Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo ir gimdymo atostogos, Vaiko priežiūros

QUOTE(Natele @ 2011 01 07, 19:06)
O cia priezasciu daug galejo but. Jeigu dirbote  visus 2009m. vienoj darbovietej , tai mazai tiketina nepriemoka ar permoka VMI, nebent darbovietej blogai skaiciavo. Jei turejot dar ir antraeile darboviete ar dar kokiu papildomu pajamu, tai skola tikrai galejo susidaryt, nes antra darboviete tik standartiskai 15proc. nuskaiciuoja, nors sudejus abieju darbovieciu atlyginimus, jis padideja ir pajamu mok. turetu but daugiau nuskaiciuojama.
Kitas variantas - gavote NGA pasalpa visa is karto, nors dalis priklause kitiems metams... Ir t.t.
Bet gal 2009m. dar kiek kitaip ta GPM skaiciavo, bet kazko ten NGA netaike ar taike Sodra, del ko visos kaip ir skolingos liko...
O jei permokejot kazko 2009, tai gal turejo mintyse, kad 2010 gausit maziau pajamu (jei gavot NGA 2009 pabaigoj), tai atsiimsit 2011 uz ka tik buvusius metus. Bet tas atsiemimas, deja, labai priklauso nuo jusu pasalpos dydzio... Jei tik minimumas - tai nieko neiseis...



tame ir esmė dirbau vienam darbe, gavau pašalpą kaip ir visos, ir ji buvo vidury metų, tai priklausė per vieną kartą ax.gif
ne man vienai ta skola iš kažkur atsirado, tais metais gavusias NGA, tai manau sodra kažko pripainiojo, ne veltui visoms be išimties už gruodį nepritaiko NPD ir tipo atsiimsit per deklaraciją, man už papildomą biuletenį irgi netaikė nei NPD nei PNPD, tipo atsiimsit, tai va liko skola iš viso to... na bet nėra čia ko gilintis, jau praeitis, tikiuosi šiais metais neprasidės vėl taip pat unsure.gif
Atsakyti
Labas,

noriu paklausti, gal kas atsakys:
jei 30 savaitė sueina liepos 5 dieną, o terminuota darbo sutartis baigiasi birželio 30 d. kaip tada su dekretu, bilioteniu? Gausiu jį?
Stažo turiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo livena: 07 sausio 2011 - 20:40
QUOTE(livena @ 2011 01 07, 20:33)
Labas,

noriu paklausti, gal kas atsakys:
jei 30 savaitė sueina liepos 5 dieną, o terminuota darbo sutartis baigiasi birželio 30 d. kaip tada su dekretu, bilioteniu? Gausiu jį?
Stažo turiu.

temoje jau atsakyta - pateikus pažymą apie nėstumą terminas nukeliamas mėnesius po nga.
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2011 01 08, 09:10)
man tai dabar metu sanduroj gavos pasalpa, tai emiau per 2 kartus, nes kitaip gerokai VMI buciau prasiskolinus  doh.gif . Tikiuos, nepridirbs dabar dar ko...

Tai kad man atrodo jūs pati nuo to kentėtumėt jei būtūmėt per vieną kart ėmusi g.gif nes tada tik iki gruodžio taikytų NPD jei neklystų, o nuo kitų metų pašalpėlės nepritaikytų, todėl būtų mažesnė pašalpa išėjus, bet gal aš ir klystu blush2.gif
o kai per du kartus tada pritaiko NPD abiems dalims ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angeloangel: 08 sausio 2011 - 09:19
QUOTE(angeloangel @ 2011 01 08, 10:19)
Tai kad man atrodo jūs pati nuo to kentėtumėt jei būtūmėt per vieną kart ėmusi g.gif  nes tada tik iki gruodžio taikytų NPD jei neklystų, o nuo kitų metų pašalpėlės nepritaikytų, todėl būtų mažesnė pašalpa išėjus, bet gal aš ir klystu blush2.gif
o kai per du kartus tada pritaiko NPD abiems dalims ax.gif

Uz gruodi gavos, kad GPM man gali but per daug nuskaiciuota (dirbau 6d., kol isejau i dekreta) . Gavosi taip, kad uz tas 6d. pagr. darbovietej pritaike NPD tik uz 350Lt (ant pop.), nes antraeilese - 100-ui Lt NPD netaike. O Sodrai gruodzio men pajamu net nereikejo, nes sake, kad vistiek netaikys, nes dalis men. buvo dirbta... Tad ir gavos, kad NPD tik 350Lt pritaikytas, o nuo likusiu pajamu 15 proc. GPM nuskaiciuota.
Aisku, Sodros ant popieriaus paskaiciavimu nepaziurejus, tai tiksliai paskaiciuot neiseina... galbut beveik ant lygiuju gausis, nes nuo pajamu dydzio daug kas priklauso...
O jei buciau emus visa is karto, tai net klausimas nekyla, kad tektu susimoket GPM skola, nors ir kaip pasielgtu Sodra (taikytu NPD ar ne). Pajamos vistiek gerokai padidetu per 2010m. - tai ir GPM gautusi, kad gerokai per mazas buvo nuskaiciuotas uz tuos metus verysad.gif. GPM gi nuo pajamu dydzio priklauso...
O galimybe kazkiek susigrazint butu tik po metu - 2012 , nes 2011m . uz 3 men. pajamu butu 0. Taciau tokiu atveju pasalpa likusius men. turi but geroookai didesne nei minimumas, kad nuostolio atsiimant neapturet verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2011 01 08, 12:25)
Uz gruodi gavos, kad GPM man gali but per daug nuskaiciuota (dirbau 6d., kol isejau i dekreta) . Gavosi taip, kad uz tas 6d. pagr. darbovietej pritaike NPD tik uz 350Lt (ant pop.), nes antraeilese - 100-ui Lt NPD netaike. O Sodrai gruodzio men pajamu net nereikejo, nes sake, kad vistiek netaikys, nes dalis men. buvo dirbta... Tad ir gavos, kad NPD tik 350Lt pritaikytas, o nuo likusiu pajamu 15 proc. GPM nuskaiciuota.
Aisku, Sodros ant popieriaus paskaiciavimu nepaziurejus, tai tiksliai paskaiciuot neiseina... galbut beveik ant lygiuju gausis, nes nuo pajamu dydzio daug kas priklauso...
O  jei buciau emus visa is karto, tai net klausimas nekyla, kad tektu susimoket GPM skola, nors ir kaip pasielgtu Sodra (taikytu NPD ar ne). Pajamos vistiek gerokai padidetu per 2010m. - tai ir GPM gautusi, kad gerokai per mazas buvo nuskaiciuotas uz tuos metus  verysad.gif. GPM gi nuo pajamu dydzio priklauso...
O galimybe kazkiek susigrazint butu tik po metu -  2012 , nes 2011m . uz  3 men. pajamu butu 0. Taciau tokiu atveju pasalpa likusius men. turi but geroookai didesne nei minimumas, kad nuostolio atsiimant neapturet  verysad.gif .

Jau dabar susipainiojau, GPM visiems vienodas taikomas, NPD nuo pajamų dydžio g.gif
bet aišku jei jūs kaupiate deklaracijai kuo daugiau mokesčių, kad susigrąžint tada taip ax.gif
Atsakyti
gal kas pamena iseinant i VPA 2009 vasario 5 diena, uz kuri laikotarpi skaiciavo pasalpa? g.gif ir kazin kokie tada mokesciai budavo nuskaiciuojami sodrikes...gal kas tais metais ejot?
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2011 01 08, 15:54)
gal ir nuo 9 nepamenu tikrai ax.gif reiktų pažiūrėt popieriuose kur skaičiavausi ax.gif
Gal man tik VPA skaičiavo iš 12 jau g.gif


pagal tavo vaikiuko gimimo data-tai 12 iseitu smile.gif maniskis gimes 2008 gruodi...vpa turejo prasidet 2009 vasari, bet jau kaip ir anksciau rasiau-ggryzau darban iki 2010 kovo men...ir kaip suprantu, kadangi pabuvau VPA, kad ir antrus metus-man vistiek taikys skaiciavima is 9 men...tada jau aisku man viskas butu, nes sodrai kai skambini-tai nu neatsako ir viskas...dar klausiau ar anksciau dekreta skaiciavo ir is darbo dienu-tai aisku sako...o dabar internete radau, kad pries du metus skaiciavo is kalendoriniu...tai kaip jais gali tiket? g.gif buciau zinojusi ta niuansa, buciau isejus i dekreta kada priklauso, o taip nukeliau pora dienu ir jos man kainavo dvi kalendorines dienas g.gif zodziu, o kiek mes dar nezinom visokiu niuansu?del to ir ''uzknisineju''sita foruma klausimais lotuliukas.gif vis islenda kas nors naujo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2011 01 08, 15:11)
pagal tavo vaikiuko gimimo data-tai 12 iseitu smile.gif maniskis gimes 2008 gruodi...vpa turejo prasidet 2009 vasari, bet jau kaip ir anksciau rasiau-ggryzau darban iki 2010 kovo men...ir kaip suprantu, kadangi pabuvau VPA, kad ir antrus metus-man vistiek taikys skaiciavima is 9 men...tada jau aisku man viskas butu, nes sodrai kai skambini-tai nu neatsako ir viskas...dar klausiau ar anksciau dekreta skaiciavo ir is darbo dienu-tai aisku sako...o dabar internete radau, kad pries du metus skaiciavo is kalendoriniu...tai kaip jais gali tiket? g.gif buciau zinojusi ta niuansa, buciau isejus i dekreta kada priklauso, o taip nukeliau pora dienu ir jos man kainavo dvi kalendorines dienas g.gif zodziu, o kiek mes dar nezinom visokiu niuansu?del to ir ''uzknisineju''sita foruma klausimais lotuliukas.gif vis islenda kas nors naujo 4u.gif

bent jau 2009metais tai dekretą tikrai skaičiavo iš darbo dienų vidurkio ir mokėjo už darbo dienas, aš kai apsiskaičiavau taip tai gavau litas į litą ax.gif
o dėl jums skaičiavimo tai gali taikyti arba tą iš 9mėn gautų pajamų prieš pirmas NGA, arba jei jums apsiskaičiavus pačiai dekreto kažkas nesutampa, pabandykit paskaičiuoti nuo išėjimo datos pašalpos ir DU vidurkį, gal iš jo jums jį mokėjo, nes jie renka didžiausią variantą ir jau kai ėjau 2009 kovą tikrai tą dalyką taikė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(angeloangel @ 2011 01 08, 16:53)
bent jau 2009metais tai dekretą tikrai skaičiavo iš darbo dienų vidurkio ir mokėjo už darbo dienas, aš kai apsiskaičiavau taip tai gavau litas į litą ax.gif
o dėl jums skaičiavimo tai gali taikyti arba tą iš 9mėn gautų pajamų prieš pirmas NGA, arba jei jums apsiskaičiavus pačiai dekreto kažkas nesutampa, pabandykit paskaičiuoti nuo išėjimo datos pašalpos ir DU vidurkį, gal iš jo jums jį mokėjo, nes jie renka didžiausią variantą ir jau kai ėjau 2009 kovą tikrai tą dalyką taikė ax.gif



neatitiko suma, nes su pirmu is kalendoriniu skaiciavo, o dabar va is darbo dienu...ir jie tada skaiciavau is 9 men pries VPA, o ne pries NGA...tad NGA lesos ir iejo i ta...
Atsakyti
QUOTE(kristinita @ 2011 01 08, 13:57)
gal kas pamena iseinant i VPA 2009 vasario 5 diena, uz kuri laikotarpi skaiciavo pasalpa? g.gif ir kazin kokie tada mokesciai budavo nuskaiciuojami sodrikes...gal kas tais metais ejot?


Jei aš gerai pamenu (išėjau NGA 2009-01-05, VPA 2009-05-24), tai NGA man skaičiavo iš 9 mėn., o VPA iš 12 mėn. Ir į VPA skaičiavimą tikrai įėjo NGA pašalpa. Tik tiek, kad tada berods skaičiavo ketvirčiais g.gif . Irgi bijau prisimeluot doh.gif

Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2011 01 08, 21:10)
Jei aš gerai pamenu (išėjau NGA 2009-01-05, VPA 2009-05-24), tai NGA man skaičiavo iš 9 mėn., o VPA iš 12 mėn. Ir į VPA skaičiavimą tikrai įėjo NGA pašalpa. Tik tiek, kad tada berods skaičiavo ketvirčiais  g.gif . Irgi bijau prisimeluot  doh.gif

tada reikėjo pažymas iš darbovietės nešti už pirmą ir paskutinį ketvirtį jei sodra nematydavo, o dabar tik už paskutinį mėnesį, čia buvo su tais ketvirčiais skirtumas ax.gif
Atsakyti