Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai mergaitei

QUOTE(pavasaris-vasara @ 2011 01 20, 02:36)
mano sunus norejo auskariuko kaip piratas lotuliukas.gif tai praduriau ausyte, bet auskara, tai ne pirato nesioja lotuliukas.gif jam grazu, man grazu, vyra sunkiai ikalbejom, bet gavom palaiminima thumbup.gif tiesa, po sunaus apsilankymo darzely su auskariuku atsirado dar keli "piratai" lotuliukas.gif
dukrytei mano dabar 7 menesiai-norejau durt ausytes, bet persigalvojau ji dar mazute-turi buti grazi kaip kudikelis is saves dar, o papuosaliukai veliau..bet visumoj auskariukai man grazu wub.gif

Toks mažas ir jau madas diktuoja smile.gif , tikiuosi mokyklose nebesikabinėja prie tokių dalykų.

QUOTE(sunflow @ 2011 02 08, 14:48)
O mano atvirkščiai labai nori gimtadieniui auskariukų, bet turime problemą: tuoje vietoje, kur turi būti skylutė yra apgamas  doh.gif  Tai vat ir laukiame, arba išaugs ir apgamas pasitrauks, arba niekada nepradurs ausyčių  verysad.gif

Gal tai ir į naudą, idomesnių vietų paieškosite. Bus originalu.
Aš savo panelytei nedūriau ir nesiūlau. Pačiai jai baimė stipresnė nei noras, nors dantukus ištraukt pati prašo. Žiūrėsim kaip bus. Jei norės papuošim.
Atsakyti
man labai grazu,bandysiu pries mokykla vesti perdurti ax.gif
Atsakyti
Man irgi labai gražu. smile.gif O jau ir ji pati kartais užsimena, kad norėtų auskariukus nešioti. Dar krikštynų, pirmojo gimtadienio proga kelias poras auskariukų dovanų esam gavę, tai ji vis pasiėma ir žaidžia su jais.

Manau greitu metu vesim, kad pradurtų ausytes. smile.gif

O šiaip, jeigu turėčiau dar vieną mergytę - pradurčiau dar visai mažiukei. Man gražu kūdikėliai su auskariukais. wub.gif
Atsakyti
mes dukrytei pradurem 10men,man grazu ax.gif dabar ir ji dziaugiasi
Atsakyti
Aš irgi esu už auskariukus mergaitėms drinks_cheers.gif Labai gražu,o ir mergaitės labai mėgsta pasipuikuoti pasipuostio auskariukai labai vaiką puošia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2011 02 14, 18:42)
Aš irgi esu už auskariukus mergaitėms  drinks_cheers.gif Labai gražu,o ir mergaitės labai mėgsta pasipuikuoti pasipuostio auskariukai labai vaiką puošia  biggrin.gif

thumbup.gif grazu wub.gif
Atsakyti
tikrai laibai grazu mergytes su auskariukais thumbup.gif
as asvo mergytei iveriau auskariukus, tik tada, kai pati labai uzsinorejo - t. y. 4-ojo gimtadienio proga. skaudejo, bet kadangi labai jau norejo, tai ir kentejo smile.gif
Atsakyti
As visada savo mergaitei norejau ausytes isdurti kuo anksciau, bet issidureme 5 metuku, man labai garzu kai mazas lelius su auskariukais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nireglina @ 2011 01 01, 20:32)
Nemačiau temos pavadinime prierašo, jog teisę pasisakyti turi tik mergaičių mamos tongue.gif
Beje ar čia privaloma sakyti tik komplimetus auskaruotoms mažylėms? Man negražu mažos mergytės su auskarais. Viešame forume kiekviena turime teisę išsakyti savo nuomonę.

drinks_cheers.gif
o as turiu dukra, tai galiu pasisakyt, ar taip, mielos dalyves? tongue.gif
man irgi negrazu. mano giliu isitikinimu, viskam yra savas laikas. vaikui yra vaikyste, o vaikyste su man niekaip nesiasocijuoja su auskarais ausyse. cia jau daugiau paauglystes ir jaunystes atributai smile.gif kam mergaite pernelyt anksti paverst maza moteryte smile.gif maniske gal irgi noretu, irgi ateina ir apziuri, kartais papraso, bet mes bandom graziai pasitarusios atidet velesniam laikui ax.gif
o jei apskritai - tai mergaitems ir sukneles barbiskos kicines patinka, ir siaip zvambaliukai-dzimbaliukai, bet juk nebutina visam tam pataikaut ir leist elgtis ar rengtis taip, kaip tik uzsinori mazosios princeses 4u.gif
Atsakyti
4u.gif as tai pries auskarus leliukams, ir nieko pries, kai auskariukus jau suvokia mergaite, kaip papuosala, t.y. 5-6 metuku mirksiukas.gif
Atsakyti
Man mergaiciukes graziai atrodo su mazais auskariukais. Bet paneles be auskru dar grazesnes biggrin.gif

Jei tureciau mergaite- neverciau, tol kol pati nepaprasytu.

O savo bernuzeliui praverem beveik 4m., kai pats paprase ax.gif
Atsakyti
QUOTE(0rchideja @ 2011 02 14, 16:42)
Aš irgi esu už auskariukus mergaitėms  drinks_cheers.gif Labai gražu,o ir mergaitės labai mėgsta pasipuikuoti pasipuostio auskariukai labai vaiką puošia  biggrin.gif

šiaip tai auskarai atkreipia dėmesį į erogeninę zoną - ausų spenelius. Ką jie turi bendro su vaikyste? Esu kategoriškai prieš. Negražu, nevaikiška. kaip ir dažytos lūpos ar blakstienos penkiametėms (buvo atvedę dažytas fotografuotis grupės nuotraukai doh.gif )
Atsakyti