonsultuoti?..
Kita savaite man baigsis VPA, bet po poros menesiu iseinu NGA su antru vaiku. Zinau, kad ismokas Sodra man gali skaiciuoti nuo tos sumos kaip pirmam vaikui. Tik truputi susibalamutinau, nes uz pirmo vaiko NGA gavau minimuma (kadangi skaiciuojama ketvirti nebuvau dirbus), o uz VPA jau kaip normalia alga. Tad jei dabar prasyciau NGA skaiciuoti kaip uz pirma, tai vel butu tik minimumas? Tai vadinasi, man palankesnis variantas butu, kad imtu naujai tuos 12 menesiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2011 01 13, 22:20)
Sveikutes 4u.gif
Gal galetumete pakonsultuoti?..
Kita savaite man baigsis VPA, bet po poros menesiu iseinu NGA su antru vaiku. Zinau, kad ismokas Sodra man gali skaiciuoti nuo tos sumos kaip pirmam vaikui. Tik truputi susibalamutinau, nes uz pirmo vaiko NGA gavau minimuma (kadangi skaiciuojama ketvirti nebuvau dirbus), o uz VPA jau kaip normalia alga. Tad jei dabar prasyciau NGA skaiciuoti kaip uz pirma, tai vel butu tik minimumas? Tai vadinasi, man palankesnis variantas butu, kad imtu naujai tuos 12 menesiu? g.gif

O kai iseisit i darba,alga bus didesne?
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 13, 21:27)
O kai iseisit i darba,alga bus didesne?

I darba porai menesiu negrisiu, pasiprasiau darbe treciu metu VPA. Tai jei man dekretas prasideda kovo men., 12 men skaiciuotu iki siu metu sausio imtinai, ar ne? Tad gautusi mazdaug tokia suma kaip gavineju dabar uz antrus VPA metus, o pagal pirma vaika tik tos pacios minimalios ismokos, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2011 01 13, 22:35)
I darba porai menesiu negrisiu, pasiprasiau darbe treciu metu VPA. Tai jei man dekretas prasideda kovo men., 12 men skaiciuotu iki siu metu sausio imtinai, ar ne? Tad gautusi mazdaug tokia suma kaip gavineju dabar uz antrus VPA metus, o pagal pirma vaika tik tos pacios minimalios ismokos, ar ne?

Jei i darba negrisit,tai jums skaiciuos is tu paciu pajamu kaip ir pirmam vaikui.
Atsakyti
SVEIKOS,
NOREJAU PAKLAUST AR GALIMA NEIMT TŲ PAPILDOMŲ 2 SAV PO CP? AR BŪTINAS JAS IMT?
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2011 01 13, 23:21)
na as turejau minty, kad neimdama dekretiniu ir eidama i VPA nuo vaiko gimimo dienos, patekciau i dabartine pasalpu mokejimo tvarka, o kadangi dar ir uz dekreta labai mazai gauciau, tai nedaug ir prarasciau 4u.gif

o tikrai nepatenkat i sena tvarka su dekretu?jei nepatenkat,tai aisku geriau neeit i dekreta.
Papildyta:
QUOTE(giedrute86 @ 2011 01 13, 23:33)
SVEIKOS,
NOREJAU PAKLAUST AR GALIMA NEIMT TŲ PAPILDOMŲ 2 SAV PO CP? AR BŪTINAS JAS IMT?

galima neimti,tik reikia isanksto perspeti gydytoja,kad neisrasinetu tu 14 d.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 13, 22:37)
o tikrai nepatenkat i sena tvarka su dekretu?jei nepatenkat,tai aisku geriau neeit i dekreta.

Su dekretu VPA man prasidetu tik liepos vidury.. Labai aciu uz rupesti! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indica @ 2011 01 13, 22:35)
I darba porai menesiu negrisiu, pasiprasiau darbe treciu metu VPA. Tai jei man dekretas prasideda kovo men., 12 men skaiciuotu iki siu metu sausio imtinai, ar ne? Tad gautusi mazdaug tokia suma kaip gavineju dabar uz antrus VPA metus, o pagal pirma vaika tik tos pacios minimalios ismokos, ar ne?



Sodra skaiciuos pagal abu variantus kuris bus Jums palankesnis ta ir mokes tik reikes prasyme pazymeti kad moketu palankesni varianta.Jusu atveju tai tikrai bus matyt didesnes pajamos is antru metu 12men vpa.Jus viska teisingai supratote.
Atsakyti
QUOTE(Ninkasi @ 2011 01 13, 20:42)
Sveiko mamos  4u.gif

atejau i si skyreli ir as su klausimeliu  rolleyes.gif

siuo metu esu vaiko auginimo atostogose. Kai reikejo SODROJ rasyt prasyma ir pateikt kitus dokumentus, tai as ten nurodziau kad man dekreto pinigelius ismoketu per viena karta, o ne per du atskirus.
Perskaicius tema paskaiciau, kad yra kazkoks skirtumas ar imi vienu kartu visa dekreto suma ar per du  unsure.gif

buciau labai dekinga, jei merginos zinancios galetu man paaiskinti ar yra koks skirtumas  4u.gif

Tai jums gi dabar jokio jau skirtumo del to, ka pasiraset pries beveik 2 metus...Ir jei jusu liniuote teisingai rodo, kad mazajam 1m.7men., tai jus isvis dekrete buvot konkreciai 2009, o ne metu sanduroj g.gif ??? Jei tikrai taip, tai jums nieko zymet turejo nereiket... g.gif
Papildyta:
Ir dabar jus dekrete busit metu vidury, o ne ju sanduroj, tad tikrai tai itakos jusu pasalpai netures ir rinktis per du kartus niekas neleis...
Atsakyti
Merginos,
Ar yra kam buvus tokia situacija: gavau šiandien pinigėlius tik už mažesnįjį savo, o vyresnėlio pašalpos net EGAS nematau paskaičiuotos g.gif . Dar per anksti nerimauti, gal palaukti pirmadienio? Ar būna, kad sodra per 2 kartus perveda pašalpėles g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Samarija @ 2011 01 14, 11:26)
Siandien pervede motinystes pasalpa,bet ji 70 lt mazesne.Ar cia visos tokias pamazintas gavot?

Kiekvienais metais gi taip,kai deklaruosit pajamas uz 2010 metus,atgausit.
Papildyta:
QUOTE(Sandulia83 @ 2011 01 14, 00:25)
Sodra skaiciuos pagal abu variantus kuris bus Jums palankesnis ta ir mokes tik reikes prasyme pazymeti kad moketu palankesni varianta.Jusu atveju tai tikrai bus matyt didesnes pajamos is antru metu 12men vpa.Jus viska teisingai supratote.

Kokius abu?Jeigu griztu i darba,taip,butu du variantai,o dabar tik vienas.Na bent jau man taip pasake.
Atsakyti
QUOTE(JOLANCIUK @ 2011 01 14, 11:58)
Kiekvienais metais gi taip,kai deklaruosit pajamas uz 2010 metus,atgausit.
Papildyta:

Kokius abu?Jeigu griztu i darba,taip,butu du variantai,o dabar tik vienas.Na bent jau man taip pasake.



Taip tikrai is dvieju variantu.Pasitikslinkit savo informacija smile.gif
Atsakyti