Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai mergaitei

QUOTE(deiritta @ 2011 03 08, 10:27)
na va maniske jau vakar gryzo su auskariukais ausyse thumbup.gif ,tai salone pasake kad 3men negalim keisti  unsure.gif o taip norejom pasikeist greitu laiku,bet nieko pakentesim  4u.gif

atsiprasau sumelavau ne 3 men o 2men neleido keist.ir 6sav prieziura su vaistukais 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(deiritta @ 2011 03 08, 10:27)
na va maniske jau vakar gryzo su auskariukais ausyse thumbup.gif ,tai salone pasake kad 3men negalim keisti  unsure.gif o taip norejom pasikeist greitu laiku,bet nieko pakentesim  4u.gif

atsiprasau sumelavau ne 3 men o 2men neleido keist.ir 6sav prieziura su vaistukais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liucike @ 2011 03 04, 17:50)
sveikos, mamytes... Man ausis pradure 6m kazkur, 11klaseja issiduriau dar viena skilute, manau labai grazu, mazos paneles su auskariukais. Savo mergytei isdureme ausytes apie 1metuku amziaus, gerai priziurint problemu nekilo del uzgijimo... Mano mergytes akys tamsiai rudos, o gydomosius auskariukus pasirinkom melinus, tai super atrodo thumbup.gif ...Kasdien nesioja gydomosius, o jei uzkliuva kur, tai auskariukas atsisega nepazeisdamas ausytes, o einant i kokia svente isegame,kokius puosnesnius auskariukus... AS UZ AUSKARUS...  smile.gif
Beja, jei kuri nezinot - tik neuzgydikit ausyciu su ausiniais auskarais, nes po to kitu jokiu auskaru nepriims, nes mano pacios mama iskart man idejo auksinukus, tai db vargstu - jokio sidabro, jokio kito metalo, tik auksa galiu det....  schmoll.gif


pritariu,kad isiverus auksinius poto kitu nepriima ausytes,man tas pats atsitiko:oh
gražu,kai mažos panytės su auskariukais smile.gif ,bet savo mažajai dar nežadam verti schmoll.gif ,kai paaugs ir supras kas ir kaip gales pati pasirinkti verti ar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(okse0711 @ 2011 03 09, 22:23)
pritariu,kad isiverus auksinius poto kitu nepriima ausytes,man tas pats atsitiko:oh
gražu,kai mažos panytės su auskariukais smile.gif ,bet savo mažajai dar nežadam verti schmoll.gif ,kai paaugs ir supras kas ir kaip gales pati pasirinkti verti ar ne smile.gif

Labai grazu mergytes su auskariukais, bet laikausi tos nuomones, kad pats vaikas turi suprasti kas tai yra ir pats noreti vertis auskariukus.
Atsakyti
mano vyresnioji labai nori auskariuku, jai dabar 3 metukai, mielai nuvesciau kai atsils orai bet bijau kad issigas viena ausi iverus kitos neleis blush2.gif nors as jai pasakoju kad tik ciakst i viena, ciakst i kita ausyte ir viskas smile.gif ka daryt biggrin.gif
Atsakyti
o man negrazu mazai mergytei auskariukai,nors tu ka.... blush2.gif man atrodo vaikas turi buti vaikiskas,o cia toks vos ne panelytes darymas is vaikiuko,tai man nelabai,nelabai...kai kurios mamos labai jau persistengia su tais puosimais mergyciu ir neziuri,kad vaikui butu patogu,o tik kaimynai ir drauges padabintas matytu... sad.gif kai paaugs,pati paprasys,tada bus kitas reikalas,o dabar labai grazi ir be auskariuku.... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaaura @ 2011 03 10, 13:47)
mano vyresnioji labai nori auskariuku, jai dabar 3 metukai, mielai nuvesciau kai atsils orai bet bijau kad issigas viena ausi iverus kitos neleis blush2.gif  nors as jai pasakoju kad tik ciakst i viena, ciakst i kita ausyte ir viskas  smile.gif  ka daryt  biggrin.gif

butent toks amzius, kad neina uzsnekint duriant -manajai buvo apie 1metukus, tai nelabai suprato,bet zinau,kad dabar(greit4metukai) jei vesciau durt niekaip antrai ausytei nesiduotu... sako, kad reikia vert arba mazytei, arba jau kai noras buna didesnis uz baime... kur mums dure ausytes, sake buvo toks atvejis, kad isdurus 1ausyte pravaiksciojo su vienu auskaru 2,3 metus,kol ryzosi antrai ausytei.... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liucike @ 2011 03 11, 02:20)
sake buvo toks atvejis, kad isdurus 1ausyte pravaiksciojo su vienu auskaru 2,3 metus,kol ryzosi antrai ausytei.... biggrin.gif


vat sito ir bijau lotuliukas.gif
Atsakyti
Sakot vaikai nori, ar mamos "sveikiem liga ikalba"?
Zmogus-vaikas privalo samoningai daryti tokius sprendimus.
Atsakyti
labukas.aš esu tokios nuomonės,kad kai pati panorės tada ir įversim.gražu man tie auskariukai,bet kažkaip savo mažylei nevėrėm.ir dabar jai jau keturi metukai,bet ji pati sako,kai paaugsiu tada ir norėsiu,dabar aš dar mažytė auskaram biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mmmylinti @ 2011 03 11, 22:28)
labukas.aš esu tokios nuomonės,kad kai pati panorės tada ir įversim.gražu man tie auskariukai,bet kažkaip savo mažylei nevėrėm.ir dabar jai jau keturi metukai,bet ji pati sako,kai paaugsiu tada ir norėsiu,dabar aš dar mažytė auskaram biggrin.gif


Neveltui isminciai sakydavo "Vaiko lupomis byloja tiesa" mirksiukas.gif
Atsakyti
man irgi labai grazu auskariukai, mano dukrytei 8 men ir visai noreciau, bet... Pati esu dirbusi su vaikais net gi lopsinukais (1.5m) ir zinau kad tai nera gerai, daznai uzsikabinama, vaikai uzgauna ir pan, manau cia tik mes mamos to norim smile.gif geriau palaukti kol jos pacios nuspres, kad to nori smile.gif
Atsakyti
Nu man grazu, saviske 1metuku pradurem ausites bigsmile.gif
Atsakyti