Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai mergaitei

Mano dukryte irgi labai norejo auskariuku ir kai buvo 4 metukai nuvedeme i grozio salona kad pradurtu ausytes. Zinoma buvo nemazas sokas, ne taip ji viska isivaizdavo. Skausmingas ir gana ilgas gijimas buvo. Dabar as kai paklausiu ar nesigaili kad prasidure,ji atsako kad gailisi. Ir istiesu, dabar visai neidomu tie auskarai jai. Ivertos auksines rinkutes kad prieziuros daug nereiketu,ir kad patogu butu. Zinau,kai uzaugs auskaru vel nores,todel skyluciu neuzgydome.
Jei tureciau kita dukra,auskariukus leisciau isiverti tik paauglysteje smile.gif
Atsakyti
Pati ausis prasidūriau būdama 25 metų, ir nesijaučiu nieko praradusi. ax.gif Turiu dukrytę 2, 8 metų, ir nors visai nieko kai leliukam ausytėse žiba, ir nors dukros papuošalų dėžutėje ilsisi kelios poros tikrai brangių, močiutės dovanotų auskariukų, dukrai tikrai neversiu. 4u.gif

Viskam savo laikas. 4u.gif O ir nesaugu, juk peštynės, kova už būvį. 4u.gif Tokiom mažom damutėm yra nuostabių papuošaliukų ir be aukso auskariukų. 4u.gif
Ir visgi, kiekvienų tėvų reikalas, bet aš už saugumą. 4u.gif
Atsakyti
sveikos, mamytes... Man ausis pradure 6m kazkur, 11klaseja issiduriau dar viena skilute, manau labai grazu, mazos paneles su auskariukais. Savo mergytei isdureme ausytes apie 1metuku amziaus, gerai priziurint problemu nekilo del uzgijimo... Mano mergytes akys tamsiai rudos, o gydomosius auskariukus pasirinkom melinus, tai super atrodo thumbup.gif ...Kasdien nesioja gydomosius, o jei uzkliuva kur, tai auskariukas atsisega nepazeisdamas ausytes, o einant i kokia svente isegame,kokius puosnesnius auskariukus... AS UZ AUSKARUS... smile.gif


Beja, jei kuri nezinot - tik neuzgydikit ausyciu su ausiniais auskarais, nes po to kitu jokiu auskaru nepriims, nes mano pacios mama iskart man idejo auksinukus, tai db vargstu - jokio sidabro, jokio kito metalo, tik auksa galiu det.... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liucike: 04 kovo 2011 - 16:54
QUOTE(Liucike @ 2011 03 04, 16:50)
Beja, jei kuri nezinot - tik neuzgydikit ausyciu su ausiniais auskarais, nes po to kitu jokiu auskaru nepriims, nes mano pacios mama iskart man idejo auksinukus, tai db vargstu - jokio sidabro, jokio kito metalo, tik auksa galiu det....  schmoll.gif


Oi ne ne ne, neskleiskit dezinformacijos... schmoll.gif Cia viskas priklauso nuo pacio organizmo, o ne nuo auksiniu, ar ne auksiniu auskaru.
Man paciai 11 metu pradure ausis, dar tada nebuvo "prasaunamu", vere su adata ir zinoma, iskart auksinius auskariukus. Gijo gerai, bet kadangi megau puostis, tai kai uzgijo, gavau kelias poras sidabriniu auskaru. Nei su sidabriniais, nei su auksiniais, nei su papraciausiai bizuteriniais auskarais man niekada ausys nepuliavo, nepuliuoja ir jau nepuliuos. schmoll.gif
Taip kad cia netiesa, del tu auksiniu auskaru. Mano patirtis sako visai ka kita.
Atsakyti
nesigincysiu, nesu nei specealiste, nei sios srities zinove, tiesiog zinau ne viena varianta, kad uzgydzius su auksiniais kitu nepriima... aisku daug itakos turi ir organizmas... tai kam rizikot pravert auksiniais, jei poto gali kitu nepriimt... Na cia tik mano nuomone, sneku is savo asmenines patirties... Juk cia ir esame, kad diskutuot,dalintis savo patirtimi...

cheh lotuliukas.gif ...dezinformacija.... lotuliukas.gif cheh
Atsakyti
QUOTE(Liucike @ 2011 03 05, 18:34)
nesigincysiu, nesu nei specealiste, nei sios srities zinove, tiesiog zinau ne viena varianta, kad uzgydzius su auksiniais kitu nepriima... aisku daug itakos turi ir organizmas... tai kam rizikot pravert auksiniais, jei poto gali kitu nepriimt... Na cia tik mano nuomone, sneku is savo asmenines patirties... Juk cia ir esame, kad diskutuot,dalintis savo patirtimi...

cheh lotuliukas.gif ...dezinformacija.... lotuliukas.gif cheh


Pagrinde ir turi itakos organizmas...o auksas niekada nesukelia kazkokiu pasaliniu reiskiniu (nebent itin retais atvejais), kaip tik jis labiausiai tinka uzgydant ausis. Siaip tai daugiausia daug kam netinka ir nepriima organizmas-kunas sidabro, jis pradeda tepti, juoduoti, ausys puliuoti ir pan. O praveriant ausytes auksiniais auskarais tikrai jokios rizikos nera, cia kazkieno "ismislas" ir tiek. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liucike @ 2011 03 04, 18:50)

Beja, jei kuri nezinot - tik neuzgydikit ausyciu su ausiniais auskarais, nes po to kitu jokiu auskaru nepriims, nes mano pacios mama iskart man idejo auksinukus, tai db vargstu - jokio sidabro, jokio kito metalo, tik auksa galiu det....  schmoll.gif

Uzgydziau tik auksiniais,visi kiti(taip pat is gydomieji) supuliuodavo Zinau kad kito metalo gali nepriimti,bet jau geriau auksas nei supuliave ausytes nuo kitokio metalo. Beje,mano dukrytes vardas isvertus is lotynu kalbos reikia auksine,tai matyt taip ir turi buti biggrin.gif Auskinei mergytei tik auksas biggrin.gif
Atsakyti
na va maniske jau vakar gryzo su auskariukais ausyse thumbup.gif ,tai salone pasake kad 3men negalim keisti unsure.gif o taip norejom pasikeist greitu laiku,bet nieko pakentesim 4u.gif
Atsakyti
mano merginai tuoj bus 10,gruodi (2010) prasidure , unsure.gif jau kaip ir trecias menuo,bet tik dabar galesim keist auskariukus ,iki sio laiko vis puliavo ir nenorejo gyt lengvai ir greit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deiritta @ 2011 03 08, 08:27)
na va maniske jau vakar gryzo su auskariukais ausyse thumbup.gif ,tai salone pasake kad 3men negalim keisti  unsure.gif o taip norejom pasikeist greitu laiku,bet nieko pakentesim  4u.gif


Matysit kaip gis... mirksiukas.gif Jei uzgyja graziai, greitai ir be jokiu komplikaciju, galima ir anksciau isiverti kitus auskariukus. smile.gif
Musu dukrytei ausytes uzgijo kazkur po menesio, tai kai uzgijo, iskart iverem naujus auksinius auskariukus. wub.gif
Atsakyti
Maniskei tuoj 5 m bus, jokiu emociju del auskaru, nors darzelyje nemazai mergaiciu su auskarais. Ji sako as tai nenoriu ax.gif
Atsakyti
Man gražu, bet...... saviškei tikrai nedursiu. Nenoriu už ją nuspręsti, kad jei reikia auskarų. Užaugs, pati norės, tikrai neprieštarausiu.
Atsakyti