Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai mergaitei

O aš savo merginoms ausyčių nedursiu, kol jos pačios neužsimanys.... Tikiuosi bent jau iki paauglystės tokio noro neturės blush2.gif
Atsakyti
5metuku(norejo tokios gimtadienio dovanos) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2013 08 06, 13:02)
Tokiu atvieju nereiketu vaiku ir krikstyti, nes kai pati nuspres koks dievas jai patinka ir kokio tikejimo ji nores, tada ivykdysite vaiko nora ir nuvesite i baznycia biggrin.gif

palyginot nepalyginamus dalykus, bet idėja pačiam pasirinkti ir tikėjimą man patinka smile.gif

QUOTE(Jurgita_V @ 2013 12 01, 23:09)
O aš savo merginoms ausyčių nedursiu, kol jos pačios neužsimanys.... Tikiuosi bent jau iki paauglystės tokio noro neturės  blush2.gif

aš irgi labai tikiuosi, kad iki paauglystės bus ramu. Pati irgi tik būdama paauglė užsimaniau (nors gal ir maža norėjau, nepamenu, bet tėvai nebūtų leidę, ir labai gerai).
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2013 08 06, 12:02)
Tokiu atvieju nereiketu vaiku ir krikstyti, nes kai pati nuspres koks dievas jai patinka ir kokio tikejimo ji nores, tada ivykdysite vaiko nora ir nuvesite i baznycia biggrin.gif

ir nekrikstijom, ir nekrikstysim. Tai turi buti kiekvieno zmogaus samoningas apsisprendimas, KUO JIS NORI BUTI. Masn tai praktiskai tolygu studiju pasirinkimui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2014 01 30, 16:49)
ir nekrikstijom, ir nekrikstysim. Tai turi buti kiekvieno zmogaus samoningas apsisprendimas, KUO JIS NORI BUTI. Masn tai praktiskai tolygu studiju pasirinkimui  biggrin.gif

Tas pats. Pakankamai gerbiu savo vaikus, kad uz juos tokiu sprendimu nedaryti.

Vyresnele jau nori pradeda kalbeti, kad nori auskaru, greitu laiku keliausime vertis.
Atsakyti


Sveikos,

mane labiausiai kankina baime del tu tasku esanciu ausyje.. doh.gif

ar kas nors domejotes?

user posted image

paciai jauciu yra pazeistas akiu taskas, nes regejimas nesustoja blogejes, (turetu iki 25-27m. buti stabilizavesis, jau persokau 30 m. ir kas pora metu turiu keist akiniu stipruma verysad.gif )
del to labai bijau, kad del grozio nepakenkt savo lelytei unsure.gif
Atsakyti
As manau, kad mano mergaitems dursiu ausis, jei zinoma pacios nores, tik nuo 16 metu. Vaikams 5 metu, man schmoll.gif
Atsakyti
Ka tik prasidurem, maniskei 5 metai. Si sprendima palikau jai. Dar pries pusmeti ji nenorejo, bijojo, o pastaruoju metu labai prase ir prizadejo kad nevekrs kai durs (pazada istiesejo ax.gif ) Blogo a negrazaus blink.gif nieko tame nematau, nesios mazycius auskariukus smile.gif
Atsakyti
Savo vaikų nuomonę juk formuojam patys, bent jau kol jie mažyčiai...Tai ar mamos nori auskarų, ar mergaitės? Kieno čia grožio supratimas?
Atsakyti
mano dukra pati labai norejo, budama 4m., stengiauis si reikala atitolinti, bet buvo labai didelis vaiko noras, todel svajone ispildeme
Atsakyti
Mes įvėrėme sulaukus mėnesiuko amžiaus 4u.gif
Atsakyti
Aš ir labai mergytei norėčiau auskariukų, kad ir va mėn laiko įverti, bet... Aišku tai yra man gražu. Gal ji užaugusi keiks mane už tai, gal jei negražu bus, tad savo norus paminčiau ir laukčiau vaiko apsisprendimo(ne užgaidos trimetės)
Atsakyti