Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos, Vaiko priežiūros

QUOTE(Mijja @ 2011 01 13, 14:57)
Man negali skaiciuoti iki sausio 31 buvusias pajamas. nes 12 men pradedama skaiciuoti  pagal pajamas "buvusių iki praeito kalendorinio mėnesio prieš nėštumo ir gimdymo atostogų pradžios mėnesį" . Tad jeigu iseinu vasari, iki praeito kalendoriniomen (mano atveju sausio)  pradzios. Tad sausis jau nesiskaitys, taip ir pritrukstu menesio, tiklsiau puses men, nes pradejau sausi dirbti

atsiprašau paėmiau mėnesiu vėliau ax.gif kažkodėl kovas, o ne vasaris užsiciklino smile.gif
tada iš 2010.01.01 - 2010.12.31 skaičiuos 4u.gif
atsiprašau dar kartą, kad apsižioplinau kada jūs į dekretą išeinat blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angeloangel: 13 sausio 2011 - 15:04
QUOTE(angeloangel @ 2011 01 13, 15:02)
atsiprašau paėmiau mėnesiu vėliau ax.gif kažkodėl kovas, o ne vasaris užsiciklino smile.gif
tada iš 2010.01.01 - 2010.12.31 skaičiuos 4u.gif
atsiprašau dar kartą, kad apsižioplinau kada jūs į dekretą išeinat blush2.gif


Bet 2010 sausio 13 tik pradejau dirbti, tai kaip ir nepilnas menuo. Ar cia nieko tokio? g.gif

poster_offtopic.gif Parasiau dar i Sodros puslapi uzklausima, gavau automatini atsakyma, jog atsakys per 10darbo dienu lotuliukas.gif operatyvumas nerealus
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2011 01 13, 15:06)
Bet 2010 sausio 13 tik pradejau dirbti, tai kaip ir nepilnas menuo. Ar cia nieko tokio?  g.gif

poster_offtopic.gif  Parasiau dar i Sodros puslapi uzklausima, gavau automatini atsakyma, jog atsakys per 10darbo dienu  lotuliukas.gif operatyvumas nerealus

už nedirbtas dienas įskaičiuos nulį 4u.gif arba jei už tas dienas gavote pašalpą įskaičiuos ją 4u.gif
o automatinį jei paskaitytumėt tai suprastumėt, kad dar gausit atsakymą, gi ne iš kart atsako 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angeloangel: 13 sausio 2011 - 15:23
Kreipiuos i Jus gal galesit ka nors patarti 4u.gif 4u.gif 4u.gif
ACIU



QUOTE(kristina_x @ 2011 01 13, 17:14)
merginos gal kuri patarti galesit  4u.gif

mano drauge  nestuke.gif dirba kazkur apie 5metus.pasake firma bonkrutuoja,liko 2sav. ji siuo metu ant biuletenio.tas sefas turi kita firma (malbora bonkrutuoja o i  fotofabrika perkelia)  ir dali darbuotoju perkele i ten o jos kaip suprantu neperkelia.
paimetus ji yra dar va pries 3 men padare minimuma,nieko nesakes o dabar bonkrotas.
tai jei bonkrotuos ir neperkels tai bus bedarbe ir su 0 pajamom praktiskai is sodros nieko negaus  unsure.gif tai nzn ka daryt nutraukt biuleteni ir tiketis kad perkels (nors darbaviui nenaudinga manau jei ji po 4men  iseis).ar test biuleteni  g.gif
nescios kiek zinau atleist negali o kaip turi buti bankroto atveju  g.gif  4u.gif
busiu dekinga jei ka patarsit,man jos labai gaila ilgai lauke to maziuko kol seip ne taip sulauke,o dabar va kokios bedos  unsure.gif

Atsakyti
kristina_x jei ji laukiasi dabar, aš jos vietoj pristatyčiau pažymą iš gydytojo apsidraudimui.
o einant į NGA sodrai pristatyti reikia dokumentus, įrodančius atleidimo iš darbo pagrindą (įsakymo, potvarkio, darbo sutarties nuorašus). tegu viską susirenka darbe, nes paskui dingsta viršininkai buhalterės ir pan visko būna ax.gif
gal dar iki NGA įsidarbins kur nors, jei dar daug laiko ax.gif o jei tiek dirbo prieš tai tai stažo užteks, jei ir įsidarbintų kitur likus dienai iki NGA ax.gif
gal kitos mergaitės galės daugiau patart 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2011 01 13, 19:18)
kristina_x jei ji laukiasi dabar, aš jos vietoj pristatyčiau pažymą iš gydytojo apsidraudimui.
o einant į NGA sodrai  pristatyti reikia dokumentus, įrodančius atleidimo iš darbo pagrindą (įsakymo, potvarkio, darbo sutarties nuorašus). tegu viską susirenka darbe, nes paskui dingsta viršininkai buhalterės ir pan visko būna ax.gif
gal dar iki NGA įsidarbins kur nors, jei dar daug laiko ax.gif  o jei tiek dirbo prieš tai tai stažo užteks, jei ir įsidarbintų kitur likus dienai iki NGA ax.gif
gal kitos mergaitės galės daugiau patart 4u.gif

ji laukiasi 13-14 sav
o ka tie NGA reiskia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina_x @ 2011 01 13, 19:31)
ji laukiasi 13-14 sav
o ka tie NGA reiskia  blush2.gif

NESTUMO IR GIMDYMO ATOSTOGOS.
Atsakyti
QUOTE(kristina_x @ 2011 01 13, 18:31)
ji laukiasi 13-14 sav
o ka tie NGA reiskia  blush2.gif

manau, kad iki išėjimo į gimdymo atostogas dar tikrai gali susirasti darbą 4u.gif
bent ir už minimumą, vis geriau nei nieko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina_x @ 2011 01 13, 19:31)
ji laukiasi 13-14 sav
o ka tie NGA reiskia  blush2.gif

Bankroto, imones likvidavio atveju atleidimas tikrai galimas besilaukianciosios. Po to tiesiai i darbo birza geriausia... kaip ir priklausytu pagal Sodros parasymus NGA, VPA pasalpos, jei atleidimas nesciosios butent del bankroto... Bet, kaip leau rase, kad tokiu atveju spres Sodra, ar nebuvo pasinaudota nestumu, zinant apie imones bankrota...Kazkas panasaus...
O isidarbint kad ir pries pat dekreta - geriausias variantas ir garantija, kad pasalpa tikrai bus smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 13 sausio 2011 - 19:04
Sveiko mamos 4u.gif

atejau i si skyreli ir as su klausimeliu rolleyes.gif

siuo metu esu vaiko auginimo atostogose. Kai reikejo SODROJ rasyt prasyma ir pateikt kitus dokumentus, tai as ten nurodziau kad man dekreto pinigelius ismoketu per viena karta, o ne per du atskirus.


Perskaicius tema paskaiciau, kad yra kazkoks skirtumas ar imi vienu kartu visa dekreto suma ar per du unsure.gif

buciau labai dekinga, jei merginos zinancios galetu man paaiskinti ar yra koks skirtumas 4u.gif

Atsakyti
Sveikutės, nežinau ar pataikysiu į šitą temą, bet aš ir turiu klausimų.

Situacija tokia, auginu beveik 5 metų dukrytę, bei vasario 8d. sūneliui sueis trys metais, aš išleista auginimo atostogų iki 3metų, bet.. pasidarius nėštumo testą sužinojau kad esu nėščia, ir dabar įdomu, kaip elgtis toliau, nuo 2metų kaip suėjo sūnui jokių soc. išmokų negavau.. Ar sugrįšti į darbą, kur mokės minimumą, ar tėvystės atostogų išleisti vyrą, kurio vidutinės pajamos 2000lt? jei aš negrįščiau į darbą, pasirašyčiau, kad nutraukiu sutartį, ar reikėtų už daktarus viso nėštumo metu mokėti? kaip nenuskriausti, nei savęs, nei šeimos? Abu vaikai dabar keliauja į darželį, o man iki vaikui sueis 3m dvi savaites prieš reikia eiti į darbovietę rašyti prašymą, ar sugrįštu ar ne.. Dar pas daktarus nebuvau, nėštukės kortelės neturiu.

Vyrą auginimo atostogoms norėčiau tik 1m išleisti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kimalaugno @ 2011 01 13, 21:30)
Sveikutės, nežinau ar pataikysiu į šitą temą, bet aš ir turiu klausimų.

Situacija tokia, auginu beveik 5 metų dukrytę, bei vasario 8d. sūneliui sueis trys metais, aš išleista auginimo atostogų iki 3metų, bet.. pasidarius nėštumo testą sužinojau kad esu nėščia, ir dabar įdomu, kaip elgtis toliau, nuo 2metų kaip suėjo sūnui jokių soc. išmokų negavau.. Ar sugrįšti į darbą, kur mokės minimumą, ar tėvystės atostogų išleisti vyrą, kurio vidutinės pajamos 2000lt? jei aš negrįščiau į darbą, pasirašyčiau, kad nutraukiu sutartį, ar reikėtų už daktarus viso nėštumo metu mokėti? kaip nenuskriausti, nei savęs, nei šeimos? Abu vaikai dabar keliauja į darželį, o man iki vaikui sueis 3m dvi savaites prieš reikia eiti į darbovietę rašyti prašymą, ar sugrįštu ar ne.. Dar pas daktarus nebuvau, nėštukės kortelės neturiu.

Vyrą auginimo atostogoms norėčiau tik 1m išleisti  4u.gif

tai jus dar nepagimdet,o jau galvojat vyra isleisti tevistes atostogu smile.gif spes iseiti,jam priklauso iki vaikui 1 men bus.
Jeigu dabar iseisit is darbo,reikes stot i birza,tada ieskotis darbo,kad butu kam jus isleisti i NGA ir paskui i VPA.
Jeigu vien del daktaru jus bijot,tai moket nereikes,tik reikes su vaiku gimimo liudijimais nuvaziuot i lygoniu kasa,kad jus pazymetu,tada busit drausta.
O kodel jus norit iseiti is darbo?sito nesuprantu g.gif
Papildyta:
QUOTE(Ninkasi @ 2011 01 13, 20:42)
Sveiko mamos  4u.gif

atejau i si skyreli ir as su klausimeliu  rolleyes.gif

siuo metu esu vaiko auginimo atostogose. Kai reikejo SODROJ rasyt prasyma ir pateikt kitus dokumentus, tai as ten nurodziau kad man dekreto pinigelius ismoketu per viena karta, o ne per du atskirus.
Perskaicius tema paskaiciau, kad yra kazkoks skirtumas ar imi vienu kartu visa dekreto suma ar per du  unsure.gif

buciau labai dekinga, jei merginos zinancios galetu man paaiskinti ar yra koks skirtumas  4u.gif

Temoj jau apie tai buvo rasyta,del NPD taikymo.
Atsakyti