Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai mergaitei

QUOTE(linut @ 2014 03 16, 00:01)
Savo vaikų nuomonę juk formuojam patys, bent jau kol jie mažyčiai...Tai ar mamos nori auskarų, ar mergaitės? Kieno čia grožio supratimas?


Na musu atveju mano dukros, tikrai ne mano biggrin.gif . Man nerupi, del grozio, ar ji be auskaru, ar su jais biggrin.gif . Ji man visaip grazi. Bet norejo - bedos nematau ax.gif . Mano nuomone - viestiek kazkada pradurtume, ir tuomet kodel tureciau jai galieti ta padaryti 5 metu, ir nelaukti 18 biggrin.gif Nei cia baisu buvo, nei skausminga ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Belenkokia @ 2014 04 03, 17:03)
Aš ir labai mergytei norėčiau auskariukų, kad ir va mėn laiko įverti, bet... Aišku tai yra man gražu. Gal ji užaugusi keiks mane už tai, gal jei negražu bus, tad savo norus paminčiau ir laukčiau vaiko apsisprendimo(ne užgaidos trimetės)

O kuo skirasi 3-metes uzgaida, nuo 15-metes? biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 05 balandžio 2014 - 18:49
QUOTE(pukepuke @ 2014 04 05, 18:51)


O kuo skirasi 3-metes uzgaida, nuo 15-metes? biggrin.gif  bigsmile.gif


15-metė gali suprasti pasekmes, 3-metė manau, ne.
Atsakyti
Pas mus dabar dilema su tais auskariukais. Dukrytei 3,5 metų, kai pamato mergaitę su auskarais - NORIU, praeina laikas, pamiršta, paklausiu - NENORIU. Tai kai ateis laikas "tikro noro" , tai ir pradursim smile.gif Bijau kad dabar pridursim, ir po dienos prašys išimti auskariukus ( kaip mama prieš miegą) , nes jai skauda....
Atsakyti
Merginos, labai noriu patarimo, gal kam nors taip yra buvę doh.gif
Mergaitei po ausų pradūrimo jau praėjo kokie du mėnesiukai. Išvėriau auskariukus juos apvalyti, bet nebeįvėriau jų atgal. Kitą dieną, jau jų įverti nebegaliu doh.gif Kiek suprantu skylutė- užako. Kaip auskariukus be skausmo mergaitei įverti atgal? O gal jau praradome tas skylutes?
Atsakyti
QUOTE(Fiesta10 @ 2014 04 18, 07:58)
Pas mus dabar dilema su tais auskariukais. Dukrytei 3,5 metų, kai pamato mergaitę su auskarais - NORIU, praeina laikas, pamiršta, paklausiu - NENORIU. Tai kai ateis laikas "tikro noro" , tai ir pradursim  smile.gif Bijau kad dabar pridursim, ir po dienos prašys išimti auskariukus ( kaip mama prieš miegą) , nes jai skauda....

Pas mus buvo diiiidelis noras, pradūrėme pernai. Kol nežinojo, kas laukia, su džiaugsmu norėjo. Kai pradūrėm vieną ausį, ėmė verkti ir sakė, kad eis namo su viena pradurta ausimi unsure.gif Tai nuraminome, bet jau nujautė, kad vėl skaudės, tai šaunant auskariuką, atšoko ji atgal iš baimės. Ko pasėkoje, kreivai pradūrėm ausytę.. Bet susitvarkė paskui viskas.
Po procedūros buvo aplamai labai laiminga, visiems gyrėsi smile.gif Kartu valėm auskariukus, ausytes, prižiūrėjom. Seneliai padovanojo auksinius auskariukus, tai panorėjus galime pakeisti. Skausmą galima "nukalbėti". Nors maniškė ilgai nenorėjo, kad keistume auskarų, nes bijojo, kad skaudės. Dabar jau viskas gerai wub.gif
Atsakyti
Man labai grazu auskariukai maziukems, tik ar joms tai patiks, kai supras smile.gif
Atsakyti
Mano keturmetė ir nori jau prasiverti ausytes, aš kaip ir nieko prieš - kad ir dabar ją nuvesčiau...bet baiminuosi dėl jaunėlės kuriai tik 2 metukai, bijau kad ji prilindusi prie vyresnėlės nebandytų plėšti jai tuos auskariukus...gal kažkas turėjo panašaus amžiaus vaikučius kai vėrėt auskariukus? kaip mažieji reagavo - ar "nenuskriaudė" auskaruotų gražuolių?
Atsakyti
Vyresnėlei pravėrėme skylutes 10 m., mažajai 5 m., nes pamačius sesę "auskaruotą", baisus pavydas užėjo biggrin.gif doh.gif
Jokių bėdelių su vėrimu, ar valymu nebuvo - vyresnėlei išvis nevaliau, nes tiesiog nepagalvojau, bet viskas puikiai užgijo mirksiukas.gif , mažajai kartą į savaitę su spiričiuku pavalydavau išvėrus. smile.gif
Dabar abi su auskariukais wub.gif (vienai 13, kitai 8)
Atsakyti
Man asmeniškai patinka, kai mergaitės jau turi pakankamai proto pačios apsispręsti ar to tikrai reikia. Tiesa, saviškei sakiau, kad leisiu, kai baigs pradinę mokyklą, nors jau dabar tikrai norėtų ... blush2.gif Noriu, kad pirmiau turėtų supratimą apie tai, kaip reikia puoštis, kas derinasi ir kas ne, kaip reikia elgtis su papuošalais ... Taip pat ir dėl saugumo, kad netyčia kur neužkliūtų besimakaluojant, o ir sesė maža gali netyčia patempti ... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Foxy_: 28 birželio 2014 - 21:40
QUOTE(Belenkokia @ 2014 04 10, 10:57)
15-metė gali suprasti pasekmes, 3-metė manau, ne.



Idomu kokios tos auskaru verimo pasekmes? g.gif Veliau nepatiks (kas mazai tiketina), tiesiog isims. Kiek 18 - 25 m. merginu daro sau tatuiruotes ir nepagalvuoja apie pasekmes? biggrin.gif Tatuiruote tikrai tures pasekmiu...o stai auskaru skylutes kuo puikiausiai uzaugs smile.gif
Atsakyti
man ir atrodo tai visai nevaikiska ax.gif ax.gif ax.gif
juk ne lele mazute blush2.gif
nors vyras jau ir auskariukus nupirko savo princesei as pries blush2.gif
Atsakyti
maniškei beveik 5. jau pernai užsimanė auskarų, bo grupėj auskaruotų yra doh.gif

apsiėjom lipdukais- auskariukais ir klipsiukais thumbup.gif
Atsakyti