Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai mergaitei

mano dukrytei liepa bus 7 metukai tai jau pati vis dažniau prašo kada eisim auskariukų vertis, tai kadangi jau šiemet į pirmą klasę jau eis tai ta proga eisime aukariukus vertis 4u.gif
Atsakyti
Musu mergina su auskariukais nuo 3 metuku ir tuo labai dziaugiasi.
Atsakyti
musu mergaitei pradurem auskariukus vos 2men bet nesigailiu del to schmoll.gif ir neturim jokiu problemu del ju bigsmile.gif
Atsakyti
Laba diena.Mane domina kur geriausiai ir neskausmingai galima pradurti ausis 4m vaikui ir kiek tai kainuoja.
Vilnius,aciu.
Atsakyti
mano nuomone tokia:
reikia,kad mergyte noretu auskariuku,o ne mama savo uzgaidas pildytu mirksiukas.gif bent as tai laukiau kol pati uzsimanys.kaip tik nesniai ir pradejo prasyti,kad pradurtume,tai kai atsils oras-keliausim sauti skylutes thumbup.gif
Atsakyti
Mano mergina buvo dveju su puse kai pradejo prasyti, tai po pusmecio atejus siltam pavasariui ir issidure, tiek norejo kad ne asaru nebuvo thumbup.gif ir dabar jai virs 5m. esam visikai patenkintos 4u.gif
Atsakyti
pradūriau ir aš savo keturmetei ausytes. norėjo ilgai, gerą pusmetį, bet vis nesusitardavo su tėčiu. galiausiai mudvi, moterys, paėmėm ir nuėjom į saloną. duriant nė necyptelėjo, toks didelis noras buvo kad nė ašarytės nė nusiskundimo nebuvo. sugijo puikiai, pora kartų octinoseptu papurškiau ir pavaliau, daugiau nebuvo reikalo kišti nagų. Velykų bobutė atneš naujus auksinius auskariukus pasipuošimui wub.gif nesigailim nei kiek, ir netrukdo tie auskaryčiai absoliučiai. manau tiesiog reikia žiūrėti kokius mažam vaikui verti, nenupirkti tokių kur labai kibs visur, pirkti aptakius mažus auskaryčius, ir tikrai jie netrukdys vaikui gyventi, tik puoš wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergaite12 @ 2010 12 30, 11:47)
As savo dukrytei praduriau ausytes kai buvo metuku laiko. Jokiu problemu neturejom, o ir man be proto grazu:)))))Nesiojam auksiniu auskariukus ir jokiu bedu neturim........ 4u.gif

keliu temą 4u.gif Svarstau ir aš metukų pradurti, auksinukai mažyčiai, specialūs kūdikiams, pritaikyti 4u.gif
Atsakyti
nors mergytės neturiu,bet man labai gražu wub.gif tik aš turbūt jau paaugusiai mergytei durčiau kokių ketverių metukų ar net vyresniai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SSDD @ 2011 04 08, 09:22)
pradūriau ir aš savo keturmetei ausytes. norėjo ilgai, gerą pusmetį, bet vis nesusitardavo su tėčiu. galiausiai mudvi, moterys, paėmėm ir nuėjom į saloną. duriant nė necyptelėjo, toks didelis noras buvo kad nė ašarytės nė nusiskundimo nebuvo. sugijo puikiai, pora kartų octinoseptu papurškiau ir pavaliau, daugiau nebuvo reikalo kišti nagų. Velykų bobutė atneš naujus auksinius auskariukus pasipuošimui  wub.gif nesigailim nei kiek, ir netrukdo tie auskaryčiai absoliučiai. manau tiesiog reikia žiūrėti kokius mažam vaikui verti, nenupirkti tokių kur labai kibs visur, pirkti aptakius mažus auskaryčius, ir tikrai jie netrukdys vaikui gyventi, tik puoš  wub.gif

Mielos mamos, kaip manot , kodėl tėčiai vis prieš??? Prieš ankstyvus uasų pradūrimus, prieš kosmetikos naudojimą? Gal todėl, kad šie burtai skirti suaugusioms moterims suaugusius vyrus vilioti? Palikime gal mažom mergaitėm įvairius plaukų pynimus ir pūstas sukneles pasipuošimui? Juk tai vaikystė. Kodėl neleidžiame vaikams būti vaikais? Sakysit, kad kitose šalyse vos gimus praduria ir bla bla bla? Kitose šalyse ir ištekina 12 metų, ir berniukus apipjausto. Mes to nedarom juk. Tai gal nereikia kopijuoti aklai?
Atsakyti
QUOTE(ispanija650 @ 2011 03 13, 15:32)
musu mergaitei pradurem auskariukus vos 2men bet nesigailiu del to schmoll.gif ir neturim jokiu problemu del ju bigsmile.gif


as gailiuos,kad nepraduriau kai buvo mano maziuke 2 menesiu,nes paskui per aktyviste,nebegalejau to padaryt,teks dabar laukti kol i mokykla eis ir kai pati pasakys ,kad nori.Nes pasnekejus su ja sake bijo,o i drauges ausis paziurejus nori. smile.gif
Atsakyti
maniskei ausytes pradureme, kai jai buvo 2-3men. panasiai, viskas buvo liux...kai pradejom lankyti darziuka niekas ausyciu nesaugojo, tai supuliavo (nes vis uzgaudavo nusivilkdama rubelius) ir viskas, isverem ir uzauginom tas skylutes...paaugus nuspres ar nori ji tu auskariuku ir gales prasiverti, o dabar gerai ir be ju:)
Atsakyti