Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos, Vaiko priežiūros

sveikutes, nezinau ar as cia pataikiau, bet atejau su klausimu. as dabar esu atostogose, nuo vasario 10 dienos iseinu i dekretines. bet nuo vasario 3 as isvaziuoju iki 9 d i londona, aplankyti mama, po to su draugu planuojame skristi gyventi i airija. ar galima butuman susitvarkyti dokumentus sodroje iki vasario 3 d, del dekretiniu, kad nebereiktu gryzti i lietuva. nelabai noreciau taip daug skraidyt, kadangi esu nescia. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrepm @ 2011 01 09, 16:41)
sveikutes, nezinau ar as cia pataikiau, bet atejau su klausimu. as dabar esu atostogose, nuo vasario 10 dienos iseinu i dekretines. bet nuo vasario 3 as isvaziuoju iki 9 d i londona, aplankyti mama, po to su draugu planuojame skristi gyventi i airija. ar galima butuman susitvarkyti dokumentus sodroje iki vasario 3 d, del dekretiniu, kad nebereiktu gryzti i lietuva. nelabai noreciau taip daug skraidyt, kadangi esu nescia. blush2.gif

Negalima, nes nėštumo ir gimdymo pažymos iš anksto niekas neišduoda. Tik tą pačią dieną, kai išeinama nėštumo ir gimdymo atostogų.
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2011 01 09, 10:50)
tada reikėjo pažymas iš darbovietės nešti už pirmą ir paskutinį ketvirtį jei sodra nematydavo, o dabar tik už paskutinį mėnesį, čia buvo su tais ketvirčiais skirtumas ax.gif

Man uz Paskut. menesi nereikejo, nors dirbau dali jo, taip kad teirautis reikia savo miesto Sodroj. Iseinanciom si menesi dar tikrai reikes 2009 gruodzio men. pajamu pazymos. Nuo vasario - nebereiks.
Papildyta:
QUOTE(Enita @ 2011 01 09, 19:21)
Negalima, nes nėštumo ir gimdymo pažymos iš anksto niekas neišduoda. Tik tą pačią dieną, kai išeinama nėštumo ir gimdymo atostogų.

Tikrai taip.
Giedrepm - I Sodra galima vaziuot rasyt prasymo tik tada, kai gauni biuleteni - 10d. gausit, pranesit darbovietei arba nuvesit ir galit vaziuot i Sodra. Aisku nebutinai ta pacia diena. Nebent pavyktu su gydytoja kaip nors susitart is anksto, kad isleistu savaite anksciau, bet gali neisleist, nes nepriklauso anksciau... pabandyt vistiek galima.
Atsakyti
Jeigu NGA pinigai per EGAS turejo buti pervesti sausio 6 d, o jau 10 ir nieko saskaitoj nera, tai dar laukti ar kreiptis i SOdra jau?
Atsakyti
Cia suprast, kad suvestinej parasyta, jog ismokos mokejimo data 2011 01 06. Ar jie tuti omeny, kad tai priskaitymo data? Vienzo, dekretas nuo gruodzio 20 d., jau 15 darbo dienu nuo dokumentu pridavimo praejo, pinigai turi but saskaitoj.
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2011 01 10, 12:37)
pervesti pinigai per EGAS g.gif
čia suprast, kad 6d. pamatėt apskaičiuotus ar kaip? g.gif

Dar laukit,man irgi atrodo kad perves kaip ir visom,15-16 d,gal anksciau.Jei iki men galo nebus,tada galit kreiptis i sodra.
Atsakyti
Esmė čia bus tame, kad jūs turbūt nepasirinkote išmokos gauti per du kartus ir jiems dabar ten su NPD gali būti bėdų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sidabra @ 2011 01 10, 12:34)
Jeigu NGA pinigai per EGAS turejo buti pervesti sausio 6 d, o jau 10 ir nieko saskaitoj nera, tai dar laukti ar kreiptis i SOdra jau?


sodroj siandien pasake, kad sia savaite pinigai bus...tipo turi pereiti per banka dar doh.gif sakes, kiek prisinervavau as su ta sodra...ziuriu uz lapkricio viena diena-paskaiciuota viena suma...tuomet uz gruodzio kucias paveluotai isskaiciuota ir suma uz viena diena ir ka manot-skiriasi pajamu mokestis blink.gif priskaiciuotos sumos vienodos, o skiriasi galutine suma g.gif pvz. uz lapkricio viena diena jie man sumokejo 141 lita, o uz gruodzio kucias skubos tvarka isskaiciavo 171lt...nuvaziavau-tai eilini karta mekeno mekeno ir tik supratau, kad galesiu deklaravus tuos kelis litus susigrazinti blink.gif tipo kazkas ne to su NPD cia...jau nekalbu, kad uz pirmo vaiko VPA 5 dienas pasalpos-paskaiciavo padaline is kalendoriniu dienu-kai tuo tarpu mano DU uzdirbtas dirbant darbo dienas-tai vyras ir sako, gerai, kad likutis 5 dienos (kol vaikui sukaks 2 metai), o jei butu pvz 22dienos-tai sakes doh.gif zodziu jau su ta sodra taip nervas ima, kad nebegaliu doh.gif
dekreta skaiciuoja is darbo dienu, o va VPA uz nepilna menesi-dalina is kalendoriniu doh.gif zodziu, pasiskundziau mirksiukas.gif bet gal kazkam ir panasiai bus-tai pasidalinu nekokia patirtim...o apie darbuotoju kompetencija as isvis patyliu...nu nepataikau pas normalu darbuotoja nors tu ka doh.gif teks rasyt per egas rastu visus likusius klausimus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinita: 10 sausio 2011 - 12:08
Sveikutes, isejusi i dekreta, t.y. nestumo ir gimdymo atostogu, sodroje uzpildziau prasyma, kad dekreto pinigus ismoketu per 2 k., tai viena dali ismokejo per 2 savaites kazkur, o antra- sake iki sausio 7d. Po pietu, negavusi pinigeliu, pasiskambinau i Sodra, pasake, kad pavedimai buvo siandien formuojami, veliausiai gausiu pinigelius pirmadieni...Siandien vel negavusi pasiskambinau, tai pasake, kad pavedimai buvo suformuoti penktadieni, jie is savo puses viska padare, o per banka gali 'suvaikscioti' pinigeliai per 2-3 dienas, tai jei negausiu 3dieni, tada jau skambinti i Sodra teirautis...Gal kam dar taip pasitaike?
Atsakyti
Sakykit, o pildant pasyma Sodroj del NGA kur reikia pazymeti, kad noriu kad skaiciuotu pagal jau paskaiciuota DU ? t.y. kad skaiciuotu kaip ankstesniam vaikui, nes i skaiciuojama laikotarpi ieina VPA.
ar reikia atskira koki prasyma rasyti?

buciau dekinga jei pasidalintumet patirtim ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kite: 10 sausio 2011 - 18:07
QUOTE(Kite @ 2011 01 10, 18:59)
Sakykit, o pildant pasyma Sodroj del NGA kur reikia pazymeti, kad noriu kad skaiciuotu pagal jau paskaiciuota DU ? t.y. kad skaiciuotu kaip ankstesniam baikui, nes i skaiciuojama laikotarpi ieina VPA.
ar reikia atskira koki prasyma rasyti?

buciau dekinga jei pasidalintumet patirtim  ax.gif  4u.gif


as tai prasyme tuscioj vietelej parasiau ir tiek...man pasake taip padaryti 4u.gif ir pritaike kaip ir su pirmu...
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2011 01 10, 18:04)
as tai prasyme tuscioj vietelej parasiau ir tiek...man pasake taip padaryti 4u.gif ir pritaike kaip ir su pirmu...


dekui 4u.gif

Papildyta:
ir dar klausimas: ar reiks is darbovietes kokiu pazymu, jei skaiciuos pagal jau paskaiciuota? kaip suprantu tai neturetu reiketi, nes sodra turi turet jau paskaiciuota, bet visko gali buti, kad prasys ir reiks i darba dar vaziuot unsure.gif
Atsakyti