Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai mergaitei

Iverem 10menesiu, tai jokiu problemu nei turejome, nei tureme. Na ir mums grazu blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SSDD @ 2011 04 08, 10:22)
pradūriau ir aš savo keturmetei ausytes. norėjo ilgai, gerą pusmetį, bet vis nesusitardavo su tėčiu. galiausiai mudvi, moterys, paėmėm ir nuėjom į saloną. duriant nė necyptelėjo, toks didelis noras buvo kad nė ašarytės nė nusiskundimo nebuvo. sugijo puikiai, pora kartų octinoseptu papurškiau ir pavaliau, daugiau nebuvo reikalo kišti nagų. Velykų bobutė atneš naujus auksinius auskariukus pasipuošimui  wub.gif nesigailim nei kiek, ir netrukdo tie auskaryčiai absoliučiai. manau tiesiog reikia žiūrėti kokius mažam vaikui verti, nenupirkti tokių kur labai kibs visur, pirkti aptakius mažus auskaryčius, ir tikrai jie netrukdys vaikui gyventi, tik puoš  wub.gif

Pas mus praktiskai tokia pati buvo situacija,mazoji taip norejo kad visos baimes buvo pamirstos veriant....ir labai dziaugiames dabar visokiais auskariukais wub.gif
Papildyta:
QUOTE(mamaaura @ 2011 03 10, 13:47)
mano vyresnioji labai nori auskariuku, jai dabar 3 metukai, mielai nuvesciau kai atsils orai bet bijau kad issigas viena ausi iverus kitos neleis blush2.gif  nors as jai pasakoju kad tik ciakst i viena, ciakst i kita ausyte ir viskas  smile.gif  ka daryt  biggrin.gif

Tai nueikit ir pabandykit...mes pirma karta irgi nuejom kai maniskei buvo 3m,tai ji pamaciusi ta pistoleta kuriuo veria pareiske kad dar ji permaza ir ateis kai paaugs,o siemet pati pasake kad ji jau tikari nebijo ir nori prasiverti ausytes...na ir tikrai nebuvo problemu,jau dziaugiasi pravertom ausytem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2011 04 26, 14:04)
Mielos mamos, kaip manot , kodėl tėčiai vis prieš??? Prieš ankstyvus uasų pradūrimus, prieš kosmetikos naudojimą? Gal todėl, kad šie burtai skirti suaugusioms moterims suaugusius vyrus vilioti? Palikime gal mažom mergaitėm įvairius plaukų pynimus ir pūstas sukneles pasipuošimui? Juk tai vaikystė. Kodėl neleidžiame vaikams būti vaikais? Sakysit, kad kitose šalyse vos gimus praduria ir bla bla bla? Kitose šalyse ir ištekina 12 metų, ir berniukus apipjausto. Mes to nedarom juk. Tai gal nereikia kopijuoti aklai?

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na kelių mėnesių mergytei gal ir per anksti badyt. O kelerių metukų gal ir nieko. Bet aš kai savo pirmaklasę nusivedžiau pradurt tai... biggrin.gif Vieną ausį prašovė, kitos nedavė doh.gif Tai jau abi su kosmetologe ir su saldainiais įkalbinėjom ir visaip biggrin.gif Tai būtų likus viena pradurta ausim doh.gif Beje, gijo labai sunkiai. Po kelerių metų jau pati nuėjo prasidūrė dar vieną skylutę ausyje (antrą) ir ta gijo sunkiai verysad.gif Matomai, toks jau organizmas, kad sunkiai priima svetimkūnius. Gal kiek su auksiniais geriau gijo. Bet su tais vadinamais gydomaisiais tai jau puliavo tik doh.gif Visaip gydėm. Dadar jau praėjus dešimt metelių, ausytės tokių problemų nebekelia. Ir kas jai ten buvo...
Atsakyti
Labai mažoms (metukų, dviejų) kai praduria man tikrai negražu schmoll.gif Mokyklinukėms jau visai nieko ... Savo panelytei pradursiu jei pati to norės bet tikrai neanksčiau nei pradės į mokyklėlę eit...

P. S aš pati užsimaniau gal 14 , sesė 18, o mama penkiasdešimtmečio proga dūrėsi, taip kad kiekvienai savas laikas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zlata: 24 birželio 2011 - 13:25
Aš savo mergaites nuvedžiau ~3metų, pradūrė, man taip gražu buvo, nes norėjau aš, o ne jos, bet kažkaip ten gijo, nesugijo, išsivėrėme, nes skausmingos ausytės buvo, net metus. Praeitą vasarą viena dukrytė pati susitaupė pinigėlius, aš ją nuvedžiau (man žiūrėti skaudėjo labiau nei jai, turbūt) ir dabar labai laiminga, o kita visai nenori.
Atsakyti
Auskariukai pas maza mergaite man ne grazu schmoll.gif ir man vaiko gaila kad mama savo vaikeliui pradure ausytes vien del to kad jai mamai tai grazu doh.gif .
Atsakyti
o man grazu , bet lauksiu kol pati paprasys 4u.gif
Atsakyti
Man bjauru schmoll.gif
Atsakyti
Man tai kvailoka, kai ikimokyklinukėms ar tuo labiau, kūdikiams, ausys badomos, kad ten kažką blizgančio įkišt schmoll.gif
Gražu mamai g.gif Tatuiruočių irgi gražių būna.
Pilna mažų mergaičių puošybos priemonių, kurios nesukelia nei visiškai beprasmiško skausmo, nei infekcijos rizikos.
Atsakyti
Man asmeniskai irgi labai grazu,manau mazai mergytei ir uzgis greiciau ir skausmas mazesnis nei suaugusei. 4u.gif
Atsakyti
Auginu dvi dukrytes (4m. ir 5men.) nei vienai nesam pradure ausu. nemanau,kad reikejo. Auskariuku jau kelias poras turim,gavom dovanu. bet dursim tada,kada ji pati supras,kad jai grazu ir kad ji nori.nemanau,kad turim teise spresti uz savo mergytes siuo klausimu.
Atsakyti