Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai mergaitei

QUOTE(egasonka @ 2013 08 04, 14:13)
as praduriau 11men todel, kad man grazu, bet va mano merginai jau 5m jai nereikia tu mano auskaru tongue.gif

tai va, tik Jums grazu todel ir mano buvo argumentas kai vaikas pats nores bus ir tie auskarai, nors is aplinkiniu oi kiek buvau sulaukus komentaru netgi auskarus buvo padovanoje tipo jeigu jau pati neperku tai imk ir perdurk jai, tai vat, sulaukem 7 gimtadienio, po visu svenciu ir siaip pasirodymu kada jau galejom atsipusti ir persidurem tas ausytes, bet tai buvo jos, o ne mano noras, as tik ivykdziau tai apie ka ji tik kalbedavo ir butent tada kada ji pati norejo tikrai, o nes as smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimutia @ 2013 07 25, 15:33)
Matyt reikes islaukt ir mums,kol baime praeis,kol uzaugs... Ausytes pas ja graziai sugijo,nepuliavo,viskas ok, tik akd nezinau kaip jai paaiskint,kad saut nebereiks,ausytes sugijo,nebeskauda... gal tikrai paskubejau su praverimu.... gal nereikejo pasiduot tom dviem placiom blizganciom akutem,kurios ziurejo i mane ir prase prase prase.... doh.gif


O kam Jums kitas deti? g.gif Mes taip ir nesiojame tuos medicininius. Jie man visai grazus ir negaila, jei pamestu. ji pati manes kartais papraso pakeisti i kitus, tai ir keiciu i kitos spalvos akmenuka smile.gif Man pvz. ne labai ir grazu mazos mergaites su auksiniais gan nemazias auskarais smile.gif Cia tik mano nuomone, bet man kaip cigoniukes atrodo, kai ne akyte, o koks kabantis ziedas su akmenimis...
Papildyta:
QUOTE(ingauk @ 2013 08 06, 09:07)
tai va, tik Jums grazu todel ir mano buvo argumentas kai vaikas pats nores bus ir tie auskarai, nors is aplinkiniu oi kiek buvau sulaukus komentaru netgi auskarus buvo padovanoje tipo jeigu jau pati neperku tai imk ir perdurk jai, tai vat, sulaukem 7 gimtadienio, po visu svenciu ir siaip pasirodymu kada jau galejom atsipusti ir persidurem tas ausytes, bet tai buvo jos, o ne mano noras, as tik ivykdziau tai apie ka ji tik kalbedavo ir butent tada kada ji pati norejo tikrai, o nes as smile.gif  ax.gif


Cia kiekvienos mamos /eimos pasirinkimas. Tokiu atvieju nereiketu vaiku ir krikstyti, nes kai pati nuspres koks dievas jai patinka ir kokio tikejimo ji nores, tada ivykdysite vaiko nora ir nuvesite i baznycia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cypliuke @ 2013 07 25, 22:23)
nieko, svarbiausiai nepuliuoja ir neskauda  mirksiukas.gif  o iki kitu auskariuku priaugs, nespesit ne apsidairyt kai mazoji princese tu auskariuku tures daugiau negu jus  lotuliukas.gif

nebutinai.
Nezinau kiek tai susije su tuo, kad praverimo nesiojau auksinius auskarus, bet paprastu auskaru dabar negaliu nesioti. Jau po keliu valandu po isidejimo pradeda puliuoti ausys.
Net ir nuo sidabriniu buna, kad paskauda ir jautresnes pasidaro.
Atsakyti
nzn kaip kitiems vaikuciams, bet mano tai 100 auskaru pamete, kokius mazoms pirkote? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egasonka @ 2013 08 07, 09:28)
nzn kaip kitiems vaikuciams, bet mano tai 100 auskaru pamete, kokius mazoms pirkote? ax.gif


As tik tuos spec ir perku. Kainuoja 5 Lt. Yra dydziule akmenuku ir formu ivairove. Atrodo graziai ir gerai laikosi ausyteje thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites su auskariukais labai grazu:)
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2013 08 07, 14:01)
As tik tuos spec ir perku. Kainuoja 5 Lt. Yra dydziule akmenuku ir formu ivairove. Atrodo graziai ir gerai laikosi ausyteje  thumbup.gif

Sveiki, o kaip tie spec auskarai atrodo? blush2.gif
Atsakyti
Mamytės parašykite prašau kur vėrėte savo mergytėms auskariukus Vilniuje? maniškei ant nosies penki metukai, prašo auskairukų jau net nžn kiek laiko 4u.gif galvoju pabandysim, bet niekaip neišsirenkam kur vertis 4u.gif pasidalinkite savo patirtimi, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mūsų vyresnėlė (dabar jai 7,5 m.) apie auskarus pradėjo kalbėti prieš pora metų. Tačiau tos kalbos kartais "užbujodavo" labiau, kartais visai nutildavo, tačiau galutinio "noriu čia ir dabar" nebuvo. O dabar jau pribrendo biggrin.gif Taigi, jei nepersigalvos, vasarą, 8 gimtadienio proga, gaus auskarus smile.gif

Likusios dukros (3,9 m. ir 1,7 m.) mūsų su MB akimis, dar tikrai per mažos auskarams, todėl net kalbų nebuvo nei iš jų, nei iš mūsų pusės, kad norisi/reikia auskarų smile.gif
Atsakyti
MANISKEI GREIT SUEIS 7 METAI, NORI AUSKARIUKU, BET PRISIBIJO smile.gif TODEL VIS DAR NESIRYZTAM SIAM ZINGSNIUI ax.gif BET AS NEPRIESTARAUJU, MAN GRAZU IR KAI TIK PATI NUSPRES, KAD JAU YRA PASIRUOSUSI, TAI LEISIU 4u.gif
Atsakyti
kur Vilniuje rekomenduotumėte verti ? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bucinukas: 19 lapkričio 2013 - 08:36
Mano dukrytė seniai kalbėjo apie auskariukus, sakiau, kad versiu, kai pati išmoks valytis ausis. tai dabar 8 m gimtadienio proga išdūrėm. mėnesį panešiojo paprastus,o paskui pervėriau mažytes auksines rinkutes. jų neišiminėjam. Patogu ir valyti prasukant, ir šiaip nepųliuoja, ir nepameta. smile.gif
Atsakyti